Şimdi Ara

Teleservice İphone 5 Değişim (124. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.784
Cevap
13
Favori
112.999
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 122123124125126
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • merhaba arkadaslar bende sizin gibi teleservice maduruyum 24 mart 2014 aveadan aldıgım iphone 5s telefon eve geldim kutudan cıkarttım acılmıyor bayıye götürdüm bayide bana servise gonderecegiz dedi ve tlf gonderdi. bundan sonraki bütün işleride onların uzerınde takıp etmem gerektigini soylediler bana demelerine gore tlf 26 martta teleserviceye ulastı 28 marttada tlf degişimi cıktı o gun bugundur gidip geliyorum bayiye tlf bekleme beklemede deyip gonderiyor ve iphone tlf gondermiyormus sabır sabır derken bugunde gittim aynı mevzu iphone turkiye müsteri hizmitlerini aradım. durumu aynen anlattım ve ve iphonenin tlf gondermedigi icin tlf bana gondermediklerini soyledim musteri hizmetlerinde bayan iphonenin tlf gonderme gibi bir durumu soz konusu degil turkiyede suan stoklu bussuru tlf var dedi beni 5 dk bekletcegini soyledi bekledim geri dondu tlf teleserviceye 3 nısan 2014 de ulasmıs. ŞİMDİ BUYUK YAZIYORUM.. MUSTERİ HİZMETLERİ AVEANIN TLF OGUN KENDI DEGİŞTİRME HAKLARINI OLDUGUNU VE İPHONE İLE YAPTIGI ANLASMALAR BU KAPSAMDA OLDUGUNU BAYINİN SİZİ MADUR ETTİGİNİ SOYLEDİ TLF BAYİYE DİREK VERMEDEN KENDİLERİNİ ARASAYMISIM EGER YENİ İSTANBULDA ACILAN MAGZAYA GOTURSEYMİŞİM DURUM HEMEN O ANDA ÇÖZULECEGİNİ SOYLEDİ. BİRSEYLER YAPTI ETTİ BANA BİR OLAY KODU VERDİ VE TELE SERVİSİ ARAYIP BU KODU ONLARA VERİP BANA VERDİKLERİ CEVABA GORE TEKRAR GERİ DONMEMİ İSTEDİLER BAYİYE GİTTİM BENIM DURUMUMU TAKİP EDEN KIMSE YOKTU TELESERİCEYİ ARADIM BEKLE BEKLE CEVAP VERENDE YOK.. TEKRAR İPHONE MÜŞTERİ HİZMETLERİNİ ARADIM. KEREM DİYE BİR BEY CIKTI OLAYIDA ONA KOMPLE ANLATTIM VE OLAY KODUNU MERVE HANIMIN BANA MAİL ATTIGINI AMA BUNUN KİMSENİN UMURSAMADIGINI SOYLEDİM.BEKLEYİN DEDE BEKLEMEYE ALDI TLF SERİ NUMUARASINI İSTEDİ VE TLF 3 NISAN 2014 TARİHİNDE TELESERVİCEYE ULASTIGINI AMA TLF ELLERİNDE OLDUGUNU NEDEN GONDERMEDİKLERİNİ ARASTIRDIGINI SOYLEDİ. BEKLEME BİTTİ BANA İNGİLİZCE BİLİP BİLMEDİGİNİ KANADAYA TLF LA BAGLANIP DURUMU ORDAKİ İNSALARA ANLATMAMIZ GEREKTİGİNİ SOYLEDİ BENDE İNGİLİZCEM YOK DEDİM BEN SİZİN SOYLEDİKLERİNİ HARFİ HARFI CEVİRECEGİM DEDİ NEYSE KONFERANS BİR KONUSMA YAPTIK DURUMU KANADAYA ANLATTI.. KANADADAKİ ADAMDA TLF 3 NISAN 2014 DE YETKİLİ MERCİYE ULASTIGINI NORMALDE BU TLF HEMEN BAYİDE DEGİSMESİ GEREKTİGİNİ SİZİ MUSTERİYİ MADUR ETTİNDEN DOLAYIDA BAYİ HAKKINDA BİLGİ İSTEDİ NERDE OLDUGU TLF NUMARASI FATURADAKİ VERGİ NUMARASI GİBİ SEYLER VERDİM BENDE.. SONRA TLF NORMALDE AYIN 3 DEN BUGUNUE TÜRKİYE HUKUKU SÜRECİNDE 21GUN BEKLEME HAKKI OLDUGUNU VE SABRINIZDAN DOLAYI TSK ETTİGİN VE IKI GUN DAHA SABRETMEM GEREKTİGİNİ SOYLEDİ BENDE TLF IKIGÜN ICINDE GELMİYCEGİNİ BİLDİGİMİ VE NE YAPMAM GEREKTİGİNİ SORDUM ARKADAS SAGOLSUN CEVİRDİ YİNE BANA 2 GUN DAHA BEKLEYİP TLF GELMEDİGİ HALDE TEKRAR BU YOLLARA ONLARA ULASMAMI VE BU SEFERKİ KONUSMAMIN DAHA ÜST BİRİMLERLE YAPILCAGINI SOYLEDİ VE OLAYA MUDAHALE EDELİP BENİM İCİN GEREKEN NEYSE KENDİLERİNİN ÜSTLENİP YAPACAKLARINI SOYLEDİLER. TKS ETTİM TLF KAPATTIM..
    SONRA BAYİYE GİTTİM BENIMLE İLGİLENEN ARKADAS ORDAYDI TLF SORDUM BAKTI PC DEN BEKLEMEDE DEDİ NE ZAMAN GELİCEK DEDİM BİLMİYORUM DEDİ. BENDE BU YASANANLARIN HEPSİNİ ONLARA ANLATTIM BİLGİLERİNİ VERDİGİMİ GEREKLİ İŞLEMLERİ ARTIK İPHONENİN YAPACAGINI SOYLEDİM BUNLARI BİR TELAŞ SARDI HATTA TLF BURDA DEGİŞTİRME SANSINIZ VARKEN BENİ MADUR EDİP DEGİŞTİRMEDİGİNİZ İCİN BİLGİLERİNİZİ İSTEDİKLERİNİ VE VERDİGİMİ SOYLEDİM. BAYİDEKİ ARKADAS TELAŞLA BİR YERİ ARADI KONUSTULAR DURUMU İZAH ETTİ TLFDA VE KAPATTI TLF PAZARTESİ GUNU GELİP ALABİLİRSİNİZ BURDAN YENİSİNİ DEDİ BENDE İLLA BOYLEMİ OLMASI GEREKİYORDU DEDİM CIKTIM BENDE İPHONE İLE KONUSTUGUM TLF İSTEDİ BENDE VERDİM CIKTIM GELDİM. BAKALIM TLF GELİCEKMİ PAZARTESİ GELMESSE İŞİ KANADA İLE ÇÖZECEGİZ ZATEN.. MADUR OLAN ARKADASLARI İCİN İPHONE NUMARASINI NETTEN BULABİLİRSİNİZ AMA BEN YİNEDE VEREYİM

0216 282 15 11

VE CEVRENİZDEKİLERİ UYARIN İPHONE TLF NERDEN ALIRSANIZ ALIN GARANTİSİ KIM OLURSA OLSUN İST DE ACILAN İPHONE MAGZASINA GÖTURMENİZ YETERLİ MÜŞTERİ HİZMETLERİNİN BANA DEDİGİ BU.OLAY HEMEN ORDA ÇÖZULUYORMUS

hoscakalın..

• iphone 5 16 gb siyah
  • quote:

Orijinalden alıntı: ceyhun denizsever

merhaba arkadaslar bende sizin gibi teleservice maduruyum 24 mart 2014 aveadan aldıgım iphone 5s telefon eve geldim kutudan cıkarttım acılmıyor bayıye götürdüm bayide bana servise gonderecegiz dedi ve tlf gonderdi. bundan sonraki bütün işleride onların uzerınde takıp etmem gerektigini soylediler bana demelerine gore tlf 26 martta teleserviceye ulastı 28 marttada tlf degişimi cıktı o gun bugundur gidip geliyorum bayiye tlf bekleme beklemede deyip gonderiyor ve iphone tlf gondermiyormus sabır sabır derken bugunde gittim aynı mevzu iphone turkiye müsteri hizmitlerini aradım. durumu aynen anlattım ve ve iphonenin tlf gondermedigi icin tlf bana gondermediklerini soyledim musteri hizmetlerinde bayan iphonenin tlf gonderme gibi bir durumu soz konusu degil turkiyede suan stoklu bussuru tlf var dedi beni 5 dk bekletcegini soyledi bekledim geri dondu tlf teleserviceye 3 nısan 2014 de ulasmıs. ŞİMDİ BUYUK YAZIYORUM.. MUSTERİ HİZMETLERİ AVEANIN TLF OGUN KENDI DEGİŞTİRME HAKLARINI OLDUGUNU VE İPHONE İLE YAPTIGI ANLASMALAR BU KAPSAMDA OLDUGUNU BAYINİN SİZİ MADUR ETTİGİNİ SOYLEDİ TLF BAYİYE DİREK VERMEDEN KENDİLERİNİ ARASAYMISIM EGER YENİ İSTANBULDA ACILAN MAGZAYA GOTURSEYMİŞİM DURUM HEMEN O ANDA ÇÖZULECEGİNİ SOYLEDİ. BİRSEYLER YAPTI ETTİ BANA BİR OLAY KODU VERDİ VE TELE SERVİSİ ARAYIP BU KODU ONLARA VERİP BANA VERDİKLERİ CEVABA GORE TEKRAR GERİ DONMEMİ İSTEDİLER BAYİYE GİTTİM BENIM DURUMUMU TAKİP EDEN KIMSE YOKTU TELESERİCEYİ ARADIM BEKLE BEKLE CEVAP VERENDE YOK.. TEKRAR İPHONE MÜŞTERİ HİZMETLERİNİ ARADIM. KEREM DİYE BİR BEY CIKTI OLAYIDA ONA KOMPLE ANLATTIM VE OLAY KODUNU MERVE HANIMIN BANA MAİL ATTIGINI AMA BUNUN KİMSENİN UMURSAMADIGINI SOYLEDİM.BEKLEYİN DEDE BEKLEMEYE ALDI TLF SERİ NUMUARASINI İSTEDİ VE TLF 3 NISAN 2014 TARİHİNDE TELESERVİCEYE ULASTIGINI AMA TLF ELLERİNDE OLDUGUNU NEDEN GONDERMEDİKLERİNİ ARASTIRDIGINI SOYLEDİ. BEKLEME BİTTİ BANA İNGİLİZCE BİLİP BİLMEDİGİNİ KANADAYA TLF LA BAGLANIP DURUMU ORDAKİ İNSALARA ANLATMAMIZ GEREKTİGİNİ SOYLEDİ BENDE İNGİLİZCEM YOK DEDİM BEN SİZİN SOYLEDİKLERİNİ HARFİ HARFI CEVİRECEGİM DEDİ NEYSE KONFERANS BİR KONUSMA YAPTIK DURUMU KANADAYA ANLATTI.. KANADADAKİ ADAMDA TLF 3 NISAN 2014 DE YETKİLİ MERCİYE ULASTIGINI NORMALDE BU TLF HEMEN BAYİDE DEGİSMESİ GEREKTİGİNİ SİZİ MUSTERİYİ MADUR ETTİNDEN DOLAYIDA BAYİ HAKKINDA BİLGİ İSTEDİ NERDE OLDUGU TLF NUMARASI FATURADAKİ VERGİ NUMARASI GİBİ SEYLER VERDİM BENDE.. SONRA TLF NORMALDE AYIN 3 DEN BUGUNUE TÜRKİYE HUKUKU SÜRECİNDE 21GUN BEKLEME HAKKI OLDUGUNU VE SABRINIZDAN DOLAYI TSK ETTİGİN VE IKI GUN DAHA SABRETMEM GEREKTİGİNİ SOYLEDİ BENDE TLF IKIGÜN ICINDE GELMİYCEGİNİ BİLDİGİMİ VE NE YAPMAM GEREKTİGİNİ SORDUM ARKADAS SAGOLSUN CEVİRDİ YİNE BANA 2 GUN DAHA BEKLEYİP TLF GELMEDİGİ HALDE TEKRAR BU YOLLARA ONLARA ULASMAMI VE BU SEFERKİ KONUSMAMIN DAHA ÜST BİRİMLERLE YAPILCAGINI SOYLEDİ VE OLAYA MUDAHALE EDELİP BENİM İCİN GEREKEN NEYSE KENDİLERİNİN ÜSTLENİP YAPACAKLARINI SOYLEDİLER. TKS ETTİM TLF KAPATTIM..
    SONRA BAYİYE GİTTİM BENIMLE İLGİLENEN ARKADAS ORDAYDI TLF SORDUM BAKTI PC DEN BEKLEMEDE DEDİ NE ZAMAN GELİCEK DEDİM BİLMİYORUM DEDİ. BENDE BU YASANANLARIN HEPSİNİ ONLARA ANLATTIM BİLGİLERİNİ VERDİGİMİ GEREKLİ İŞLEMLERİ ARTIK İPHONENİN YAPACAGINI SOYLEDİM BUNLARI BİR TELAŞ SARDI HATTA TLF BURDA DEGİŞTİRME SANSINIZ VARKEN BENİ MADUR EDİP DEGİŞTİRMEDİGİNİZ İCİN BİLGİLERİNİZİ İSTEDİKLERİNİ VE VERDİGİMİ SOYLEDİM. BAYİDEKİ ARKADAS TELAŞLA BİR YERİ ARADI KONUSTULAR DURUMU İZAH ETTİ TLFDA VE KAPATTI TLF PAZARTESİ GUNU GELİP ALABİLİRSİNİZ BURDAN YENİSİNİ DEDİ BENDE İLLA BOYLEMİ OLMASI GEREKİYORDU DEDİM CIKTIM BENDE İPHONE İLE KONUSTUGUM TLF İSTEDİ BENDE VERDİM CIKTIM GELDİM. BAKALIM TLF GELİCEKMİ PAZARTESİ GELMESSE İŞİ KANADA İLE ÇÖZECEGİZ ZATEN.. MADUR OLAN ARKADASLARI İCİN İPHONE NUMARASINI NETTEN BULABİLİRSİNİZ AMA BEN YİNEDE VEREYİM

0216 282 15 11

VE CEVRENİZDEKİLERİ UYARIN İPHONE TLF NERDEN ALIRSANIZ ALIN GARANTİSİ KIM OLURSA OLSUN İST DE ACILAN İPHONE MAGZASINA GÖTURMENİZ YETERLİ MÜŞTERİ HİZMETLERİNİN BANA DEDİGİ BU.OLAY HEMEN ORDA ÇÖZULUYORMUS

hoscakalın..

İlk yapman gerekeni en son yapmışsın... Neyse olan olmuş artık merak etme Apple bu işi çözecek ve bunun sorumlusu bayiyide öttürecektir...

Geçmiş olsun size de....

NOT. Apple'ı seviyorum

• ceyhun denizsever kullanıcısına yanıt
    tekrar geçmiş olsun, inşaallah cihazınızı p.tesi alabilirsiniz, teleservice le falan uğraşılcak gibi değil artık, zaten tekrar telefon alacak olsam apple'ın sitesinden alırım, arıza durumunda da konyadan uçağa atlar gelir apple store zorlu'dan işimi halleder dönerim. yıllardır aynı mağduriyet...
  • bende 7 sinde gönderdim cihazı iphone 5 black 16 gb (mobiltel) beklemekteyim sadace degısım cıhazı beklemektedir yazısı mevcut
  • Pazartesi ulasan telefonun hala kaydi acilmadi Teleservice sen nasil bir izdirapsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni imei numarası girilmiş. Kapatıldı yazısı verilmiş önümüzdeki hafta gidip teslim alabilicekmişim. Para iadesiyle ugrasyırodum bende.

Ekleme: Telefonunuz değiştirilmiştir(swap) yazısı geldi şimdi de son testleri bu gun yapmaları için sıkıstırıyorum abı sıkıstırmadıkca hic bir şey yapmıyor bu adamlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ascorbat -- 25 Nisan 2014; 13:12:54 >
  • Kargo giriş yapıldı CIME 02.04.2014 09:33
    Kayıt alındı URKU001 03.04.2014 11:02
    Değişim cihazı bekliyor SERG 04.04.2014 17:26
    Kapatıldı SERG 24.04.2014 14:03
    Son testi yapıldı ZEAY 25.04.2014 10:20
    Kargo çıkışı yapıldı SELC001 25.04.2014 11:30

Arkadaşlar ben kurtuldum beklemekten inşallah sizde kurtulursunuz :)
  • ascorbat kullanıcısına yanıt
    hayrılı olsun, 1 parti iphone 5 geldi heralde inşallah benmki de değişir bu hafta :)
  • yusufbenzil Y kullanıcısına yanıt
    İns gelir usta eski gonderdigim cihaz genpaya aitti bu gelen cıhaz genpa degil daha iyi oldu boyle :D apple garantisi var mı acaba?
  • ydmbyk Y kullanıcısına yanıt
    benımkide butun herseyi siznle aynı tarih kargo kac gunde elimizde olur c.tesi teslimat yapılıyormu birde ben istanbuldayım
  • Adamlar şaka gibi ya bu gun saat 17.00 da son testi yapmışlar teleservice de 17.00 da kapanıyor. 1 saat erken yapsalar gider alırdım.
  • ascorbat kullanıcısına yanıt
    1 parti telefon gelmiş, sıraya göre değişim bekleyenler değiştiriliyormuş, bu gidişle benim değişim sonraki partiye kalcak :/
  • Selamlar. Ben de beyaz Iphone 5'imi teleservice'ye gönderdim. cihaz için değişim kararı çıktı. Birkaç sorum olacak sizlere:

1. Cihazın takibini internet sitesi üzerinden yapamıyorum. servis no ve ımei no girdiğimde sistemde böyle bir cihaz bulunmamaktadır diyor. çağrı merkezini aradığımda ise çalışanlar görebiliyor. bunu nasıl çözenilirim acab?
    2. 18 Nisan 2014'te ilk giriş kaydı gerçekleşti. ne zaman cihaz bana ulaşır ve bugünlerde gelen ıphone 5 partisinden bana da cihaz gelir mi??

teşekkürler.
  • kargoyla gönderdiysen iş emri numarasını bilmiyosundur, alttan iş emrini bilmiyorum'a tıkla, takip numarasına kargo gönderi takip numaranı yaz, altına seri numarası kısmına da imei numaranı yaz görürsün...
    yok kardeşim. onu da denedim. aynı sonuç. cihaz bulunamadı diyor. ama müşteri hizmetlerini arayıp cihaz ımei numarasını girince bilgi veriyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yusufbenzil

kargoyla gönderdiysen iş emri numarasını bilmiyosundur, alttan iş emrini bilmiyorum'a tıkla, takip numarasına kargo gönderi takip numaranı yaz, altına seri numarası kısmına da imei numaranı yaz görürsün...

Benim kargo pazartesi ellerinde olmasına rağmen bu şekilde dahi sonucu göremiyorum. Dün aradığımda ise cihazınız teknik ekipte dediler.
  • tigerahmet T kullanıcısına yanıt
    Ixxxx diye bir iş emri numarası var servisi arayıp o numarayı iste. belki o zaman olur. imei numaranın başında 0 var onunla beraber yaz imei numaranı da, aklıma gelenler bunlar kardeşim
    @yusufbenzil

hepsini denedim. olmadı. neyse bu şekilde beklicez artık. umarım çok fazla beklemem de kavuşurum telefonuma.
  • tigerahmet T kullanıcısına yanıt
    inşaallah, ama çabuk olacağını hiç zannetmiyorum, forumda 1 aydır bekleyenler var, siz ne zmaan gönderdiniz cihazı?
  • 
Sayfa: önceki 122123124125126
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.