Şimdi Ara

Leap Motion uygulama mağazası yakında açılıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
1.403
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Leap Motion uygulama mağazası yakında açılıyor

El hareketleri ile bilgisayarların kontrol edilmesine imkan sağlayan ve tanıtıldığı zaman büyük yankı uyandıran Leap Motion kontrol cihazı geliştirilmeye devam ediyor. Birçok büyük bilgisayar üreticisinin de dikkatini çeken cihaz, yakında uygulama mağazasına da kavuşuyor.

Temmuz ayı içerisinde 79$ fiyat etiketiyle piyasaya çıkması beklenen Leap Motion, aynı ay içerisinde bir de uygulama mağazasına kavuşacak. Beta süreci 10,000'den fazla geliştiriciye açılan cihaz, bu sayede piyasaya çıktığı zaman 100'den fazla uygulama/oyun desteğine kavuşmuş olacak.

Windows yanında Mac bilgisayar sistemleriyle de uyumlu olarak çalışan ve oldukça ufak boyutlarda hazırlanan Leap Motion, 290 FPS gibi yüksek bir hız ile 10 parmak tarama yapabiliyor ve oldukça yüksek bir hassasiyet oranı ortaya koyuyor. Ayrıca Leap Motion hakkında hazırlanmış tanıtım videolarını aşağıda izleyebilirsiniz. 

• Hayalimdeki teknoloji, bir tane edinmek isterim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Quad core -- 25 Haziran 2013; 14:45:20 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • alttaki videoda kablosuz mu olduğunu gördüm(bir kedi gördüm sanki:D)

• oyun sektöründe aktif ve etkili bir şekilde kullanılırsa alır başını gider.

• İnşallah iş ortağı firmaları bol olur da, bizde oyundan tv ye çoğu şeyde aktif kullanırız. 80 dolar çok çok çok uygun bir fiyat. Çoğu insanın rahat ulaşabileceği bir fiyat. Dediğim gibi olay iş ortakları ve destekçilerde bitiyor. Kinect gibi bizi gözetleyen Bi alet değil.

• Heyecanla bekliyoruz

SAYGILARLA

• Yok daha neler...Teknolojinin 10 sene sonraki halini düşünemiyorum, jetgiller gerçek olacak galiba :)

• isteyen varsa pre-order sipariş vermiştim kutusunda yeni geldi 150tl

ürünü açıp denedim çalışıyor,

fakat sipariş ettiğimde dokunmatik wacom tabletim yoktu şimdi tablet varken gereksiz kaldı.
  • Urun bugun elime ulasti harika birsey...

• quote:

Orijinalden alıntı: kernell

Urun bugun elime ulasti harika birsey...

Vatan tv den telefonla mı sipariş verdin
  • quote:

Orijinalden alıntı: onur01651

quote:

Orijinalden alıntı: kernell Urun bugun elime ulasti harika birsey...
    Vatan tv den telefonla mı sipariş verdin

sen kendini cok mu akilli saniyosun. zeka kupum. bos bos konusacagina gir su linke sen de satin al.

Ben Aralik 2012 de pre-order yaptim zeka kupum

https://store.leapmotion.com/(S(y3qifcztifuavgyckyufhl3n))/Pages/LeapSolution.aspx

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kernell -- 4 Ağustos 2013; 17:04:26 >

• Tey tey zamanında Java GoMonkey ile sarmıştı bu heyecan ama 79 dolar pahalı geldi. :D
    GoMonkey:http://www.youtube.com/watch?v=mal2_m86g94
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jackdaniels™

isteyen varsa pre-order sipariş vermiştim kutusunda yeni geldi 150tl

ürünü açıp denedim çalışıyor,

fakat sipariş ettiğimde dokunmatik wacom tabletim yoktu şimdi tablet varken gereksiz kaldı.

sattınmı leap motion ı
  • hdfb44 H kullanıcısına yanıt
    evet beklediğimde çok hızlı gitti gece telefon susmadı sabah aldılar :D
  • İlk basta farkli gelse de el hareketleri ile cihaz kullanmak cok da guzel degil. Samsung telefonlarda yada Tvlerde de var ama cok az kişi kullanıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.