Şimdi Ara

pioneer mehmet cam filmi rezaleti! (Ankara)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
0
Favori
13.874
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Pioneer Mehmet ivedik şubesinde aracıma cuma günü film uygulaması yapıldı. Pazartesine kadar camlar kesinlikle açılmadı ve araç iyice kurusun diye dışarda tutuldu. Pazartesigünü iyice bakınca
    film montajının çok kötü olduğu ve her cam arasında toz kaldığı görülünce, montaj yapılan yere gittim. Rezaleti kendileride gördü ama içerisi kalabalıktı beklelememek için şaşmaz şubesine geçtim.
    Firmanın sahibide ordaydı, rezaleti gördü ve değiştirilmesini söyledi. 4 cam yeniden yapıldı ancak arka cama rezistansa zarar gelir diye dokunmadılar. Bana birde "arka camıda yapalım ama
    rezistans çalışmazsa sorumluluk almayız" dediler ve arka cam yanlış uygulanmış şekilde kaldı!. Yanlış uygulamayı yapan kendileri, ama sorumluluk almayan yine kendileri! Kısacası bu adamlara
    bu iş için aldıkları parayı haram ediyorum, ve bir şekilde çıkmasını Allahtan diliyorum. Bu toprağın altıda var ama bunlar unutmuş bunu! Yazıklar olsun!

• quote:

Orijinalden alıntı: grattis

Pioneer Mehmet ivedik şubesinde aracıma cuma günü film uygulaması yapıldı. Pazartesine kadar camlar kesinlikle açılmadı ve araç iyice kurusun diye dışarda tutuldu. Pazartesigünü iyice bakınca
    film montajının çok kötü olduğu ve her cam arasında toz kaldığı görülünce, montaj yapılan yere gittim. Rezaleti kendileride gördü ama içerisi kalabalıktı beklelememek için şaşmaz şubesine geçtim.
    Firmanın sahibide ordaydı, rezaleti gördü ve değiştirilmesini söyledi. 4 cam yeniden yapıldı ancak arka cama rezistansa zarar gelir diye dokunmadılar. Bana birde "arka camıda yapalım ama
    rezistans çalışmazsa sorumluluk almayız" dediler ve arka cam yanlış uygulanmış şekilde kaldı!. Yanlış uygulamayı yapan kendileri, ama sorumluluk almayan yine kendileri! Kısacası bu adamlara
    bu iş için aldıkları parayı haram ediyorum, ve bir şekilde çıkmasını Allahtan diliyorum. Bu toprağın altıda var ama bunlar unutmuş bunu! Yazıklar olsun!

Geçmiş olsun .Bu işlemler camlar sökülerek mi yapıldı.

• geçmiş olsun.

cam filmi ince bir iş.çok dikkatli yapılması gerekirdi ama bizim insanımız her zaman işin kolayına kaçar.
  • Filmler camlar sökülmeden takıldı, haram zıkkım olsun ne diyim!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kabarcık kaldıktan sonra malzeme 20 30 tl, 50 tl ye ben de kaplardım. Yazık vallahi yüzlerce lira istiyorlar bir de
  • Hocam adamlar 4 camı değiştirmiş işte daha ne olacak? Tabii ki sorunsuz şekilde yapılmalıydı ama ellerinden geldiğince yardımcı olmuşlar. O rezistans telleri koparsa adamların yapacağı bir şey var mı, yok?

Tabii ki olmaması gerekirdi ama olmuşla ölmüşe çare yok. Ellerinden gelen yardımı yapmışlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nk061

Hocam adamlar 4 camı değiştirmiş işte daha ne olacak? Tabii ki sorunsuz şekilde yapılmalıydı ama ellerinden geldiğince yardımcı olmuşlar. O rezistans telleri koparsa adamların yapacağı bir şey var mı, yok?

Tabii ki olmaması gerekirdi ama olmuşla ölmüşe çare yok. Ellerinden gelen yardımı yapmışlar.

Ne demek ne olacak? Arka camın halini görmeden yazıyorsunuz. Kendi yaptıkları hata yüzünden rezistans kalkarsa eğer camı değiştirmekte firmanın boynunun borcudur! Kötü uygulamayı yapıyorsan eğer, sorumluluğunuda alacaksın! İşi gücü bırakıp bunla uğraşıyoruz, arka camımız mahfedilecek, birde teşekkür mü edecez, allah razı olsun mu diyecez? Babamızın hayrına değil parasını verdik birde rezil olduk!

• grattis G kullanıcısına yanıt
    Böyle düşünüyorsanız şikayet edin, ne bana ünlemli konuşmalar yapıyorsunuz hocam ?
  • arka cam saç kurutma makinasıyla halledilebilir aslında
  • quote:

Böyle düşünüyorsanız şikayet edin, ne bana ünlemli konuşmalar yapıyorsunuz hocam ?

Şahsınıza almayın, "ellerinden geleni yapmışlar" lafınız tuhafıma gitti o kadar, niye bu firmanın sorumsuzluğunu savundunuz anlamadım. Bu adamlara giden 150-200 lira yada cama gidecek 200-300 lira beni batırmaz çok şükür, sadaka der geçerim. Lakin diğer potansiyel müşterileri, bunlarla iş yaparken kiminle çalıştıklarını bilsin!

• o rezistansa kolay kolay bişey olmaz.
    Bende cam filmi çektirdim 3-5 gün sonra kontrole götürdüm arka cam beğenmedik söktü tekrar çekti filmi.
  • Paranızla rezil olmuşunuz.. Pioneer mehmet adlı o yeni (diğerlerine göre yeni) açılan yerde çektireceğinize caddenin başında solda NumberOne var, referansımızla gitseydiniz keşke hizmette kusur edeceklerini, edebileceklerini sanmıyorum..
  • referansla gitmiştik, ne bileyim acemice iş yapacaklrını vede yaptıkları işin arkasında durmayacaklarını :( piyango bize vurmuş.
  • Bugün sabah tekrardan baktım, gene toz baloncukları kalmış camların ikisinin içinde, bende başlarım dedim söktüm beş camıda arka cam dahil! Yavaş yavaş, itinayla 10 dk içinde tüm filmleri izsiz, lekesiz çıkardım. Arka rezistanslarımda renk atması felan yok şükür, çalıştırıpta kontrol ettim sıkıntısı yok. Son olarak size tavsiyem, bu cam filmi işini böyle tuhaf esnaflara yaptırmayın, paranızla rezil oluyorsunuz...

• cam filmini herkez yapamaz.Sizede geçmiş olsun.Arka rezistansa birşey olmamasına sevindim.
  • quote:

• Geçmiş olsun. Direkt para iadesi talep etseydiniz keşke ilk uygulamanın o halinden sonra...

Ankara'da Çölgeçen bu konuda çok iyidir bu arada..
  • Pioneer memete ben daha hakkını helal eden görmedim zaten Golf 7 aracımızında basına malum dükkandan cam filmi taktırdık hemen hemen aynı problemleri bizde yaşadık. Deneyim oldu kardesim, kafana takma bence
  • demekki kalitesiz malzeme kullanıyor ... işin erbabı değil.
  • ankara'da çölgeçen'den şaşmayın derim.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.