Şimdi Ara

AVEA Yeni Emniyet Tarifesi (Net Bilgiler Eklendi)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.457
Cevap
44
Favori
149.201
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • AVEA ile Emniyet Genel Müdürlüğü yeni bir protokol ile, süresi biten ve güncelliğini kaybeden EGM tarifelerini yenilediler. Yenilenen anlaşmaya göre eski tarifeye devam etmek isteyenler için şu tarifeler uygulanacak;

VPN-1 (MEVCUT VPN TARİFESİ )

Fiyatı: 12,88 TL
    Tarife İçi Ücretsiz Görüşme Süresi Sınırsız
    Avea içi 15,45 Kr/dk
    Sabit Telefon 30,90 Kr/dk
    Diğer Operatör 41,54 Kr/dk
    SMS 7,72 Kr/sms
    GPRS 0,13 Kr/kbyte

VPN-2 (YENİ VPN TARİFESİ)

TAAHHÜTSÜZ: 12 TL
    12 AY TAAHHÜTLÜ: 8 TL
    Tarife İçi Ücretsiz Görüşme Süresi 5400Dk
    Avea içi 15,45 Kr/dk
    Sabit Telefon 30,90 Kr/dk
    Diğer Operatör 41,54 Kr/dk
    SMS 7,72 Kr/sms
    GPRS 0,13 Kr/kbyte

Yukarıdaki tarifeler sizlerin de anlayacağı üzere çok da cazip değil. Asıl cazip paketler aşağıdaki paketler. Bu paketler her şey dahil tarife adı ile adlandırılmakta. Detayları şu şekilde;

Mini Paket
    Grup İçi :5400 Dakika
    Her Yöne :250 dakika
    SMS :250 SMS
    İnternet :250 MB
    12 Ay Taahhütlü : 15 TL
    Taahhütsüz : 20 TL

Midi Paket
    Her Yöne :250 dakika
    SMS :1000 SMS
    İnternet :1 GB
    12 Ay Taahhütlü : 20 TL
    Taahhütsüz : 25 TL

Maksi Paket
    Her Yöne :500 dakika
    İnternet :2 GB
    12 Ay Taahhütlü : 25 TL
    Taahhütsüz : 30 TL

[size=4]Mega Paket
    Her Yöne :1000 dakika
    İnternet :4 GB
    12 Ay Taahhütlü : 27 TL
    Taahhütsüz : 35 TL

Her Şey Dahil Tarife Detayları;
    -Tarife ücretlerine KDV ÖİV dahildir.
    -Tarife dahilindeki smsler, ister telefondan. ister online işlem merkezi yani web üzerinden atılabilir.
    -5400 dakika yukarıdaki tarifeler arasında geçerlidir. Yani Kamu 300, kamu 657 gibi tarifeleri aradığınızda 1000 dakika her yöne hakkınızdan düşecektir.
    -Her yöne dakika hakkınız ile Turkcell, Vodafone, Avea'nın grup dışı paketleri, Sabit numaralar, 444 lü hatları arayabilirsiniz.
    -İnternet paketinizin kotası dolduğunda, bağlantı ücretli olarak devam edecektir.
    -Mevcut taahhüdünüz var ise (cihaz taahhütleri hariç) bu paketlere geçişte sorun olmuyor.
    -Tarifelere SMS ile de geçiş olabiliyor ancak ben SMS ile geçebileni hiç görmedim. Maşteri hizmetlerini arayan bazı arkadaşları bayiye yönlendirdiler, ancak arkadaşlar biraz ısrarcı olunca (Biz zaten polisiz, bizi uğraştırmayın, hattı alırken zaten kimlik verdik falan diye) bir kaç dakika hatta bekletip, pakete geçişleri sağlandı. Yine de SMS ile geçmeyi denemek isterseniz, paket ismini yazıp (mega tarife, maksi tarife, midi tarife, mini tarife) 2010'a sms atmanız gerekmekte.
    -12 ay taahhüdü unutmayın, zira haybeye bir sürü para ödersiniz. Zaten ceza falan söz konusu değil, taahhüdü bozunca indirimli yararlandığınız kısmı ceza olarak ödüyorsunuz. Taahhüt için SOZ yazıp 5555 'e göndermeniz, gelecek olan onay teyidi mesajını istendiği şekilde cevaplamanız gerekmektedir.

[size=4]REFERANS SİSTEMİ NASIL İŞLİYOR
    -Referans sistemi ile ilgili olarak forumdaki arkadaşlardan aldığımız bilgiye göre konuşuyorum. Sanırım net olan bir bilgi. Her bir polis, kendi üzerine bu paketlere dahil 7 hat alabiliyor. Ayrıca soy ismi tutsun tutmasın 3 kişiye de referans olabiliyor.
    -Referans almak için AVEA bayiine gidip size referans olunacağını söylüyorsunuz ve hattınızı referansı onayı bekler şekilde ayarlıyorlar. Bu işlemden sonra referans verecek kişinin telefon numarasını yazıp 6008 e gönderiyorsunuz. Ondan sonra verdiğiniz numaraya onay teyidi için mesaj gidiyor. O mesajı onaylayınca siz de tarifeye geçmiş bulunuyorsunuz.
    -Referans sistemi ile pakete geçtiğinizde, size referans olan kişi hangi pakette ise o pakette oluyorsunuz siz de. Ancak sonrasında müşteri hizmetlerini arayıp, yukarıdaki 4 paket arasında geçiş yapabiliyorsunuz sorunsuz bir şekilde.

[size=4]Cihaz Kampanyaları
    Ayrıca paket dahilinde uygun fiyata olduğu iddia edilen cihaz kampanyaları da var ki o da şu şekilde...
    + 5 TL’ye Nokia C2-01
    +12TL’ye AVEAIntouch2
    +15 TL’ye Samsung Galaxy Ace
    +29 TL’ye Samsung Galaxy S3 Mini
    +62 TL’ye Samsung Galaxy Note 2

-Yukarıdaki fiyatlar 36 aylık fiyatlardır. Yani 36 ay boyunca faturanıza ek bir ücretle alabileceksiniz. Bence çok da cazip değil. Özellikle Donanımhaber 2. el piyasasını bilen bizlere göre ;)

Ekstra SMS
    İlave SMS paketi almak isterseniz o da indirimli.
    Yukarıdaki paketleri alan bireysel EGM abonelerine özel olarak, 15TL’lik Her yöne 3.000 SMS’lik Dev3000 SMS paketi, sözleşme kapsamında 9.00 TL (DokuzTürkLirası) karşılığı sağlanacaktır.

[size=4]Faturasız Hatlar İçin
    Faturasız Paketler
    - 17TL Her Yöne 250Dk + 250SMS + 250 MB Internet
    - 25TL Her Yöne 250Dk + 1000SMS + 1000MB Internet

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hbakl -- 1 Nisan 2016; 16:00:57 >

• akıllı kamuj bile 38 tl iken

http://www.avea.com.tr/web/KonusMesajlas/Tarifeler/AkilliKamuTarifesi

yurt içinde Avealılarla 3.000 dakika ve her yöne 500 dakika konuşabilir, ayrıca 2 GB cepten internet var akıllı kamu tarifesinde

sizin bahsettiğiniz tarife müthiş

umarım sadece emniyetle sınırlı kalmaz.

gerçi sitede bahsettiğiniz tarifeyi bulamadım ama bir yerden haber aldınız da biliyorsunuz herhalde.

tarifeye geçebilenler adına güzel
  • Yalnız arkadaşlar sms paketi web üzerinden 1000 sms şimdi size link vereyim bir bakın şartları okuyun ben öyle algıladım.Avea tarifelerindeki SMS ler ücretli, SMS ler sadece web için geçerli , tarifelerin ekindeki (2. sayfa da ki) açıklamalarda yer alıyor.

http://www.haberlesme.pol.tr/Duyurular/SiteAssets/Sayfalar/AVEA-VPN-Sozlesmesi/avea_tarifeler.pdf
  • quote:

Orijinalden alıntı: famos

Yalnız arkadaşlar sms paketi web üzerinden 1000 sms şimdi size link vereyim bir bakın şartları okuyun ben öyle algıladım.Avea tarifelerindeki SMS ler ücretli, SMS ler sadece web için geçerli , tarifelerin ekindeki (2. sayfa da ki) açıklamalarda yer alıyor.

http://www.haberlesme.pol.tr/Duyurular/SiteAssets/Sayfalar/AVEA-VPN-Sozlesmesi/avea_tarifeler.pdf

yani cep telden çektiğimiz sms ler ücretli sadece internetten çektiklerimiz mi ücretsiz.

• quote:

Orijinalden alıntı: lcaner

quote:

Yalnız arkadaşlar sms paketi web üzerinden 1000 sms şimdi size link vereyim bir bakın şartları okuyun ben öyle algıladım.Avea tarifelerindeki SMS ler ücretli, SMS ler sadece web için geçerli , tarifelerin ekindeki (2. sayfa da ki) açıklamalarda yer alıyor.

yani cep telden çektiğimiz sms ler ücretli sadece internetten çektiklerimiz mi ücretsiz.

Tam bilemiyorum açıklamalardan öyle anlaşılıyor yinede 10 temmuz beklenip avea müşteri hizmetlerine sormak lazım

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: lcaner

quote:

Tam bilemiyorum açıklamalardan öyle anlaşılıyor yinede 10 temmuz beklenip avea müşteri hizmetlerine sormak lazım

Bu konu yukarıda açıklandı ama sanırım görmediniz. Oradan öyle anlaşılıyor ama cepten atılanların yanında internetten atsan da o paket dahilinde. AVEA'nın forum temsilcisi de bunu teyit eder bir bilgi verdi. Yani sorun yok şu an için :)

• quote:

Orijinalden alıntı: kkke_3319

quote:

Orijinalden alıntı: Christopher Moltisanti

quote:

Orijinalden alıntı: kkke_3319

Mega pakete üye olcam ama daha başlamadı dedi müşteri hizmetleri

musteri hizmetleri bugun yogunluktan bezmis durumda benim telefonumdan aradim sorunsuz gectim benden sonra 4 arkadasim aradi sistem hata verdi diye gecemediler sonra MEGA TARIFE yazip 2010 a gonder dediler olmadi hata veriyor hu sekilde mesaj yazinca sonra arkadas baska bir temsilci ile gorustu egn kimliginizle avea ya gelin dedi temsilci.sonra bir daha aradi bu sefer telefonu acan temsilci direk hecisi yapti ama oda 3 kere denedi sonuncu da oldu.musteri hizmetlerine pek guvenmeyin o yuzden arayin 500 u mega kamu pakete gececem deyin gecirmeleri lazim.

Hocam bize ebys üzerinden geldi evrak.Egm 1 temmuz itibariyle anlaşma yapmış fakat avea daha sisteme geçirmedik diyor.Olay daha tam açıklığa kavuşmadı.Ortada anlaşma var,protokol var ama herhangibi nareket yok

polnet ana sayfada duyurular haberler kisminda bugun detaylar yayinlandi nasil pakete uye olabilecegi v.s

500 yada 444 1 500 u arayip pakete uye olabilirsiniz.bugunden itibaren.

Kamu Mega Tarifesine gecisiniz gerceklestirilmistir. Kamu Mega Tarifenizle grup ici 5400 dakika, her yone 1000 dakika, her yone 1000 SMS ve 4 GB cepten internet kullanabilirsiniz.Detayli bilgi icinwww.avea.com.tr yi ziyaret edebilirsiniz.

12 ay faturalida kalma sozunuze, tarifenizden 12 ay boyunca 35TL yerine 27TLye yararlanmak icin bu SMSi ONAY yazip cevaplayiniz.Taahhude uyulmazsa yararlanilan toplam indirim ile kalan ay ucretler toplamindan lehinize olani yansitilir. Avea.com.tr

Degerli musterimiz, faturalida kalma taahhudunuze karsilik, mevcut tarifenizin aylik ucret indirimi hattiniza tanimlanmistir.Taahhude uyulmazsa yararlanilan toplam indirim ile kalan ay ucretler toplamindan lehinize olani yansitilir.Detay:avea.com.tr

22.07.2013e kadar gecerli Grup ici 5400DKniz, Heryone 1000DKniz kaldi.Son 6 saat harictir.

22.07.2013e kadar gecerli 4096MB yurtici Internet kullanim hakkiniz kalmistir.Son 12 saat harictir.

22.07.2013e kadar gecerli 1000 Yurtici Heryone SMS kalmistir.Son 6 saat harictir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Christopher Moltisanti -- 10 Temmuz 2013; 17:24:02 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kamu Mega Tarifesine gecisiniz gerceklestirilmistir. Kamu Mega Tarifenizle grup ici 5400 dakika, her yone 1000 dakika, her yone 1000 SMS ve 4 GB cepten internet kullanabilirsiniz.Detayli bilgi icinwww.avea.com.tr yi ziyaret edebilirsiniz.

12 ay faturalida kalma sozunuze, tarifenizden 12 ay boyunca 35TL yerine 27TLye yararlanmak icin bu SMSi ONAY yazip cevaplayiniz.Taahhude uyulmazsa yararlanilan toplam indirim ile kalan ay ucretler toplamindan lehinize olani yansitilir. Avea.com.tr

Degerli musterimiz, faturalida kalma taahhudunuze karsilik, mevcut tarifenizin aylik ucret indirimi hattiniza tanimlanmistir.Taahhude uyulmazsa yararlanilan toplam indirim ile kalan ay ucretler toplamindan lehinize olani yansitilir.Detay:avea.com.tr

22.07.2013e kadar gecerli Grup ici 5400DKniz, Heryone 1000DKniz kaldi.Son 6 saat harictir.

22.07.2013e kadar gecerli 4096MB yurtici Internet kullanim hakkiniz kalmistir.Son 12 saat harictir.

22.07.2013e kadar gecerli 1000 Yurtici Heryone SMS kalmistir.Son 6 saat harictir.

• arkadaslar tüm detayları bu linkte bulabilirsiniz...pdf dosyası..

faturasızları pek cazip değil...bimcellin 3lü paketi daha iyi :)

Faturasız Paketler
    - 17TL Her Yöne 250Dk + 250SMS + 250 MB Internet
    - 25TL Her Yöne 250Dk + 1000SMS + 1000MB Internet

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gollum2 -- 10 Temmuz 2013; 22:05:26 >
  • Kamu Mega Tarifesine gecisiniz gerceklestirilmistir. Kamu Mega Tarifenizle grup ici 5400 dakika, her yone 1000 dakika, her yone 1000 SMS ve 4 GB cepten internet kullanabilirsiniz.Detayli bilgi icinwww.avea.com.tr yi ziyaret edebilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: erol1521

Kamu Mega Tarifesine gecisiniz gerceklestirilmistir. Kamu Mega Tarifenizle grup ici 5400 dakika, her yone 1000 dakika, her yone 1000 SMS ve 4 GB cepten internet kullanabilirsiniz.Detayli bilgi icinwww.avea.com.tr yi ziyaret edebilirsiniz.

istediği kadar avea.com.tr yi ziyaret edin yazsın

sitede bir şey yok

tüm bilgiler haberleşme pol da bulunan pdf dosyasında

• http://www.avea.com.tr/web/KonusMesajlas/Tarifeler/KamuMega

Tarifeyle ilgili herşey... Referans 3 kişiye yapılabiliyormuş...
  • referans sistemi açıklanmış

http://www.avea.com.tr/web/KonusMesajlas/Kampanyalar/ReferansSistemiKampanyasi

şimdi sıra referans olacak kişiyi bulmaya geldi
  • quote:

Orijinalden alıntı: KuzeyRüzğarı

Diğer hattımı bir avea bayisinin yardımıyla bu tarifeye geçirdim 3 adet mega paket referans hakkım var satmayı düşünüyorum ilgilenen olursa

http://forum.donanimhaber.com/m_77770285/f_//tm.htm#77770285

bir avea bayisinin yardımı ile diyor, siz de kendinizin referans olduğunuzu söylüyorsunuz. Eğer sizin dediğiniz gibiyse, bir de sizin hakkınızı inkar ediyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hbakl -- 12 Temmuz 2013; 23:31:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: paratoner85

Devreler, pol-net'te yayınlanan bilmem kaç sayfalık protokol yazısını tarafıma yollayabilecek var mı?

Bu arada, aynı protokolde tarifeye ek ücretle cihaz da veriliyordu, note2 gibi...

Buyur hocam
    https://www.dropbox.com/s/h6dcubnp2fth9eu/avea_tarifeler.pdf
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: paratoner85

Devreler, pol-net'te yayınlanan bilmem kaç sayfalık protokol yazısını tarafıma yollayabilecek var mı?

Bu arada, aynı protokolde tarifeye ek ücretle cihaz da veriliyordu, note2 gibi...

Buyur hocam
    https://www.dropbox.com/s/h6dcubnp2fth9eu/avea_tarifeler.pdf

teşekkürler...

avea müşteri hizmetlerini aradım biraz evvel... şeceremi çıkardı hemencecik :D
    2006-2010 arası kullanmışım EGM'yi, telefon ya da mesajla direk geçiş yapamıyormuşum. ayrılık 1 seneyi geçince kimliği tekrar ibraz etmek, güncelletmek gerekliymiş.
    yarına mega paketteyim :D

• quote:

Orijinalden alıntı: hbakl

quote:

Diğer hattımı bir avea bayisinin yardımıyla bu tarifeye geçirdim 3 adet mega paket referans hakkım var satmayı düşünüyorum ilgilenen olursa

bir avea bayisinin yardımı ile diyor, siz de kendinizin referans olduğunuzu söylüyorsunuz. Eğer sizin dediğiniz gibiyse, bir de sizin hakkınızı inkar ediyor...

Hayırlı sabahlar hocam,
    Konu üstlerden inmiyor,dolayısıyla birçok kişinin ilgisi var,
    Bilgi almak için ve kaçırdığım var mı diye bakmak için,sayfaları tek tek taramak zorunda kalıyorum hep,
    Rizden rica etsek de,
    Bu tarifenin bütün detaylarını ilk mesajda toplayabilir misiniz?
    Tarifelerin detayı,referans sisteminin nasıl işleyeceği gibi bilgiler olabilir...
    Valla şu ramazanda dua alırsinız
    Saygılar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Caferhan

quote:

quote:

Hayırlı sabahlar hocam,
    Bilgi almak için ve kaçırdığım var mı diye bakmak için,sayfaları tek tek taramak zorunda kalıyorum hep,
    Rizden rica etsek de,
    Tarifelerin detayı,referans sisteminin nasıl işleyeceği gibi bilgiler olabilir...
    Saygılar

Doğru diyorsun hocam, hemen düzenliyorum...

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Caferhan

quote:

quote:

Hayırlı sabahlar hocam,
    Rizden rica etsek de,
    Saygılar

Doğru diyorsun hocam, hemen düzenliyorum...

Hocam,eline emeğine sağlık
    10 numara oldu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.