Şimdi Ara

En pahalı ve en ucuz arabalar hangi ülkelerde satılıyor? İşte cevabı. (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
69
Cevap
4
Favori
43.672
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Herkes bir şikayetçi ama bir o kadar da binmeye devam şehir içi motosiklet kullanın dediğimde 10 kişiden 9 u tehlikeli 2 teker . 125 cc hacimli bir şehir içi motosikleti ile 3 litre benzin ile 100 km yol yapabilirsiniz. Bisiklet kullanın 500-1000 liraya alacağınız şehir içi tur bisikleti ile gitseniz 10 15 km lik yerlere işlere sorun kalmaz dedemin arkadaşı anlatıyor sağlam şirkette müdürdüm 55 km lik yola bisiklet ile gidiyordum diyor şimdi 5 km yere arabayla giden arkadaşlar düşünsünler. Bisiklet ve motosiklet kullanımı artmalı herkes tek kullanıyor 1 tonluk metali oysa bisiklet 10 15 motosiklet 100 150 kilo. Bunun yanında trafik derdi yok ve motora binince kendinizi soyutluyorsunuz. Ülkemiz mağlum 773.01 TL asgari ücret ve buna rağmen bu fiyata çalışıyoruz.
  • Ulan Varya Görende Ülkeyi Yıllardır Refah İçinde Hiç Sefalet Çekmemiş 15 Yıl Önce Ha Diyince S Serisi Alınıyordu Zaten Şimdi Alınmıyor Değilmi?

Ülke Ne Hallere Gelmiş Görüyorsunuz Değilmi?
  • ÖTV + KDV = Kutu vergisii

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arian Galatian -- 12 Mayıs 2014; 5:40:43 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adam Almanya'da 55km işe bisikletle gidiyor . Bırakın 5km yi burda 500 metre uzaktaki evinden işine Jiple gelen devlet memuru gördüm . Otomobil Türkiye'de bir gösteriş aracı . Hayatta kendini ifade edebileceği başarısı , hobisi,hiçbirşeyi olmayan zavallı küçük Türk insanı neyle hava atacak , arabası,telefonu , evi perdesi. Türkiye sansyideki en verimsiz ülkelerden biri. Çoğu üründe rekabet şansı yok .işgücü vasıfsız.bu durumda bu fiyatlar az bile

• quote:

Orijinalden alıntı: EvReN 7

quote:

Orijinalden alıntı: Akhilleus

RTE:"Kişi başı milli gelirin 10.500$ olduğu Türkiye rahatsız ediyor"diyor.
    Ayda 750 lirayla 4 kişilik aile geçindirenler çılgınca alkışlıyor.

HÜLOĞĞĞĞĞĞ

zaten ülkenin başına ne geliyorsa bu cahil insanlar yüzünden geliyor.

+1
  • Fakir ulkemin fakir insanlari.elektronikte,benzinde,otomobilde gelire oranla en pahaliya satin alan ulkeyiz hulooogggg....

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • :D 2023 karşılaştırmasını bekliyoruz..

• Konunun açılma tarihinden önce bodoslama fiyatlara girip ne olduğunu anlamaya çalıştım 🥲, neden hortlattın kardeşim konuyu durduk yere üzüldük :(

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.