Şimdi Ara

KILLER INSTINCT | XBOX ONE - PC | FREE TO PLAY | ULTRA KONU

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
270
Cevap
3
Favori
9.924
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  KILLER INSTINCT | XBOX ONE - PC | FREE TO PLAY | ULTRA KONU

Microsoft'un E3'de sadece Xbox One konsolu için duyurduğu Killer Instinct (nam-ı değer Killer Instinct 3) serinin hayranları için büyük bir sürpriz oldu (aynı şekilde benim içinde).

Oyun ile ilgili birkaç bilgi dışında pek elle tutulur bilgiye ulaşmak şuan için mümkün değil ama oyunun Free To Play sistemine sahip olacağını biliyoruz.

Oyunu alıp konsolumuza taktığımız da sadece tek bir karakterin (Jago) seçilebilir olduğunu görmek pekte sevindirici olmayacak olsa gerek ama Free To Play sistemine aşina olanlar bunu yadırgamayacaktır. Hadi oyuncular, pamuk eller cebe. (:

KILLER INSTINCT | XBOX ONE - PC | FREE TO PLAY | ULTRA KONU

Oyun ile ilgili detaylara gelecek olur isek E3 tanıtımında gördüğümüz kadarıyla oyunun yeni nesile yakışır bir şekilde çıkacağından hiç şüphemiz olmayacağı yönünde. Detaylı tasarlanmış bölüm(ler), karakter tasarımları ve özel vuruşlarda çıkan efektler, ışık oyunları vb. şeyler oyuncuları tatmin edecek düzeyde. E3 tanıtımında görmüş olduğumuz Jago karakterine ek olarak; Glacius ve Sabrewulf karakterleride oyuna dahil edilmiş (Şuan için bilinen karakterler). Ayrıca oyunda mevcut ve şuan için bilinen kombolar ise;

2 hits - Basic Combo
    3 hits - Triple Combo
    4 hits - Quad Combo
    5 hits - Solid Combo
    6 hits - Hyper Combo
    8 hits - Master Combo
    12 hits (emin değilim) - Extreme Combo
    16 hits - Insane Combo
    18 hits - Awesome Combo
    20 hits - Monster Combo
    ? hits - Beastly Combo
    ve tabiki meşhur...ULTRA COMBO
    !!

KILLER INSTINCT (3) Xbox One'ın çıkışı ile Xbox Live Marketplace'de ki yerini alacak. Sizler de önceki iki oyunu sevenlerden ve bu oyuna özlem duyanlardan iseniz KILLER INSTINCT (3)'ü kaçırmayın derim.

KILLER INSTINCT | XBOX ONE - PC | FREE TO PLAY | ULTRA KONU  KILLER INSTINCT | XBOX ONE - PC | FREE TO PLAY | ULTRA KONU  KILLER INSTINCT | XBOX ONE - PC | FREE TO PLAY | ULTRA KONU  KILLER INSTINCT | XBOX ONE - PC | FREE TO PLAY | ULTRA KONU  KILLER INSTINCT | XBOX ONE - PC | FREE TO PLAY | ULTRA KONU

KILLER INSTINCT 3 TRAILER

JAGO KARAKTER VIDEO

E3 & GAMEPLAY VIDEO

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Queen Hentai -- 17 Haziran 2015; 13:39:17 >

• F2p olarak çıkmasının yanında (Retail) kutulu sürümüde çıkacak deniyordu.
  • Hangisine kolay ulaşırsam o seçeneği tercih ederim. Kutulu veya digital. Zaman neyi gösterecek bilinmez.
  • Dövüş oyunlarına iyi tutkun var dostum bunu gözlemliyorum yazılarından..
  • Pek beceremem dövüş oyunlarını oynamayı yalan yok hele ki SF IV, Tekken TAG 2 vb. ama şu son günlerde Injustice Gods Among Us'a sarmıştım ama o da baydı işin açıkcası. Street Fighter X Tekken'de de fena değilimdir ama uzun süredir oynamıyorum.

Olay aslında karşına dengin rakibin gelince oynadığın oyundan zevk alıyorsun (yenilsen bile) diğer türlü aşmış kişiler var bu tarz oyunlarda. Bu kişilere denk gelince gamepad'i bırakıp çayımı yudumluyorum. Eskiden olsa kafayı yerdim. Zaten bu aralar pek şansım yok hiçbir konuda. :D Yeni nesil de bu oyunu denemek için sabırsızlanıyorum. Arcade salonlarında az oynamadım 2. oyununu. Hala M.A.M.E.'de açar oynarım ama bu son versiyonunu gördükten sonra kesmiyor haliyle. :)
  • Bende çok severim dövüş oyunlarını. Hatta Tekken Tag 2 de bayağı iyiyimdir. Dediğin gibi bu işin harbi çok iyi ustaları var, mesela Injustice Gods Among Us online oynayayım dedim Aquaman ile adam yardırıyor resmen dokundurmadı kendine. Biz birçok platrofm oyun oynadığımızdan bu kadar iyi olamayız :)
  • Killer, 80 combo ile geliyor arcade stickler hazır Kasım 24 de Satürn'de görüşmek üzere

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu oyunun dövüş stilini çok beğendim...Bence hit olmaya aday...Tekken 'den daha iyi olacağı kesin...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lastday4u

Killer, 80 combo ile geliyor arcade stickler hazır Kasım 24 de Satürn'de görüşmek üzere

Ne 80'i Ryan Hart 105 yapmış :D

• görseller müthiş duruyor.. hele kurt adam tam benlik tabi konsolu sattığım için oynayamayacam

tekken'le karşılaştırılmış, tekken 6 bence berbattı, rezaletti.. ilk geldiğinde bir hevesle çok oynamıştım ama tekken 5 yanında tam bir fiyasko oldu

online oynamayı sevmiyorum.. biri çıkıyor karşına ismi cismi belli değil.. taktik geliştirmiş aynı şeyleri uygulayıp duruyor.. sen sadece öyle seyrediyorsun..

ya yanında arkadaşların olacak beraber oynayacaksın, ki zevki böyle çıkar.. yada zorluk derecelerini arttırıp kendi başına oynayacaksın
  • Dovus oyunlarindan eskisi kadar zevk almiyorum. Eskiden atari salonlarinda ne oynardim. Bu oyun ise baya hosuma gitti o havayi verdi bana kismetse ciktiginda deniyecegim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • atari salonlarındaki zevki günümüzde hiçbir oyun veremez.. isterlerse ultra hd grafikle yapsınlar
  • O değilde bu oyunda da aşmış manyaklar olacaktır Live'da. Gamepad'i bırakma modunu şimdiden açayım en iyisi.

Adam sıkıştırdı mı köşede DP yapıyor resmen yok böyle birşey.
  • Beyaz Nintendo Gameboy'um vardı onda oynardım.Ey gidi
  • quote:

Orijinalden alıntı: profxxx

Beyaz Nintendo Gameboy'um vardı onda oynardım.Ey gidi

Hala Retro oyunları oynarım. Dehşet keyif veriyor eski oyunlar. Şimdiki nesilden bile iyi oluyor an geliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Only Love

quote:

Orijinalden alıntı: profxxx

Beyaz Nintendo Gameboy'um vardı onda oynardım.Ey gidi

Hala Retro oyunları oynarım. Dehşet keyif veriyor eski oyunlar. Şimdiki nesilden bile iyi oluyor an geliyor.

Aynen eskiden başkaydı.Şimdi eskisi gibi heyecan kalmadı
  • Sonunda açtın konusunu , merak ediyordum ne zaman yapacaksın diye .
  • Eyvallah. Retrocuyuz her daim. Bu oyunun anısı ayrı bende.
  • quote:

Orijinalden alıntı: WolF-EyE

atari salonlarındaki zevki günümüzde hiçbir oyun veremez.. isterlerse ultra hd grafikle yapsınlar

Bu konuda haklısın o zamanlar cidden bir başkaydı işin temelinde grafik yoktu.
  • Ya arkadaşlar bırakın nostalji yapmayı şimdi şu hadoken atışına baksanıza nasıl da dağılıyor etrafa tane tane,işte nextgen budur be.

Aynısını street fighter için de bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KAKÁ -- 26 Haziran 2013; 3:44:23 >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.