Şimdi Ara

Deadpool'un İlk İnceleme Puanları Göründü

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
772
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•      Duyurulduğu günden bu yana pek çok haberiyle karşımıza çıkan Deadpool, açıkcası çoğu oyuncuyu heyecanlandırmıyordu. Marvel'ın ünlü karakterinin oyunu da bu doğrultuda ortalama diyebileceğimiz puanlar almış.

Aşağıdan çıkış videosuna da ulaşabileceğiniz oyun, en düşük olarak 10 üzerinden 5, en yüksek olarak ise 100 üzerinden 83 almış. Ancak puanlardaki yığılma 6-8 arasında.

Gaming Trend – 82/100
    VentureBeat – 83/100
    OXM Online – 8
    EGM – 8
    OXM UK – 6
    Eurogamer – 6
    IGN – 6
    Games Radar – 3.5/5
    Joystiq – 3/5
    Videogamer – 5
    OPM – 5

• Marvelden uyarlama oyunların ve başında activisov oldugu hangi oyun iyi çıkış yapmışki bu yapsın. Bir kaç kerizi yolarız mantıgı oyuna benzer bir yanı yok sacmalık. Bir hardcore oyuncu bu oyunu alıp oynarsa aklında şüphe ederim. Bu yaz tatiline girmiş elinde meyva suyu olan bebelerin oyunu olur ancak.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Adamlar tanınmış yani sevilen şeylerin isimlerini kullanarak berbat oyunlar yapıyorlar sonra da isminden satar diye piyasaya satıyorlar örneğin Fast&Furious

• Oyun berbat falan değil aksine çok zevkli. Sırf IGN,Game Informer 9 puan vermedi diye oyun çöp mü oluyor?! Bir oynamayı deneyin isterseniz! Kötü oyun dağıtımcının değil yapımcının suçudur. Sırf yapımcılar saçma salak oyunlar yaptı diye Activision'a laf atmak yersiz.Fast and Furious oyunu için yapımcılara 1 yıl süre verilmiş oyun Gmeloft'un 1 ayda yaptığı oyunalrdan kötü mesela.2 yılda Last of Us gibi yapımlar çıkabiliyorsa 1 yılda en azından vasatın üstü bir oyun yapabilirdi Fast and Furious yapımcısı.Neyse Deadpool'a gelirsek High Moon zaten kendini Transformers oyunlarıyla kanıtlamış bir yapımcı bu oyunda da çok güzel bir iş çıkarmışlar.Oyun gayet de hardcore çocuk oyunu falan değil aksine oyun oldukça vahşi.
    Artılar eksilerden bahsetmek gerekirse;
    +Oyun öyle böyle değil acayip komik
    +Deadpool karakteri şahane
    +Dövüş sistemi eğlecneli ve akıcı
    +Oyundaki çeşitlilik bol sürekli farklı şeyler yapıyorsunuz hiç sıkmıyor
    - Oyun kısa sayılır
    -Kamera açıları problem çıkarabiliyor

Puanım 8.5/10
    Kritikleri pek sallamayın.Oyuna 100 lira vermenin mantığı yok süresinden ötürü ama ucuzlayınca alınıp keyifle oynanılabilecek bir oyun.Tavsiye ederim.

• Oyun beni heyecanlandırıyordu merakla bekliyordum.Beklediğim gibi güzel bir oyun ortaya çıkmış bence kiminin ne puan verdiği önemli değil son sözü oyuncu söyler dergiler,puanlar değil.Mizah yönü bana tam uyuyor hatta :D :D :D
    "çoğu oyuncuyu heyecanlandırmıyordu" lafına biraz alındım.

BU ARADA ACTİVİSON YAPIMCI DEĞİL YAYINCI KAÇ YILDIR ÖĞRETEMEDİK GİTTİ.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alpins951 -- 25 Haziran 2013; 22:06:51 >
  • inceleme puanalarına bakmayın oyun gerçekten eğlenceli çok güzel vakit geçiriyo mizah anlayışı süper erçekten last of us tan daha çok zevk aldm
  • oyun eğlenceli ama grafiklerde biraz bulanıklık var 2008de çıksa belki iyi olabilirmiş ama yeni neslin eşiğindeğiz ve ben bulanık texture görmek istemiyorum :D
  • Videoları SD de izlerken donuyor fakat HD'de izlerken donmuyor ? Bu nasıl sorun yahu ?

• Çok iyi ya grafiksel yönden eh işte desede çok rahatsızlık vermiyor akıcı bir oynanış var. Anlatım mı? On numara!

• oyun berbat ve bir yerden sonra hep kendini tekrar ediyor ayrıca çok bug lı berbat cpu animasyonları var, çoluk çocuğun lafına bakmayın twich te oynayanlar var açıp 10 dakika oyunu izleyin anlarsınız ne demek istediğimi..

• az oynadım. beğenmedim.
  • Actıvısıon olduğu için çöp derdim ama bu oyun ciddiyim COD çöpünden çok daha iyidir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyun aşırı zevkli.. Hem de aşırı ama yüksek puan almasını beklemiyodum zaten.. Bu oyundan adam gibi zevki deadpool u tanıyan bilen adamlar alır..he bu arada hardcore oyuncuyum..aç biraz marvel oku,deadpool oku da hardcore gör redspawn'cım...
  • Beklendiği gibi puanlamaları
  • ign 6?
    oyunlara gani gani puan veren ign niye bu kadar pintileşti?
    firmalar kesenin ağzını açmıyor mu?

• bu oyun sadece eğlence ve espri üzerine olduğu için oyuncudan oyuncuya değişir ama farklı bir şey arayanlara çizgi roman tadında iyi gider bu oyun...

• video inceleme ne zamana yaparsınız 5-10 ay sonramı :@
  • Cevap yazacamda kime yazacagımı bilmiyorum bebeler sanırım üye olmayı bilmiyor gelmiş bana marvel oku diyor. Yahu be çocuk sen marvel okudugun için zaten senin gibiler için çıkıyor bu yapım benim gibiler 30 dk biticek oyunlara para yardımı yapmaz sen oynaki başka bir çizgi filim oyunu da görebilesin mesala oscar tam sana göre.

• Okadar espiri var zerre kadr anlamadıktan snra puanın bi önemi yok

• Zaman kaybı. Kontroller kamera açısı rezalet olmasıydı yoklukta oynayın dicemde kurtarmıyo malesef
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.