Şimdi Ara

Steam Trading Cards Tam Sürüme Geçiyor

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
416
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•  
         Valve'den gelen açıklamaya göre bir süredir devam eden Steam'in Trading Cards betası 26 Haziran'da sonlanıyor ve son sürüme geçiyor. Şu ana kadar betaya katılıp da kart toplamış olan oyuncuların kartları kaybolmayacak ve dahil olan tüm özellikleriyle birlikte Trading Cards herkese açılacak.

Trading Cards, Steam hesabınızdaki oyunlarınızı oynarken o oyunla ilgili kartlar düşürüp desteleri tamamlamaya çalıştığınız bir uygulama. Kartları topladıkça ve takas ettikçe desteleri tamamlayarak kendinize Steam'in bir başka özelliği olan Badge'lardan (Rozet) yapabiliyorsunuz. Ayrıca XP kazanıp Steam hesabınızın seviyesini yükseltebiliyorsunuz. Peki tüm bunlar ne işe yarıyor diye soracak olursanız; ekstra eğlence ve bazı ek özellikler diye yanıtlayabiliriz.

Daha yüksek seviyeli hesaplar Avatar'larında bunu gösterebiliyor, takas edilemez özel avantajlar kazanabiliyor (Özel profil sayfası, arkadaş listesi sınırını genişletebilme vb).

• haha originde olsa bu olay kesin parayla yaparlardı :D Valve'ın farkı bu işte.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Valve'de de parayla dostum merak etme. Dota 2 ve Team Fortress 2 üzerinden örnek verecek olursam. Kartlar normalde ücretle aldığın oyunlarda oynadıkça düşüyor. Ama Free to Play oyunlarda toplamda 9$'lık oyun içi eşya alıyorsun ve düşmeye başlıyor. Diğer oyunlarda 10 adet kart topla diyor sen oynadıkça 5 tanesi düşüyor. Sana diyorki diğerlerini pazardan alacaksın. Ucuz olabiliyor kartlar ama hiç olmazsa 5 tanesi 4-5 $ bulabiliyor. Bizzat kendim uğraştığım için söylüyorum. Oyun yelpazesi genişledi bayağı ama genelde Indie oyunlarda var.

• Ne saçma bişey. Bunada para yatıranlar olursa dicek bişey bulamıom
  • quote:

Orijinalden alıntı: StrikeX

Valve'de de parayla dostum merak etme. Dota 2 ve Team Fortress 2 üzerinden örnek verecek olursam. Kartlar normalde ücretle aldığın oyunlarda oynadıkça düşüyor. Ama Free to Play oyunlarda toplamda 9$'lık oyun içi eşya alıyorsun ve düşmeye başlıyor. Diğer oyunlarda 10 adet kart topla diyor sen oynadıkça 5 tanesi düşüyor. Sana diyorki diğerlerini pazardan alacaksın. Ucuz olabiliyor kartlar ama hiç olmazsa 5 tanesi 4-5 $ bulabiliyor. Bizzat kendim uğraştığım için söylüyorum. Oyun yelpazesi genişledi bayağı ama genelde Indie oyunlarda var.

Çoook abartmaışsınız bence çoğu trade sitesinde 1 rareden bulabiliyorsunuz kartları oyun içinde düşen diğer eşyaları satarak vb.

• Ben direk olanları söyledim Cubemen parlak kartların tanesi pazarda 15$ bunun nesi abartılı ? Dota 2 9 $ para ödenecek bunun nesi abartılı ? Kendileri açıklama yapmış zaten bu konuda bende arkadaşa onu ilettim. Ayrıca şunuda belirtmek isterim ki ben Steam aşık bir insanımdır.

• Saçma sapan Trading Cards falan uğraşcağına HALF LİFE 3 ÇIKAR VALVE!!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: StrikeX

Ben direk olanları söyledim Cubemen parlak kartların tanesi pazarda 15$ bunun nesi abartılı ? Dota 2 9 $ para ödenecek bunun nesi abartılı ? Kendileri açıklama yapmış zaten bu konuda bende arkadaşa onu ilettim. Ayrıca şunuda belirtmek isterim ki ben Steam aşık bir insanımdır.

gidipte kartı 15$ ye alırsan abartılı olur tabi para vermene bile gerek olmayan birşeye para vermek senin kendi yarattığın bir abartı -_-

• Para veriyorum demedim ki dostum. Sadece durumu izah ettim muhterem arkadaşımıza o kadar. Neyse ne her zaman demişimdir. Bf3 daha iyi :)

• Yeni profil sistemi çok güzel olmuş fakat bu kartlara para verilmez bence, anca takas edilir ve oynanarak düşürülür.

• Saçma sapan Trading Cards falan uğraşcağına HALF LİFE 3 ÇIKAR VALVE!!!

Gabe:3 yıldır beklediğim mesaj geldi artık oyunu çıkartabilirim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.