Şimdi Ara

Teleservice İphone 5 Değişim (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.785
Cevap
13
Favori
112.999
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bir bayanla görüştüm sipariş edilmiş cihazlar ellerine ulaşması bekleniliyormuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xaghra

bir bayanla görüştüm sipariş edilmiş cihazlar ellerine ulaşması bekleniliyormuş.

1 ay önce telefon açtığımda da aynı şeyi söylüyolardı :D
  • CihaZlar ocak ayında gelecekmis

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: edi1907

CihaZlar ocak ayında gelecekmis

yuh diyorum başka birşey demiyorum. Ben telefonumu geri alacağım. Bilgi sağlam yerden mi hocam?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onkuba -- 12 Kasım 2013; 13:55:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: onkuba

quote:

Orijinalden alıntı: edi1907

CihaZlar ocak ayında gelecekmis

yuh diyorum başka birşey demiyorum. Ben telefonumu geri alacağım. Bilgi sağlam yerden mi hocam?

Çok sağlam

• O zaman ocağa doğru göndersek daha hızlı sonuç alırız. Doğru mudur?

• Eylül den ocağa kadar swap cihaz beklemek evet kalite bu :)

• Bu gün iPhone 4S cihazıma degisim kararı verilmiş acaba ben de mı beklerim.

• İş emri:
    I2844389
    Kargo Giriş Tarihi:
    2013-11-07
    Tamir Bilgisi:
    Degisim cihazi beklemektedir
    Durum:
    Cihazınız servisimizde değişim cihazı için beklemektedir

bende verdim ne zaman gelecek bakalım,20 iş günü geçtiğinde ben vatan a gider ücret iademi isterim çünkü yasal yolla yapmak zorundalar eğer yapmazsada mağaza müdürünü yanıma çağırır kendi yöntemimle iadesini alırım.
  • İş emri:
    I2813016
    Kargo Giriş Tarihi:
    2013-09-21
    Bitiş Tarihi:
    2013-11-12
    Tamir Bilgisi:
    ISLEMLERI TAMAMLANMADAN MUSTERI ISTEGI UZERINE IADE ISTENMISTIR., TAMIRSIZ IADE EDILMISTIR.
    Durum:
    Cihazınız son testleri başarı ile geçmiş kargo için beklemektedir.

Ocakta geleceğini öğrendikten sonra ne kadar doğru bir karar verdiğimi daha iyi anladım.Şimdi gelsin Apple Türkiye'ye göndereceğim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: applest

İş emri:
    I2813016
    Kargo Giriş Tarihi:
    2013-09-21
    Bitiş Tarihi:
    2013-11-12
    Tamir Bilgisi:
    ISLEMLERI TAMAMLANMADAN MUSTERI ISTEGI UZERINE IADE ISTENMISTIR., TAMIRSIZ IADE EDILMISTIR.
    Durum:

Ocakta geleceğini öğrendikten sonra ne kadar doğru bir karar verdiğimi daha iyi anladım.Şimdi gelsin Apple Türkiye'ye göndereceğim.

Bende gittim aldim bugun telefonumu. Apple store acilirsa subata kadar gider oraya veririm.

• quote:

Orijinalden alıntı: applest

İş emri:
    I2813016
    Kargo Giriş Tarihi:
    2013-09-21
    Bitiş Tarihi:
    2013-11-12
    Tamir Bilgisi:
    Durum:

Ben de mi iade istesem senle aynı tarih de göndermişiz

• Ocakta gelecek deniyor.Bence iadesini istemelisin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi applest -- 12 Kasım 2013; 19:19:52 >
  • arkadaşlar ben iphone 5 telefonumu aod kapsamında servise gönderdim değişim onaylanmış ürünü bir hafta kullandım bende mi ocak ayına kadar bekleyeceğim ?
  • Benim cihazda teleservisde ve değişim bekleniyor.. ( iPhone 5 )
    22.10.2013 kaydı açıldı.
    25.10.2013 tarihli de bir üst servis tarafından işleme konulmuş.

20 işgününün dolmasını bekliyorum. Artık bu süreç nasıl işler bilmiyorum olumsuz durumda , aldığım bayiden tut tüketici mahkemesine kadar faturada yazan tutarı iade için
    gereken neyse yaparım. Bir gelişme olursa burada paylaşırım.

Bir arkadaş sormuş.
    Gecen hafta işyeri arkadaşım 22. iş günüde iPhone 4s telefonunu teslim aldı. (Değişim sıfır cihaz )
    yinede bu taşeron servislere güvenilmez..
  • @Tnr1972 hangi firma o hocam Teleservice?
  • Bu değişen cihaz genpada kutulu jelatinli mi oluyor yada kutusuz mu oluyor? Lütfen bilen varsa bilgilendirsin. Para iadesini nasıl isteyebiliyoruz hangi koşullar altında?

• quote:

Orijinalden alıntı: suvarsahayatvar

Bu değişen cihaz genpada kutulu jelatinli mi oluyor yada kutusuz mu oluyor? Lütfen bilen varsa bilgilendirsin. Para iadesini nasıl isteyebiliyoruz hangi koşullar altında?

hiç bir zaman kapalı kutu olmaz. sadece cihaz. benim cihaz şu an kargoda değişim yapıldı. cihaz yarın elimde allah izin verirse.
    para iadesi ise 20 iş günü geçerse. hafta tatillerini çıkacan. para iadesi olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: farukbekl

quote:

Orijinalden alıntı: suvarsahayatvar

Bu değişen cihaz genpada kutulu jelatinli mi oluyor yada kutusuz mu oluyor? Lütfen bilen varsa bilgilendirsin. Para iadesini nasıl isteyebiliyoruz hangi koşullar altında?

hiç bir zaman kapalı kutu olmaz. sadece cihaz. benim cihaz şu an kargoda değişim yapıldı. cihaz yarın elimde allah izin verirse.
    para iadesi ise 20 iş günü geçerse. hafta tatillerini çıkacan. para iadesi olabilir.

Peki gelen cihazda bi sıkıntı olma ihtimali var mı? Gelen cihazı kuruyolarmı? Sonuçta kutusuz geliyor neidüü belirsiz bi cihaz. Kutusuz gelmesi saçma geliyor bana. Daha ayrıntılı bi bilginiz var mı cevap için sağol

• Şimdi geri aidesini isterim 1 hafta sonra swap cihazlar dağıtılmaya başlar bende öyle bi şans vardır. O zaman da gerçekten sabah akşam 10 sene küfür ederim teleserviceye. Ocak ta geleceği kesin mi acaba nereden öğrenmişler bu bilgiyi ?
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.