Şimdi Ara

ipad arkaplanda müzik çalmıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
14.966
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar merhaba ipadde müzikçalardan çıktığım zaman arkaplanda müzik çalmaya devam ediyor ancak müzik çalarken(youtubeda) safari ya da chromedan çıktığımda alt menüyü açıp play tuşuna bastığım halde müzik çalmıyor sebebi nedir nasıl düzeltebilirim

• Pro tuber isimli uygulamayı yüklerseniz sorununuz çözülmüş olur.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • program ismi vermişsiniz fakat bu özellik zaten cihazda mevcut ve bu yolla arkaplanda müzik çalarken bir sorun yaşamıyordum ekstra program indirmek istemiyorum
  • Bunun bir parmak kombinasyonu vardı bir şeyler yapyıordunuz daha sonra altta çalmaya devam ediyordu.ne olduğu hakkında bir fikrim yok açıkçası.
  • valla fikriniz olsa çok mutlu olurdum açıkçası youtubedan vs şarkı dinlerken başka bişey yapamıyorum sırf bu özellik inaktif olduğundan yine bir araştırırsanız sevinirim ben pek bulamadım böyle bir sorun yaşayan

• quote:

Orijinalden alıntı: yigitcigim

valla fikriniz olsa çok mutlu olurdum açıkçası youtubedan vs şarkı dinlerken başka bişey yapamıyorum sırf bu özellik inaktif olduğundan yine bir araştırırsanız sevinirim ben pek bulamadım böyle bir sorun yaşayan

-Youtube veya başka sitelerden müzik dinlerken kapattığınızda yani menüye döndüğünüzde müzik kesilir, müziğin çalmaya devam etmesi için 4 parmak yukarı veya 2 kere home tuşuna basıp aşağıdaki barda parmağımızı sağa kaydırıp müzik kontrol bölümüne geliyoruz play tuşuna basıyoruz. Böylece başka şeyle uğraşırken youtube veya diğer stream sitelerinde dinlediğimiz müzik arka planda çalmaya devam ediyor.

şunu bir deneyin hocam.
  • hocam işte bahsettiğim tam olarak o, barda parmağımı sürüklüyorum safari yada chrome hangisindeysem onun sembolü de çıkıyor yan tarafta fakat play tuşuna bastığım halde fayda etmiyor

• quote:

valla fikriniz olsa çok mutlu olurdum açıkçası youtubedan vs şarkı dinlerken başka bişey yapamıyorum sırf bu özellik inaktif olduğundan yine bir araştırırsanız sevinirim ben pek bulamadım böyle bir sorun yaşayan

Hocam ilk baslarda benimde calıyordu fakat jb yaptıkdan sonra calmamaya basladı. Restore ettim yine aynı cözümü yok galiba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • jbde yapmadım halbuki

• quote:

arkadaşlar merhaba ipadde müzikçalardan çıktığım zaman arkaplanda müzik çalmaya devam ediyor ancak müzik çalarken(youtubeda) safari ya da chromedan çıktığımda alt menüyü açıp play tuşuna bastığım halde müzik çalmıyor sebebi nedir nasıl düzeltebilirim

İyide bu özellik sadece youtube için geçerli. Yani herhangi bi tarayıcıda müzik çalarken çift home yapıp müziği devam ettiremezsin. Neden normal youtube app varken tarayıcıdan açıyosun? Yapman gereken tek şey youtube (uygulamadan) müziği aç, sonra ana ekranda iki kere home yapıp sola kaydırıp müzik çalardan devam ettirirsin.
  • onu da denedim fakat olmuyor belki sonraki yazılım güncellemesinde vs düzelir diye umuyorum

• Iphone da oluyor mu?

• iphoneda bu sorunu yaşamıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: kabukk1
    ...
    İyide bu özellik sadece youtube için geçerli.
    ...

Hiç de öyle değil. Diğer uygulamalarda da oluyor.
  • İos 6 ile artik arkaplanda oynatmaya devam etmiyor youtube yada video seyrederken...

İos 5te yukarda anlatilan yontemle ana menude vs calmaya devam ediyordu..

Kisacasi ios6 ile artik onu yapma sansiniz yok; ancak baska uygulamalar ile yapabilirsiniz..

• olabilir çünkü iphoneumu ios 6ya yükseltmedim. o zaman ios 7 ile bu sorun düzelir diye düşünüyorum çok saçma çünkü

• quote:

olabilir çünkü iphoneumu ios 6ya yükseltmedim. o zaman ios 7 ile bu sorun düzelir diye düşünüyorum çok saçma çünkü

Düzelmedi.

iOS 5'te olmasının sebebi, kendi içinde özel YouTube uygulaması geliyordu.
    iOS 6'dan sonra kaldırdılar, o özellik de gitti.

Ben ProTuber indirmenizi tavsiye ederim. Hem indirme özelliği de var. İstediğiniz çözünürlükte izleyip indirin
  • İnternetten veya youtube arka planda muzik dinleyemezsin bunun icin itunes ile muziklerimi at zaten o kapanmaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DesertEagle67 -- 28 Haziran 2013; 22:04:53 >
  • zaten çyle bir özelliği yo kki
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.