Şimdi Ara

Artes Q812 8' Quad Core İnceleme,paylaşım ve destek (97. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.984
Cevap
20
Favori
75.297
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9596979899
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Trident682

evet beyler servise giden tabletim geri dönmedi RMA raporu ve faturayı yollamışlar 20 günü geçmiş parça bulamamış stoklardada yokmuş felan yazıyo. Bizdehesaplıya gönderip yenisini isticekmişim heralde fakat bizdehesaplıda q812 yok kaldırmışlar ne yapmam lazım şimdi ?

Forumda bir arkadaşa yedek parça yok diye bir üst modeliyle duşuk bir fiyata değiştirmişlerdi birde öyle deneyin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • @fenerliso farkını vererek üst model almıştı sanırım.
  • Gladiotürk kullanıcısına yanıt
    bizim q812 olmuş 450 lira zaten stoklarda olsalarda vermezlerdi yenisini büyük ihtimalle 320 ye almıştım ben. q972 modeli var 420 liraya stoklarda q812 den daha iyi gibi geldi özellikleri sizce o alınır mı ? Alınırsa nasıl olacak mesela 320 q812 nin parasına 100 lirada karttan mı çektirecez nasıl işliyo bu sistem ?
  • ARKADAŞLAR TABLETİ İHTİYAÇ NEDENİYLE SATIYORUM 6 AY KULLANILMIŞ GARANTİSİ DEVAM ETMEKTEDİR TEMİZ KULLANILMIŞTIR YANINDA HDMI KABLO VERİLECEKTİR 1 CD İÇERİSİNE 100 ADET ÜCRETLİ ÜCRETSİZ OYUN YÜKLENECEKTİR PAZARLIK PAYI CİDDİ ALICIYSANIZ AZ BİR MİKTARDA OLABİLİR FİYATI 300TL SAHİBİNDEN LİNKİ

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-bilgisayar-tablet-pc-artes-q812-tablet-171385559/detay/
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gladiotürk

@fenerliso farkını vererek üst model almıştı sanırım.

Evet almıstım ama onlar teklif etmişti böyle bir şeyi. Ben forumdan artesteknik hocayla da gorusuyordum o ilgileniyordu servis süresinde.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ekran kalitesi nasıl? Bu arada inceleme için teşekkürler.
  • İyi geceler. Tabletle ilgili bir sorunum var. tablet açılış ekranında kaldı sürekli android ve artes yazısı dönüp duruyor on dk kadar bekledim bir gelişme yok tablete format attım sonuç yine aynı. Rom kurucam fakat tableti usb ye bağladığımda otomatik açılıyor ve yine android artes yazısı dönüp duruyor. Bilgisi olanlar yardım edebilirler mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bigshaq

İyi geceler. Tabletle ilgili bir sorunum var. tablet açılış ekranında kaldı sürekli android ve artes yazısı dönüp duruyor on dk kadar bekledim bir gelişme yok tablete format attım sonuç yine aynı. Rom kurucam fakat tableti usb ye bağladığımda otomatik açılıyor ve yine android artes yazısı dönüp duruyor. Bilgisi olanlar yardım edebilirler mi ?

''Home'' butonuna basılı tutup ''Power'' tuşuna basarsanız bir süre ''Reboot'' Menü gelecektir. ''Rebooting'' Seçeneğini seçin ve tablet yeniden başlasın.

Düzelmezse Artes firmasının sitesinden Artes Q812 4.2 Romunu yükleyin tabletinize. Sorununuz çözülür tahminimce. Kolay gelsin.
  • vay 4.4 cıksaydı iyiydi yaa
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: bigshaq

İyi geceler. Tabletle ilgili bir sorunum var. tablet açılış ekranında kaldı sürekli android ve artes yazısı dönüp duruyor on dk kadar bekledim bir gelişme yok tablete format attım sonuç yine aynı. Rom kurucam fakat tableti usb ye bağladığımda otomatik açılıyor ve yine android artes yazısı dönüp duruyor. Bilgisi olanlar yardım edebilirler mi ?

''Home'' butonuna basılı tutup ''Power'' tuşuna basarsanız bir süre ''Reboot'' Menü gelecektir. ''Rebooting'' Seçeneğini seçin ve tablet yeniden başlasın.

Düzelmezse Artes firmasının sitesinden Artes Q812 4.2 Romunu yükleyin tabletinize. Sorununuz çözülür tahminimce. Kolay gelsin.

Yardımınız için teşekkür ederim. Sorun kendiliğinden düzeldi. Şarjı bitene kadar o şekilde bıraktım sonra kendine geldi verilen kitakat romu kurdum

• quote:

Geçmiş olsun sayın @abderalı tahminimce 260 lira gibi bir masrafı var dokunmatik ve ekran fiyatı olarak. İsterseniz Artes firmasını bir arayın görüşün belki bir öneri sunarlar.

Olmadı yeni bir tablet alırsınız. Kolay gelsin.

Forumda bayağı yorumlarınızı ve incelemelerinizi okudum. Acaba artes firması patronu yada çalışanı mısınız?

Benim tablet tamirden geldi. Ekranın iç kısımda her yerde parmak izleri var. ilk başlarda fark etmedim. daha iyice bakınca belli oluyor. Artes firmasında bir cihazı tamirederken eldiven takmıyorlar mı?
  • AC//DC kullanıcısına yanıt
    bigshaq kullanıcısına yanıt
    Merhaba Çalışan yada patron değilim. Artes Tabletlerin bir kaçı hariç neredeyse tamamını kullanma fırsatım oldu. Deneyimlerimi blog sayfamda paylaştım. 1 üst mesajdaki arkadaş çok basit yazılımsal bir konuda yardım istemiş. Belki cevap verilmese bu arkadaş servise göndermek zorunda kalacak 1 - 2 hafta tabletsiz kalacaktı. Servis ile ilgili sıkıntılarınızı info@artescorp.com adresinden bildirin size yardımcı olacaklardır. Bana karşı kullandığınız üslup hiç hoş değil. Hayırlı günler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gladiotürk -- 14 Temmuz 2014; 14:20:59 >
  • Phoenixsuit programını Xp pc de yükleyebilirmiyim 4.2 güncellemesini yüklicem tablete.Bunu Xp bir pc ile yapmak mümkünmüdür ?
  • quote:

Merhaba Çalışan yada patron değilim. Artes Tabletlerin bir kaçı hariç neredeyse tamamını kullanma fırsatım oldu. Deneyimlerimi blog sayfamda paylaştım. 1 üst mesajdaki arkadaş çok basit yazılımsal bir konuda yardım istemiş. Belki cevap verilmese bu arkadaş servise göndermek zorunda kalacak 1 - 2 hafta tabletsiz kalacaktı. Servis ile ilgili sıkıntılarınızı info@artescorp.com adresinden bildirin size yardımcı olacaklardır. Bana karşı kullandığınız üslup hiç hoş değil. Hayırlı günler.

Pardon, Özür dilerim.

• quote:

Orijinalden alıntı: RackmaNia

Phoenixsuit programını Xp pc de yükleyebilirmiyim 4.2 güncellemesini yüklicem tablete.Bunu Xp bir pc ile yapmak mümkünmüdür ?

windows 7 olan pc de kurmanızı öneririm.
  • ARTES ARTILARI:
    Artesin servisi iyi ve ilgili arkadaşlar. Fakat servise giden ürün en az 7-10 gün işlemde kalıyor.Servise göndermeden önce telefonla arayıp konu hakkında bilgi alınız eğer sizin yapamayacağınız bir olay ise ücretsiz olarak Aras kargo ile merkezlerine yolluyorsunuz.
    ARTES EKSİLERİ:
    Cihazı alalı 3-4 hafta oldu dokunmatik arıza verdi.ikinci kez 4.2 yi yükleme yapmaya çalıştım ama cihaz %3 te kaldı ve açılmadı(sebep'ini hala anlamadım) < bu konuda düşüncem garantisi bittiğinde daha sonra böyle bir olay olursa ne olur?>
  • quote:

Orijinalden alıntı: LABORANT76

quote:

Orijinalden alıntı: RackmaNia

Phoenixsuit programını Xp pc de yükleyebilirmiyim 4.2 güncellemesini yüklicem tablete.Bunu Xp bir pc ile yapmak mümkünmüdür ?

windows 7 olan pc de kurmanızı öneririm.

Xp ile atmayı basardım :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: LABORANT76

ARTES ARTILARI:
    Artesin servisi iyi ve ilgili arkadaşlar. Fakat servise giden ürün en az 7-10 gün işlemde kalıyor.Servise göndermeden önce telefonla arayıp konu hakkında bilgi alınız eğer sizin yapamayacağınız bir olay ise ücretsiz olarak Aras kargo ile merkezlerine yolluyorsunuz.
    ARTES EKSİLERİ:
    Cihazı alalı 3-4 hafta oldu dokunmatik arıza verdi.ikinci kez 4.2 yi yükleme yapmaya çalıştım ama cihaz %3 te kaldı ve açılmadı(sebep'ini hala anlamadım) < bu konuda düşüncem garantisi bittiğinde daha sonra böyle bir olay olursa ne olur?>

Yedek parçasını alıp biz yaparız artık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ARTES Q812 4.4 ORJİNAL HİÇ EL DEĞMEMİŞ FİRWARE KULLANMAK İSTEYEN ARKADAŞLAR İÇİN LİNKLER

https://mega.co.nz/#!DUxnUbqK!FFFP2zwqxYCfaHqa4GLa7lS6beAp8SXpuzFjeY2Acuw

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi semoniok -- 26 Temmuz 2014; 15:56:57 >
  • ARTES Q812 SATILIK

isteğen arkadaşlar mesaj atabilir 285 tl kargo bedava ve hdmı kablo hediye 1.5 yıl garant temiz kullanılmış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi semoniok -- 31 Temmuz 2014; 17:11:49 >
  • 
Sayfa: önceki 9596979899
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.