Şimdi Ara

Danfoss RA2000 hakkında yardım.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
173
Cevap
14
Favori
28.129
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Cevaplayacak arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.
    Forumda doğalgaz hakkında bilgi veren birçok arkadaş termostatik vana olarak danfoss ra 2000 serisi vanayı tavsiye etmektedirler. İnternette araştırma yaptığımda bu vanayı satan yer bulamadım. Koçtaşta var ama söylenilen vana mı emin değilim.
    Link:http://www.koctas.com.tr/tesisat-malzemeleri/danfoss-013g5016--013g0003-termostatik-radyator-vana-seti-kose-tip/9534-15162/
    Kendi sitesinden baktığımda ra2000 sersi altında değişik kodlarla birçok vana göstermekte. Hangi seriyi tercih etmeliyim. Bu vanayı internetten veya Ankara'dan satın alabileceğim güvenilir yer söyleyecek arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: simo18

Cevaplayacak arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.
    Forumda doğalgaz hakkında bilgi veren birçok arkadaş termostatik vana olarak danfoss ra 2000 serisi vanayı tavsiye etmektedirler. İnternette araştırma yaptığımda bu vanayı satan yer bulamadım. Koçtaşta var ama söylenilen vana mı emin değilim.
    Link:http://www.koctas.com.tr/tesisat-malzemeleri/danfoss-013g5016--013g0003-termostatik-radyator-vana-seti-kose-tip/9534-15162/
    Kendi sitesinden baktığımda ra2000 sersi altında değişik kodlarla birçok vana göstermekte. Hangi seriyi tercih etmeliyim. Bu vanayı internetten veya Ankara'dan satın alabileceğim güvenilir yer söyleyecek arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

koçtaşta satılan sıvı sensörlü ras-c serisi danfoss termostatik vanadır,danfoss ankara bölge müdürlüğünü aramanızı öneririm.belki ankarada güvenli satış yapan bayiler konusunda yardımcı olurlar,veya istanbuldaki genel müdürlüğünü arayın

http://www.danfoss.com/Turkey/Contact/Local/

sıvı sensörlü ras-c danfoss:

Danfoss RA2000 hakkında yardım. Danfoss RA2000 hakkında yardım.

danfoss ra 2000 gaz sensörlü (yatay köşe/uk tip) (kutudakilerin aynısını almanız gerekir,kod numaraları kutuların üstünde)

Danfoss RA2000 hakkında yardım. Danfoss RA2000 hakkında yardım. Danfoss RA2000 hakkında yardım.

• quote:

Orijinalden alıntı: disintegration

quote:

Cevaplayacak arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

koçtaşta satılan sıvı sensörlü ras-c serisi danfoss termostatik vanadır,danfoss ankara bölge müdürlüğünü aramanızı öneririm.belki ankarada güvenli satış yapan bayiler konusunda yardımcı olurlar,veya istanbuldaki genel müdürlüğünü arayın

http://www.danfoss.com/Turkey/Contact/Local/

sıvı sensörlü ras-c danfoss:

danfoss ra 2000 gaz sensörlü (yatay köşe/uk tip) (kutudakilerin aynısını almanız gerekir,kod numaraları kutuların üstünde)

Danfoss RA2000 hakkında yardım. Danfoss RA2000 hakkında yardım. Danfoss RA2000 hakkında yardım.

• quote:

Alıntıları Göster
    Teşekkür ederim verdiğiniz bilgiler için. Bir de şöyle bir sorum olacak. Tesisat sistemim mobil sistem. Sıcak ve soğuk su girişleri zeminden geliyor. Petek bağlantı sistemi galiba çapraz sistem. Sıcak su giriş vanası peteğin üst kısmında. Soğuk su vanası peteğin altında. Resmini gönderdiğiniz tip vana mı almam gerekir.? Resim yükleyemiyorum. O sebebten kusura bakmayın.

• quote:

Teşekkür ederim verdiğiniz bilgiler için. Bir de şöyle bir sorum olacak. Tesisat sistemim mobil sistem. Sıcak ve soğuk su girişleri zeminden geliyor. Petek bağlantı sistemi galiba çapraz sistem. Sıcak su giriş vanası peteğin üst kısmında. Soğuk su vanası peteğin altında. Resmini gönderdiğiniz tip vana mı almam gerekir.? Resim yükleyemiyorum. O sebebten kusura bakmayın.

sıcak su vanası üsteyse sorun yok,resimdeki kırmızı kutuların tıpatıp aynısını alacaksın,radyatörüne uyar (kod numaraları üstünde)

• quote:

Merhaba

Ben de yakın zaman içinde yeni aldığım evin tüm ısıtma sistemini yeniledim.. Kombisini, tüm petekleri, ve vanalarını. Ben de RA-2000 gaz sensörlü termostat aldım. Eğer istanbul'da isen KARAKÖY'de bir firma var. Sana dilersen özel mesajla iletişim bilgilerini yollarım. Eğer istanbul dışındaysan da ücretini havale yaparsan dilediğin kadar kargo yapıyorlar. Ben istanbul'da olmama rağmen kargo ile aldım, karaköy'e kadar gitmedim açıkçası. Ve onların iletişim bilgilerini de Danfoss Türkiye'den almıştım. İstanbul'daki en büyük bayilerdendir.

• quote:

merhabalar bende bügün doğalgaz döşettim eve 7 petek var. 5 ine danfoss ra 2000 vana aldım, banyoya havlupan ve petek koydurmadım, koridordakine ve mutfaktaki peteğe danfoss u takmadılar. kombi mutfakta, koridoru anladım ama dedimki kobiye en uzak olan küçük odadaki 60 cm lik peteğe takmasak daha iyi değil mi dedim danfoss vanayı, abi istersen öyle yapalım ama mutfaktaki peteğe takmamak daha iyi dediler, yarın sabah yine gelecekler dedikleri gibi kalsın mı yoksa mufaktaki danfoss vanayı söktürüp kombiye uzak olan küçük odadaki peteğe mi taktırayım? bir de danfoss vanalar büyük olduğu için petekden çıkık duruyorlar geçerken takılcak insanlar, bu vanayı disintegration un paylaştığı resimdeki gibi, yatay yani boruların peteğe girdi hizaya monte edemezler miydi?

• quote:

Orijinalden alıntı: callottemre

quote:

merhabalar bende bügün doğalgaz döşettim eve 7 petek var. 5 ine danfoss ra 2000 vana aldım, banyoya havlupan ve petek koydurmadım, koridordakine ve mutfaktaki peteğe danfoss u takmadılar. kombi mutfakta, koridoru anladım ama dedimki kobiye en uzak olan küçük odadaki 60 cm lik peteğe takmasak daha iyi değil mi dedim danfoss vanayı, abi istersen öyle yapalım ama mutfaktaki peteğe takmamak daha iyi dediler, yarın sabah yine gelecekler dedikleri gibi kalsın mı yoksa mufaktaki danfoss vanayı söktürüp kombiye uzak olan küçük odadaki peteğe mi taktırayım? bir de danfoss vanalar büyük olduğu için petekden çıkık duruyorlar geçerken takılcak insanlar, bu vanayı disintegration un paylaştığı resimdeki gibi, yatay yani boruların peteğe girdi hizaya monte edemezler miydi?

Alıntıları Göster

• quote:

Alıntıları Göster
    Danfoss Ankara Bayi

ERBORSAN A.Ş. Hamit Kaplan Sokak No: 3/A Ulus - Ankara
    Telefon: 0 312 324 00 88
    Mail: info@erborsan.com.tr

• ERBORSAN A.Ş. den dun 6 adet bizzat dukkana gidip aldim sag olsun arkadaşlar ilgilendiler.

Yalniz ra 2000 yazmiyor yukardaki kutuların aynısı tam hatırlayamadım ama ra 2990 gibi bişi yazıyor eve gelince far ettim.
    Hatta takan usta abi kazık yemisin kusura kalma dedi. Eca nın daha iyi olduğunu idda etti durdu bende hehe deyip konuyu kapattım.
    Adam daha sivi sensor ile gaz sensörü farkı ne bilmiyor bana kazık yemissin diyor.

Neyse durum suan hersey gayet iyi dogalgaz gelmesini bekliyorum umarım yapmis oldugum yatırımın karşılığını alırım.

Kombiyide ariston genus premium evo 24ff aldım
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustafa1403

ERBORSAN A.Ş. den dun 6 adet bizzat dukkana gidip aldim sag olsun arkadaşlar ilgilendiler.

Yalniz ra 2000 yazmiyor yukardaki kutuların aynısı tam hatırlayamadım ama ra 2990 gibi bişi yazıyor eve gelince far ettim.
    Hatta takan usta abi kazık yemisin kusura kalma dedi. Eca nın daha iyi olduğunu idda etti durdu bende hehe deyip konuyu kapattım.
    Adam daha sivi sensor ile gaz sensörü farkı ne bilmiyor bana kazık yemissin diyor.

Neyse durum suan hersey gayet iyi dogalgaz gelmesini bekliyorum umarım yapmis oldugum yatırımın karşılığını alırım.

eca trv vana çok kullandım.genelde tercih etmem.sıvı sensörlüdür ama işe yarar.tepki süresi 20-22dakikadir.danfoss ra 2000 kadar hızlı tepki göstermez
    danfoss ra 2000 13dakikada tepki gösterir.GAZ SENSÖRLÜDÜR.patentli bir sıcaklık kontrol elemanıdır ve patenti danfoss'a aittir.danfoss,dünyada termostatik vananın mucididir
    danfoss ra 2000,eca trv vanadan çok çok kalitelidir.eca,danfoss ra 2000'nin yanından bile geçemez kalitede

• quote:

ERBORSAN A.Ş. den dun 6 adet bizzat dukkana gidip aldim sag olsun arkadaşlar ilgilendiler.

Merhaba tanesini ne kadara aldi hocam ayrica montaj icin ne kadar ucret odedin. bende bu hafta almaya gidecem ayrica montaj icin fiyat arastiriyorum.Bende 6 petek 1 havlupan var salon(2 petek) oturma odasi (1petek) yatak odasi (1 petek) mutfak (1 petek) cocuk odasi (1 petek) olmak uzere 6 adet alacam. antre ve banyo (havlupan) almiyorum. sizden bilgi alabilirmiyim..

• quote:

Orijinalden alıntı: makovad

quote:

Merhaba tanesini ne kadara aldi hocam ayrica montaj icin ne kadar ucret odedin. bende bu hafta almaya gidecem ayrica montaj icin fiyat arastiriyorum.Bende 6 petek 1 havlupan var salon(2 petek) oturma odasi (1petek) yatak odasi (1 petek) mutfak (1 petek) cocuk odasi (1 petek) olmak uzere 6 adet alacam. antre ve banyo (havlupan) almiyorum. sizden bilgi alabilirmiyim..

Alıntıları Göster
    2 tip vardı biri 36 tl diğeri yatay olan 38 tl idi ben 38 tl olanı aldım.
    montaj ücreti dediğini anlamadım cunkuü benim petekler takılı değildi hepsi aynı gün takıldı
    Ariston kombiye 1650 tl
    vanaların hepsi 280 tl toplam 14 vana 6 sı dafros termostatik vana
    9,5 metre demirdöküm plus petek 1250 tl
    işçilik 300 tl

extra malzemler 350 tl
    + proje parası 250 tl

İşçilikleri güzel ve temizdi sistemi daha deneyemedim çünkü doğalgaz bizim sokağa gelmedi 50 metre yanımızda var bizde yok bekliyoruz.

• quote:

2 tip vardı biri 36 tl diğeri yatay olan 38 tl idi ben 38 tl olanı aldım.
    montaj ücreti dediğini anlamadım cunkuü benim petekler takılı değildi hepsi aynı gün takıldı
    Ariston kombiye 1650 tl
    vanaların hepsi 280 tl toplam 14 vana 6 sı dafros termostatik vana
    9,5 metre demirdöküm plus petek 1250 tl
    işçilik 300 tl

extra malzemler 350 tl
    + proje parası 250 tl

İşçilikleri güzel ve temizdi sistemi daha deneyemedim çünkü doğalgaz bizim sokağa gelmedi 50 metre yanımızda var bizde yok bekliyoruz.

Mustafa hocam tskler o zaman ben servis ile konusayim ne kadara degistirecekler vanalari vana tek fiyat 38 olani.aliriz bizde. kisa hazirlikli.olalim. tskler..
  • disintegration kullanıcısına yanıt
    hocam bu ürünü banada önerdiydin ama ben daha bulup alamadım :) yok kimsede online satan internet siteside yok :) dahalen arıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: meselem

hocam bu ürünü banada önerdiydin ama ben daha bulup alamadım :) yok kimsede online satan internet siteside yok :) dahalen arıyorum

hangi şehirdesin?
  • disintegration kullanıcısına yanıt
    istanbul
  • quote:

Erbosan
    Tel 0312309 23 61

Ben burdan aldım
    Ankarada guvenilir bir yer
  • mustafa1403 kullanıcısına yanıt
    hocam ben istanbul'da yım
  • quote:

istanbul

istanbuldaysan termostatikvana.com dan alabilirsin.istanbuldan satış yapan bir site
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.