Şimdi Ara

HP'den Android ve Tegra 4 tabanlı hepsi-bir-arada PC modeli

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
245
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• HP'den Android ve Tegra 4 tabanlı hepsi-bir-arada PC modeli

HP'nin bir süre önce benchmark sonuçları internete düşen Android ve Tegra 4 tabanlı hepsi-bir-arada PC modeli Slate 21 resmi olarak tanıtıldı.

Hepsi-bir-arada konseptinde olsa da dokunmatik ekranı nedeniyle büyük bir tablet olarak da kullanılabilen Slate 21, 21.5 inçlik bir ekrana sahip. Ekran IPS panel kullanıyor ve Full HD çözünürlük sunuyor. Kutu içeriğindeki ayaklı stand ile masaüstü veya tablet şeklinde kullanımı mümkün.

Modele NVIDIA'nın Cortex-A15 tabanlı yeni yongaseti Tegra 4 eşlik ediyor. İşletim sistemi olarak Android 4.2 tercih edilirken, DTS surround ses sistemi ile hoparlörlerin etkinliği artırılmış. 

HP, Slate 21 adlı modelini her ülkede zaman içerisinde tanıtacak ve hem diğer detaylar hem de satış bilgileri bu tanıtımlarda açıklanacak. Şu anda ABD fiyatı 400$ olarak belirlendi.

• tegra 4lü büyük bi tablet mi yoksa ps4 4 mü diye düşünüyorum tabiki ps4 bunu alan olur mu ki?

• Bunela saçmalamışlar. Gündeme gelme çabaları

• ekrem71 E kullanıcısına yanıt
    NE MOSTWANTED KAPIŞILIR BE
  • Anlamiyorum bu adamlari yahu, ellerinde o kadar imkan var ama gidip sacma sapan cihazlar yapiyorlar. Adam gibi iki tablet iki bilgisayar yap koy !

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.