Şimdi Ara

Frostbite 3'ün Marifetleri Bu Videoda!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
0
Favori
556
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•     Battlefield ve Mirror's Edge serisinin yapımcıları DICE tarafından geliştirilse de, neredeyse bütün EA stüdyoları tarafından kullanılan Frostbite 3, oyun dünyasının en güçlü grafik sunan motorlarından birisi. DICE, hem Battlefield 4'ün, hem de Frostbite 3'ün tanıtımı adına yeni bir video yayınladı.

Yayınlanan bu videoda Battlefield 4 içerisinden bazı oynanış sahnelerini görmek mümkün oluyor. Ancak bu videoya damga vuran şey, Frostbite 3 ile eklenecek yeni oyun dinamikleri oluyor. Arttırılmış yıkım dinamikleri ve deniz savaşı dinamikleri bu özelliklerden dikkat çekenler. Frostbite 3'ün sunduğu grafik kalitesine ise diyecek söz kalmıyor!

• Multiplayer da FB3 ün tam etkisini göremedik.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Deniz savaşları ve yıkım efekleri çok güzel olmuş açıkcası bide deniz altı olsaymış tam olurmuş.

• Dalgalara dikkatli bakarsaniz biraz abarti gibi duruyor cukurlasmalar sanirim
  • Adamlara her nekadar laf söylesekte müthiş işler yapıyorlar.
  • grafik miş peeehh !! grafiği sadece ''kaplama kalitesi '' sanıyolar heralde insanlar şu gördüklerim hoş görüntüler ama the last of us ın grafik kalitesinin tırnağı etmez kişisel fikrim hemen tartışma çıkmasın herkesin kendi görüşü arkadaşlar grafik sadece kaplama kalitesi demek değildir sadece konun özeti bu
  • pek gerçekçi değil. beğenmedim.
  • Arkadaşlar yeri değil ancak ben karar veremiyorum gtx770 li bir sistemmi toplasam yoksa ps4 mü alsam diye bana yardımcı olurmusunuz??

• BF 4 bence pc de oynanır yeni ps 3 aldım o da farklı oyunlar oynamak için.

• birazda oynanışa kassak

• İyisini buldunuz eleştiriyorsunuz.Adamlar teknolojinin günümüzde elverdiğinin sınırını zorlamış.İnsanlar hiçbir şeyle yetinmesini bilmiyorlar.Bazı konularda ben de dahil.

• Gün geçtikçe daha harika grafikler görüyoruz ve bu da bu gibi insanların emekleriyle oluşuyor, tebrik etmek gerek.

• sen hiç oknayus gördün mü?

quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

Dalgalara dikkatli bakarsaniz biraz abarti gibi duruyor cukurlasmalar sanirim

• Frostbite 3 ün güzelliği bir yana en sonraki Battlefield 4 tema müziğine ayrı aşık oldum off ya tüylerim diken diken oluyor. :/

• quote:

Orijinalden alıntı: breaxman

İyisini buldunuz eleştiriyorsunuz.Adamlar teknolojinin günümüzde elverdiğinin sınırını zorlamış.İnsanlar hiçbir şeyle yetinmesini bilmiyorlar.Bazı konularda ben de dahil.

Tüketim toplumu isteyen ve yaratan onlar çünkü bu şekilde insanlar her şeyden çabuk bıkıyor ve daha fazla alışveriş ediyorlar.Bu açıdan bakınca tüketicileri her zaman istedikleri dengede tutamazlar.Hiçbir şeyden memnun olmayan,yetinmeyen ve daha iyisi olması gerektiğini düşünen insanlar her zaman olacaktır.

Ayrıca hiçbir zaman teknolojinin sınırlarda olduğunu düşünmüyorum.Bence her zaman en azından bir üst teknolojiye sahipler belkide birkaç nesil seviyedeler.
  • Hiçbir fizik Bad Companynin tırnağı etmez...

• BF4 oyunsa

Cod Ghost TRT çocuk çizgi filmleri gibi olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mactavish- -- 24 Haziran 2013; 23:07:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

grafik miş peeehh !! grafiği sadece ''kaplama kalitesi '' sanıyolar heralde insanlar şu gördüklerim hoş görüntüler ama the last of us ın grafik kalitesinin tırnağı etmez kişisel fikrim hemen tartışma çıkmasın herkesin kendi görüşü arkadaşlar grafik sadece kaplama kalitesi demek değildir sadece konun özeti bu

İster kaplama ister poligon olsun ps3'ün gücü belli zaten, fb3 ezer geçer. Hey Allah'ım. Al sen karar ver:

http://ap.ign.com/pictures/articles/6620/50950.jpg

http://b-i.forbesimg.com/erikkain/files/2013/03/Battlefield-4-Fishing-in-Baku-screen-2.jpg

Daha bulurum resimde gecenin bu saatinde...

• her şey iyi de, şu güzel grafiklerin yanına iyi bir senaryo gelse ne güzel olur.
    bu arada Lars Gustavssonun FB hesabını buldum. Sormam gereken birkaç sorun var. Harbiden neden sağlam bir senaryo yok soracağım.
  • Sonlara doğru çıkan adam gordon freeman a çok benziyo :)

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.