Şimdi Ara

AMD yeni videosunda Nvidia ekran kartını parçaladı [Altyazılı video]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
189
Cevap
5
Favori
4.572
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • AMD çok konuşulacak yeni bir video yayınladı. Nvidia ekran kartı satın alan bir kullanıcı ile AMD'yi temsil eden karakter arasındai diyalog üzerine kurulu olan videoda, AMD'nin ücretsiz oyunlar verdiği Never Settle kampanyasına vurgu yapılırken, videonun sonlarına doğru Nvidia ekran kartının çeşitli araçlar ile parçalara ayrılışına tanık oluyoruz. Videoda dikkat çeken bazı diyaloglar şu şekilde;

- Oyuncu: "Nvidia, en gelişmiş grafik mimarisine sahip olduğunu söylüyor."

- AMD Karakteri:  "2010'un oyunları için evet haklısın. Cep telefonları için de olabilir, ama PC ve konsol oyuncuları, AMD'yi tercih ediyor."

Türkçe altyazı eklediğimzi videoyu hemen altta izleyebilirsiniz.

• asus bilgisayarımı ateşle senaryomla aynı lan bu
  • Nvidia her alanda ustundur amd den neyin kafasinda amd anlamiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ortalık kızışıcak yine nvidadan cevap beklioruz videolu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sangreal_1905 -- 25 Haziran 2013; 23:09:21 >
  • AMD reklamla mı yanıt veriyor 700 serisine. hadi amd, atılım yap, patlat kartları biz karar verelim kırıp kırmayacağımıza kartımızı..

• iphone daha iyi

• koyacağınız reklama :@

• Reklamlar bitti geziye devam, bence gezi bitti ikrama devam

• O ilk balyoz darbesinde istemsizce orgazm oldum, n'luyo lan :S
  • 7970'in fiyatını görünce ekran kartımı parçalamak yerine öpesim geldi nedense.....
  • amd önce bir driver yapmayı öğrensin sonra kartlarına desteği kesmemeyi sonra da gpu yapmayı öğrensin...

amdden nvidia ya geçtim kafam raad arkadaş...

• AMD'ye yakıştıramadığım reklam, sen efendi efendi işini yap; daha iyi olup olmadığına biz karar verelim AMD.
  • Bravo AMD işte bu yüzden asla büyük firma olamıyorsun. Büyük olmak ciddiyet ister.

Özellikle favori oyunlarım Nvidia da çalışmayacak bölümünde sıvamışlar. AMD bu videoyu hiç yayınlamamalıydı.

• Diren Nvidia...

• #direngpu

Olay yerine gelip alıcam seni.

• hhehehe bence güzel olmuş :D yalnız o gösterdiği oyunları ben gtx 670 de crysis3 dahil son derece akıcı şekilde oynuyorum, sonunda kartı parçalamak için ise adam yapmadığı kalmıyor, kartın ne kadar sağlam olduğu belli ediyor :D o balyozu test sonuçlarında indirmen gerek amd 8000 serisinde biraz daha geç kalmaya devam et.

• Çok sert
  • Reklamın sonlarına doğru "ben asla durulmam" kısmına çok güldüm. :)

• Durduk yere görüntüsü karışıp ardından tamamen bozulan sıfır aldığım GTX 275 AMP den sonra bidaha Nvidia almam dedim çünkü ilk bilgisayarımdan kalma Radeon X300 halen canavar gibi çalışıyo.. Gitttim 370 TL ye HD 7850 2 gb oc aldım eşdeğeri 600 700 tl nvidia da Bundan sonra FOREVER AMD !!! .

• ahahahahah

AKLIMA FIGHT CLUB GELDI BIR AN

AMD yeni videosunda Nvidia ekran kartını parçaladı [Altyazılı video]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi digimon52 -- 25 Haziran 2013; 23:29:12 >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.