Şimdi Ara

Samsung galaxy s4 imei kopyalama

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
79
Cevap
3
Favori
30.275
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Amerika'dan getirilmiş bir tane s4 var. İşin erbabı bir telefoncuya götürsem imei kopyalama yapar mı, hangi sıkıntılarla karşılaşırım? Bilgisi olan arkadaşlar aydınlatırsa çok sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eseses26 -- 27 Ağustos 2013; 15:02:19 >

• telefonun i9500 ise şuan için mümkün değil ama ileriki zamanda çıkacaktır o da
  • peki i9505 için mümkün mü?
  • ben attırdım krds dubaıden gelme i9500 e
  • 9500 arkadasimin telefonuna bizzat ben tanidik telefoncuya imei attirdim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2-RUN9 2 kullanıcısına yanıt
    nerede nasıl yapılıyor bilgisi olan var mı?
  • o tanıdık arkadaş kim, nerede, kaç lira ücret alıyorlar :)
  • tanıdık bı telefoncu vardı onun aracılıgıyla yptrdm hocam ankara da
    ben eskişehir'de bulamadım. herkesin en iyi olarak gösterdiği kişiye gittim sordum, daha çıkmadı dedi, demek ki bizimki işi pek bilmiyor :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: eseses26

ben eskişehir'de bulamadım. herkesin en iyi olarak gösterdiği kişiye gittim sordum, daha çıkmadı dedi, demek ki bizimki işi pek bilmiyor :)

olabilir :) bnde baya ugrastım zaten samsung çalışanına kaçak olarak attırdık falan dedıler
    eyv. hocam sağ olasın.
  • günlerdir bütün forumlara göz atıyorum ama ilk defa biri i9500e attırdığını söylediğini görüyorum. gerçekten atabiliyorsa onunla iletişime geçmek isterim. bilgisi var mı o arkadaşın
  • Bu tip işler yasadışı olduğundan kimse bilgi vermeye yanaşmıyor
  • son_samuray kullanıcısına yanıt
    haklısınız, gözaltına alıp zorla konuşturmak gerekiyor
  • ben de ilk kez duydum.
  • sultanahmetisa73 kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim aydınlatıcı bilginiz için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sultanahmetisa73

gülelim de boşuna gitmesin.
    türkiye değil dünyada çözülmedi. 8 çekirdekli i9500 s4 e atacak adama 25000 tl vereceğim.
    bizim tanıdık arkadaşlar romanya nsprocular çözemedi. türkiyede hep ilk galaxy s9000 sonrada s2 ve s3 ü İLK OLARAK çözen arkadaşlar bile şu an çözemedi ve uydurmatik yeri olmayan kahraman ankarada çözmüş.
    şu an ilk çözen arkadaş sırf yazılımını dağıtsa ilk haftada rahat milyoner olur.
    tek tek 30 tl karşılığı millet ile uğraşmaz.

şu an efs dosyasına giriliyor ama yurtdışından gelen s4ler hariç diğer lerine yapılan işlemler başarısız.
    imei yazdıktan 1 dakik sonra yine aynı.
    superimei diye yazılım ile s4 lerin imei i 00000olanlara yazılabiliyor am btk tarafından hat takıldığı an anında kapatılıyor. yani şu an İ M K A N S I Z.

arkadaşlar diyor belki de iphone 5 gibi hiç çözülmeyecek.
    samsung orijinal şifreleri vermeyip bilgilerin nerede ve hangi dosyalardı sakladığını açıklamadan önce hiç bir şey olmaz.
    bu konuyla ilgilene gerçek yazılımcılar anlar neyden bahsettiğimi.

tekrar belirteyim anlamayanlara. şu an imei yazma yok i9500 lerde. amerikan verizonmuş, tmobile miş canada s4 müş i9505miş...olabilir. amai9500 Y O K.
    türkiyede galaxy s, s2, vs3 ü çözen grup bu konuda dünyada ilk 5 e giriyor ve çindeki arkadş grup da çaresiz uğraşıyor.
    burası istanbul. dünyanın göbeği. ve burada imkansız.
    yapan gelsin benim cihazımı yapsın. onu şu an paraya boğarım ve samsung şirketi onu hemn işe alıp kendi yazılımcılarını sokağa atar.

bırakın saçmalıkları da dua etmeye devam edin. allah tan umut keşilmez.

Htc One hakkında bilginiz var mı?

• note2 ye imei kopyaladıktan sonra yazılım güncelleme yapabiliyor muyuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: eseses26

haklısınız, gözaltına alıp zorla konuşturmak gerekiyor

Vakti zamanında Sony Ericsson T610 vardı bende dediğiniz işlemi Ankara da balıkçılar çarşısında yaptırmıştım ama üstünden o kadar çok zaman geçtiki hala böyle bir uygulama varmı ondan bile emin değilim
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheMatador2

note2 ye imei kopyaladıktan sonra yazılım güncelleme yapabiliyor muyuz?

Imei gider

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.