Şimdi Ara

Burak Yılmaz Düşmanları Gelin Hele !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
128
Cevap
0
Favori
3.761
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Burak Yılmaz geçen sene yaz transfer döneminde Trabzonspor'dan 5.000.000 € karşılığında takımımıza kazandırılmış bir oyuncu. Şampiyonlar Ligi'nde 8 , Spor Toto Süper Lig'de 24 gol attı. Lig'de gol krallığına da ulaştı. Şampiyonluğun mimarlarından biri oldu.

Forumda ve tribünde hala Burak'a çamur atan , söven , yaftalarda bulunan bir grup var. Geldiği günden beri Burak'ı savunmaktayım. Çok şükür desteğimin karşılığını da attığı gollerle bana verdi. " Top süremiyor , sırtı dönük oynayamıyor , pas veremiyor " cümleleri bu grubun dilinde sakız olmuş , olmaya da devam ediyor. Güzel kardeşim adam onları da yapsa zaten RVP falan kalmaz piyasada. Falcao yerine Burak giderdi Monaco'ya 60.000.000 €'ya.

Türk Futbolunun eksik alt yapı eğitimine rağmen bu adam bu düzeye bireysel çabasıyla çıktı. Bizi Şampiyonlar Ligi'nde çeyrek finale taşıdı. Biraz aklınızı kullanın bu adam yerli , 5.000.000 €'ya geldi ve 32 gol attı. Daha ne istiyorsunuz ? Tribünde arka sıradaki herifler Burak gol attığında " gol atıyorsun ama yine de o.. çocuğusun " diyor ifrit oluyorum. Hala da tükenmedi bu tipler. Sezon başından beri ettiğiniz lafları yediniz , biraz insan olun da kabullenin. Şu çocuğun çabasını takdir edin. Trabzonspor , Fenerbahçe ve Beşiktaş taraftarının gazına gelip bu kadar emek harcamış adama laf ediyorsunuz , bu emeğini hiçe sayıyorsunuz.

"Burak Yılmaz satılsın yeaa Drogba tek forvet oynar"cılar türedi şimdi de. 36 yaşında Drogba'nın yılda 45-50 maç kaldırabileceğini nasıl aklınız alıyor onu da anlamak mümkün değil. Sizin gibilere 3 metre yanındaki adama pas veremeyen Umut Bulut , Cenk Tosun ve Ömer Şişmanoğlu gibi adamlar müstehak. Umarım dileğiniz gerçekleşir Burak gider. Çünkü Burak'ın tırnağını bile hak etmiyor sizin gibi taraftar.

Oh kustum rahatladım.

• boşver hocam istedikleri kadar yazıp çizebilirler forumda ama fatih hoca yedirmez burak'ı
  • Burak Yılmaz'ı satan davayı satar.
  • Oldu o zaman.
  • Uğur sen misin?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben Burak'ı seviyorum.Geçen sene en çok sevindiğim transferler Hamit ve Burak idi.Siz başka yerli bulun 20küsür gol atan parasını ben vericem.

• İki video arasındaki fark benim yerime cevap vermeye muktedir.

• sezon sonundan beri bugünü bekliyormuş gibisin, bugünün anlam ve önemi nedir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mizuhara

Uğur sen misin?

Evet

@GTX61 ;

Bir önemi yok bu güne kısmet oldu

@gök-han ;

Mesnetsiz bir şekilde saldırıyorlar. Tek amaçları yermek.
  • burağı seviyorum o tamam , asla küfretmem zaten o da tamam , emeğine saygılıyım bizim çeyrek oynamamızda büyük emeği var ama azıcık yav acıcık top sürsün abi çok şey mi istiyorum gönderilmesine de sonuna kadar karşıyım zaten ama eğer ab statü muhabbeti gerçekleşirse gidebilir statü gelirse büyük ihtimal bi yıldız gelir nani farfan falan kanatlı sisteme geçeriz 4 2 3 1
  • quote:

Orijinalden alıntı: zxcvasdf

burağı seviyorum o tamam , asla küfretmem zaten o da tamam , emeğine saygılıyım bizim çeyrek oynamamızda büyük emeği var ama azıcık yav acıcık top sürsün abi çok şey mi istiyorum gönderilmesine de sonuna kadar karşıyım zaten ama eğer ab statü muhabbeti gerçekleşirse gidebilir statü gelirse büyük ihtimal bi yıldız gelir nani farfan falan kanatlı sisteme geçeriz 4 2 3 1

Benim de isteğim sadece bu zaten eğer onu da yapabilse geçen seneki kompakt oynama stilimiz bu sezona da taşınırdı.

Kişiliğini severim ama bu eksikleri sadece beni değil çoğu arkadaşımı bezdirdi.

Çift forvette oynamasına karşıyım ama TEK FORVET olacaksa bi denemekte fayda var derim.

• quote:

Orijinalden alıntı: How Ghastly

quote:

burağı seviyorum o tamam , asla küfretmem zaten o da tamam , emeğine saygılıyım bizim çeyrek oynamamızda büyük emeği var ama azıcık yav acıcık top sürsün abi çok şey mi istiyorum gönderilmesine de sonuna kadar karşıyım zaten ama eğer ab statü muhabbeti gerçekleşirse gidebilir statü gelirse büyük ihtimal bi yıldız gelir nani farfan falan kanatlı sisteme geçeriz 4 2 3 1

Benim de isteğim sadece bu zaten eğer onu da yapabilse geçen seneki kompakt oynama stilimiz bu sezona da taşınırdı.

Çift forvette oynamasına karşıyım ama TEK FORVET olacaksa bi denemekte fayda var derim.

geçen sezon tamamen pas ve press e dayalı hem göze hoş gelen hem de çok etkili bir oyun oynamıştık herkes gol atıyordu şimdi ( bunu yazınca gene kızacaklar bana ama ) burak varken selçuk bile hep savunma arkasına top atmaya uğraşıyor drogba gelince çok değişti tabi takım o ayrı ama burak varken bu istediğimiz oyunun oynanması zor tabi yabancı sınırı olduğu sürece burak hiç bir yere gitmemeli o ayrı ama sınır kalkarsa değişir iş

• Şunu da sıkıştıralım şuraya :

http://forum.donanimhaber.com/m_65024087/tm.htm
  • quote:

quote:

quote:

geçen sezon tamamen pas ve press e dayalı hem göze hoş gelen hem de çok etkili bir oyun oynamıştık herkes gol atıyordu şimdi ( bunu yazınca gene kızacaklar bana ama ) burak varken selçuk bile hep savunma arkasına top atmaya uğraşıyor drogba gelince çok değişti tabi takım o ayrı ama burak varken bu istediğimiz oyunun oynanması zor tabi yabancı sınırı olduğu sürece burak hiç bir yere gitmemeli o ayrı ama sınır kalkarsa değişir iş

Doğru tespitler yapmışsın.

• ver pası kesin golü atan tipte bi oyuncu çalım falan bekleyemessin ama
  • Burak Kıral
  • quote:

İki video arasındaki fark benim yerime cevap vermeye muktedir.

Biri Madrid'de, biri Istanbul'da. Fark bu

Ayrica Madrid'deki macta takimin en iyisi acik ara Burak'ti. Eger hakem Burak'in yaptirdigi %100 penalti pozisyonunu verseydi gecen yil yari final oynayacaktik.

Ayrica Galatasaray'in Real Madrid macina kadar nasil geldi? Kim sirtladi takimi? Nasil bir yuzsuzluk bu ya? Utanma da mi yok?
  • quote:

Orijinalden alıntı: neverlate

quote:

İki video arasındaki fark benim yerime cevap vermeye muktedir.

Biri Madrid'de, biri Istanbul'da. Fark bu

Ayrica Madrid'deki macta takimin en iyisi acik ara Burak'ti. Eger hakem Burak'in yaptirdigi %100 penalti pozisyonunu verseydi gecen yil yari final oynayacaktik.

Ayrica Galatasaray'in Real Madrid macina kadar nasil geldi? Kim sirtladi takimi? Nasil bir yuzsuzluk bu ya? Utanma da mi yok?

Bu soruna cevabımı çok önceden verdim. Açtığım konulara bak orada aradığını bulacaksın.

• Hayatımda bu kadar başarılı olup , bu kadar eleştirilen bir futbolcuya daha şahit olmadım.

Adamı hat trick yaptığı maçta bile eleştirdiler. daha doğrusu eleştirmeye çalıştılar ama sonrasında yine rezil oldular.

Yapıcı eleştiri yapanları ayrı tutuyorum ama inadına takıntı yapan insanların sorunlu olduğunu düşünmeye başladım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mizuhara

Uğur sen misin?

Üstüme alındım lan
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.