Şimdi Ara

Teleservice İphone 5 Değişim (136. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.785
Cevap
13
Favori
112.999
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 134135136137138
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bluell

iyi günler arkadaşlar
    iphone 5 kullanıyorum. birinci problemim son zamanlarda bataryam çok çabuk bitiyor günde iki kez şarj ediyorum. ve dün %70 lerdeyken birden kapandı uzun süre açılmadı. home+kilit filan zorla açtım ve şarj tamamen bitmişti tekrar taktım sıfırdan dolmaya başladı.
    ikinci problem ise kilit tuşum. tırnağımla sert basarsam algılıyor.
    bunlarla garantiden değişim yapıbilir mi? cihazım siyah çok uzun mu sürer? değişim cihazının herhangi bir farkı var mı?

sarj soketin bozulmuştur muhtemelen orjinal kablosu ile sarj etmiyorsan ondan kaynaklanan sorundur bozmussun kısacası cihazı
    garantiye gönder soket değiştirme yetkisi yoktur direk yenisini gönderirler
  • arkadaslar

1. sorum: bu apple'in program cercevesi icinde uyku tusu falan bozulunca cihaz degisimi yapiliyor galiba, bu haktan yararlanmak icin apple mi yoksa teleservice servisine mi gondermemis lazim telefonu

2. sorum: diyelim ki cihazda ustte kosede veya altta kosede hafif zedelenme hafif hasar var, ama yinede uyku/power tusu veya home tusu bozuldu, biz yinede bu cihaz degisiminden yararlanabilirmiyiz. ? yani kucuk hasarlar etkilemezmi sureci, yoksa etkiler mi yani sifir hata mi olmali cihazda. ?

3. sorum: ve cihaz degisimi gerceklesti, yalniz edindigim bilgilere gore ios 6 falan geliyor galiba cihazlar veya ios 7 ilk surumu falan.. peki bu degisim ile gelen cihaz da da ayni sorun devam ederse yani yine o tus bozuldu.. yine ayni cozum mumkun mu acaba . ? yoksa zaten degisim oldu bir sefer bu sefer olmaz falan deme haklari veya sanslari varmi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LazPacino -- 29 Mayıs 2014; 15:12:28 >
  • Merhabalar,

1. Sorunun cevabı: Teleservice de gönderebilirsin apple da gönderebilirsin. Yanlız apple kargo ile kabul etmiyor zorlu centerdan randevu alman gerekiyor ve elden teslim edebilirsin. Eğer randevu yakalayabilirsen cihazını hemen değiştiriyorlar. Teleservice ne yazıkki cok bekletiyor ben 05-05-2014 tarihinde Ankara teleservice elden teslim ettim ve hala ses seda yok mail ile bilgi alabiliyorum ve sadece değişim kararının çıktığını biliyorum. karar senin.

2. Sorunun cevabı: Benim Cihazım her tarafı ezikler içerisindeydi ama yinede değişim kararı çıktı benim cihaza sıfır hata aramıyorlar ( eğer güç tuşunun orda bir darbe felan varsa bilemem tabi)

3. Sorunun cevabı: Yeni gelen cihazın Yeniden aynı şekilde arızalanması veyahut başka bir arıza vermesi durumunda tekrar servise gönderebilirsin aynı süreçler tekrar başlar ( benim cihazım geçen sene Batarya sorunu nedeni ile Değişmişti bu seferde güç tuşu arızası nedeni ile tekrar verdim)

Umarım yardımcı olmuşumdur.
    Saygılarımla

• 29 nisanda teslim aldıkları cihazı hala göndermediler böyle servisin allah belasını versin
  • quote:

Orijinalden alıntı: kantan

29 nisanda teslim aldıkları cihazı hala göndermediler böyle servisin allah belasını versin

kardeş peki ts2000 servisinde senin cihazla ilgili birşey güncelledilermi değişim bekliyor felan diye
    bende hiçbir şey güncel değil mal gibi bekletiyorlar insanı hala verdiğim günkü ekran 05-05-2014 teslim tarihim
  • kilit tuşu problemim vardı daha önce buraya da yazmıştım.Apple store zorludan genius bar vasıtası ile randevu aldım.Ben izmirdeyim.Telefonu bi arkadaşım vasıtası ile gönderdim 5 dk içinde sıfır kapalı kutu cihaz verdiler.Cihazda hiçbir sıkıntı problem yok jelatininde sıkıntısız.Aldığım cihaz israil cihazı.Zaten swap cihazların menşei ya irlanda yada israil oluyor.Randevuyu gece 00.00 olduğu zaman almaya çalışın.
  • Ben artık teleservice yi beklemekten vazgeçtim dün itibariyle tüketici hakları il hakem heyetine başvurdum.

Bu arada 28 Mayıs ta yeni değişikliğe göre artık 3000 TL ye kadar il hakem heyetinin verdiği kararlar bağlayıcı niteliğinde oluyormuş önceden 2000 TL üstü için mahkemeye gitmemiz gerekiyordu.
    Bakalım ne kadar bekleyeceğiz

Bu arada daha önce il hakem heyetine müracaat eden varmı ne kadar sürüyor işleyiş nasıl ?
  • 14 - 15 gün olmuştur hala cihazımın gelmesini beklıyorum
    yow yow

• quote:

Orijinalden alıntı: smnmh

quote:

Orijinalden alıntı: kantan

29 nisanda teslim aldıkları cihazı hala göndermediler böyle servisin allah belasını versin

kardeş peki ts2000 servisinde senin cihazla ilgili birşey güncelledilermi değişim bekliyor felan diye
    bende hiçbir şey güncel değil mal gibi bekletiyorlar insanı hala verdiğim günkü ekran 05-05-2014 teslim tarihim

kardes benm iş karısık imei numaramı kaybettim bilgi alamıyorm :( sen hangi tarihte gönderdin cihazını teslim aldınmı suan
  • kardeşim ben cihazı 05-05-2014 tarihinde teslim ettim hala teslim almadım bugün son kez deneyeceğim şansımı gidip soracağım

Aslında tüketici haklarına başvurdum zaten bugün verirlerse cihazımı şikayetten vazgeçerim
  • valla tüketici hakları falan cok umurlarında değil bence sana zaten herhalükarda değiştirilmiş cihaz vercekler yada parasını onlar icin senin yasal haklarını kullanman cok bisey farketmiyor bence zaten deişimden gelen 0 cihaz vercekleri icin bu durumları cok sallamıyorlar gibi geliyor bana
  • quote:

kardeşim ben cihazı 05-05-2014 tarihinde teslim ettim hala teslim almadım bugün son kez deneyeceğim şansımı gidip soracağım

Aslında tüketici haklarına başvurdum zaten bugün verirlerse cihazımı şikayetten vazgeçerim

kardes senin cihazın geldimi
  • malesef gelmedi kardeşim yaa
  • quote:

malesef gelmedi kardeşim yaa

allah belasını versin bunların yapcagı işin 1.5 ayda cihaz göndercekler bu hafta bari gönderseler
  • arkadaşlar ben de ıphone 5 cihazımı video çekerken siyah bir noktanın ekran üzerinde gezinmesi fotograf çektiğimde siyah noktalar oldugunu ayrıca ekranda yuvarlak gri bir şey çıkması sebebiyle teleservice ankara şubesine verdim 02/06/2014 tarihinde ama ankara teknik servisi cihazı istanbula gönderdi ve cihaz 06/06/2014 tarihinde işleme almışlar ve uygulama açık olması sebebiyle işlem yapılamıyor dediler (ancak ankara servisinde cihazı teslim alan arkadaş sistemden bakarak uygulamanın kapalı oldugunu söyledi) bende uygulamaları kapatarak işleme alınmasını istedim fakat 09/06/2014 tarihinde aradıgımda herhanği bir işleme alınmadıgını işleme alınması için mail atmam gerektigini söyledi müşteri hizmetleri ama 09/06/2014 de tekrarlamak zorunda kaldım ve ankara teknik servisin müdürüne giderek durumu durumu anlattım sürecin normal oldugunu uygulamalardan dolayı işlerin karıştıgından bahsetti. ben servis müdürü ile görüştüğüm esnada 12,00 sularında nasıl oluyorsa servis müdürü ekranı göstererek bana cihazın beklemede oldugunu gösterdi ama ts2000 programında 12,13,36 saatinde tamirsiz iade edilmiştir. diyor ne yapmam gerekiyor tecrübeli arkadaşlar yardımcı olurlarsa sevinirim.

• Merhaba arkadaşlar;

Telefonumu 28.05 ' de teleservıs teslim almış ayın 6 sında değişim kararı çıkmış bugün teleservisi aradım sistemlerinde güncelleme olmadığından hala tamir bilgisi var yarın güncellenir dediler telefonu sipariş etmişler ama net bilgi veremıyorlar sıstemlerı sorunlu maıllere cevap vermıyorlar apple ıle gorustum kayıt actılar falan deneyımlı olan biri sürec konusunda bılgı verebılır mı ? Sipariş vermişler telefonu ne zaman gelir sizce ?

Şimdiden teşekkürler.
  • arkadaslar 05-05-2014 Tarihinde Ankara teleservice verdiğim cihazımı bugün teslim aldım darısı diğer bekleyen arkadaşlara

uzun bir süreç oldu
  • İphone 5 boya atma sorunu için teleservice versem bir sonuç alabilirmiyim .
    -fakat iphonum yurt dışı ve kayıtsız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • anqel_1990 A kullanıcısına yanıt
    Hala değişim için bekliyor net bilgi de vermıyorlar hafta sonu cumartesi dahil 14 gün oldu hala bir yanıt yok @anqel_1990
  • Tarihçe

iphone 5 siyah 16 gb

Aksiyon Kullanıcı Tarih
    Kargo giriş yapıldı 03.06.2014 08:34
    Kayıt alındı 05.06.2014 13:57
    Cihaz tamire alındı 05.06.2014 13:57

iphone 5c şarj kablosu arıza

Tarihçe

Kargo giriş yapıldı 30.05.2014 09:00
    Kayıt alındı 02.06.2014 08:54
    Beklemede 03.06.2014 13:19

Tamir Bilgileri
    AKSESUAR DEGISIMI ICIN BEKLEMEKTEDIR.

beklemekteyim , iphone 5 için değişim onaylanmış ancak sistemde gözükmüyor ben sorgulattığımda

ayrıca ts2000 den arkadaşlar nasıl durum bilgisi alıyor ben kargo takipten yada müşteri hizmetlerini arayarak bilgi alabiliyorum.
  • 
Sayfa: önceki 134135136137138
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.