Şimdi Ara

*****---SEAT KULÜBÜ---*****(1.4 leonlar geliyor) (25. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.179
Cevap
10
Favori
368.500
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bütün seat kullanıcıları seat kullanmak bir zevktir
  • KESİNLİKLE....
    quote:

Orjinalden alıntı: slat21

Bütün seat kullanıcıları seat kullanmak bir zevktir
  • arkadaşlar 2006 seat leon stylance modelinde kilima ekranında farklı bilgilr görmem mümkün mü? daha önce forumda bahseilmş ama farklı bir model için benim araba için bu mümkün mü olursa çok süper olacak kanımca!
  • quote:

Orjinalden alıntı: azarane

93 model Seat Ibiza 1.5 SXİ 114000 km de almayı düşünmekteyim yedek parça servis olumlu olumsuz özellikleri vs konusunda bana akıl verirseniz sevinirimhttp://www.araba.com/499092.html

biraz geç oldu sanırım ama 93 ibiza alma derim bende var süper araba ama yedek parça gerçekten büyük sorun, ayrıca bendeki 95 beygir bu nasıl oluyo da 75 onu da anlamadım. neyse dediğim gbi yedek parça büyük sorun...
  • sevgili seat kullanıcıları selamlar seat cordoba stylance 1.4 80hp model aracı 5 kişilik bi aileye ttavsiye edebilirmisiniz ? aradığımız özellikler az yakıt tüketimi hafif komfor ucuz yedek parça ikinci el satışta az değer kaybı. tavsiyelerinizi bekliyorum sağolun
  • biz 4 kişiyiz eşim ben ve 2 cocuk ve yetiyor.. arka biraz dar gibi ama abarttıkları kadar değil... kalitesi iyi... yol tutuş süper... yakıt ta iyi.. 2. el de zaten her araba kötü.. seat ın en cok satan modelidir cordoba... alalı 8 ay oldu... yedek parça çok pahalı değildir. ama yien de avrupa araba.. AUDI teknoloji destekli.. çoğı parça audi ve vw... fiesta clio vs. arabalar nasıl satıyor anlamıyom ama işte Türkiye...adı reno olsun at arabası bile alınır...git test karar ver.. şimdi araba almak daha kolay...
  • quote:

Orjinalden alıntı: bdx

biz 4 kişiyiz eşim ben ve 2 cocuk ve yetiyor.. arka biraz dar gibi ama abarttıkları kadar değil... kalitesi iyi... yol tutuş süper... yakıt ta iyi.. 2. el de zaten her araba kötü.. seat ın en cok satan modelidir cordoba... alalı 8 ay oldu... yedek parça çok pahalı değildir. ama yien de avrupa araba.. AUDI teknoloji destekli.. çoğı parça audi ve vw... fiesta clio vs. arabalar nasıl satıyor anlamıyom ama işte Türkiye...adı reno olsun at arabası bile alınır...git test karar ver.. şimdi araba almak daha kolay...

hyundai accent era, skoda fabia sedan, seat cordoba arasında kararsız kaldık ama aralarında en cezbedeni seat gibi inşallah test sürüşünden sonra karar veririz sağolun

• Arkadaşlar size uzmanlık getiren bi soru sormak istiyorum

Cordobaların Basic, Signo, Stella, Stylance ve S-rider özelliklerinin arasındaki farklar nelerdir? en iyi donanım hangisinde vardır? özellikle S-rider'ı öğrenmek istiyorum. bu konuya bir açıklık getirirseniz çok sevinirim. 2 ay süren araştırmalarım ve bütçeyi tamamlamam sonucunda nihayetinde alacağım bu aralar inşallah.
  • arabası seat olupta benim kadar seven yoktur herhalde gerçi benim ki biraz yaşlı 93 model bir seat ibiza 1.5 motor 75 beygir bu model hakkında ayrıntılı bilgi verirseniz ayrıyetten sevinirim arabamı çok seviyorum çünki
  • quote:

Orjinalden alıntı: eHuze

Arkadaşlar size uzmanlık getiren bi soru sormak istiyorum

Cordobaların Basic, Signo, Stella, Stylance ve S-rider özelliklerinin arasındaki farklar nelerdir? en iyi donanım hangisinde vardır? özellikle S-rider'ı öğrenmek istiyorum. bu konuya bir açıklık getirirseniz çok sevinirim. 2 ay süren araştırmalarım ve bütçeyi tamamlamam sonucunda nihayetinde alacağım bu aralar inşallah.

Cevappp ???????????

• Merhaba arkadaşlar.
    Önceden seat kullanmış bi arkadaşın yoğun propagandas sonucu Seat Toledo 1.6 Signo 2004
    otomobil aldım. Aracımdan gayet memnunum.
    Lakin 2. el aldığım için bir kullanma klavuzu gibi bişey bulamadım. Yani hız sabitlyici felan var nasıl kullanacam artı diğer özellikleri.
    Zaten ilk otomobilim, birazda kapasite özürlü olduğum için yapamadığm tonla şey var.
    Saatler ileri alıntı saati hala ayarlıyamadım örneğin.
    Değerli kulüp arkadaşlarımdan ricam, özellikle Toledo 1.6 signosu olanlarda kullanma klzvuzu gibi bişey varsa
    , gerekli marafları ben karşılamam (fotokopi,kargo gibi) koşulu ile bana iletmleri.

Herkese teşekkürler.

İyiki varsın seat....
  • bende bir seat kullanıcısıyım.2000 model 1,6 ibiza signo.yeni model seatları pek beğenmiyorum.toledo leon eski modelleri daha iyi gibiydi bence
  • Selam "Seat"çılar,

Size üç sorum var:

1) Seat Türkiye sitesinde var olan Ibiza'nın Elegance modelinin, İngilizce ve İspanyolca sitelerde olmadığını biliyor musunuz?
    Bir otomobilin tüm modellerinin ithal edilmemesi olağandır ama orijinal ülkesinde olmayan bir modelin ithal edilmesi ise metafiziktir.
    Seat Türkiye acaba, sırf ticari çıkar amacıyla, Elegance diye bir ara model mi uydurdu?

2) Türkiye'deki otomotiv servislerinin hizmet ortalaması, malumunuzdur herhalde, rezalet ile kötü arasındadır ama Seat'ınki rezalet ötesi diyen çok kişi tanıdım; siz ne dersiniz?

3) Sonuç itibariyle, bu şartlarda, Ibiza Elegance satın almayı düşünmek mantıklı olur mu?

Yorumlarınız için teşekkürler.
  • Turkiyenin En buyuk İnternet otomobil klubu olanwww.autoclubtr.com adresinde seat takima baktiniz mi hic arkadaslar?
  • bu soruya cevap verebilecek kimse yok mu????????

quote:

quote:

Cevappp ???????????

• seat ibiza elegance 1.4 benzinli otomatik var bizde 2005 model
    motor vw den
    kasa sağlam
    lastikler inanılmaz ama 195/55/R15 bu da çok iyi viraj güvenliği ve sürüş sağlıyor bence çünkü bir çok markada lastikler daha ince
    motor 75 hp olduğu için çok performanslı değil 0-100
    otobanlarda filan 170 180 yaptı
    ancak yokuş yukarı sollama da dikkat yani arabayı normal kullanmak lazım
    performans için 160 hp dizel veya benzinli 180 hp var
    klima iyi mp3 çalar iyi yedek lastik tam boy

*****---SEAT KULÜBÜ---*****(1.4 leonlar geliyor)

• Cordoba TDİ 1,4 2004 model 62000'de aldım.Fikirlerimi sonra sölerim arkadaşlar.19000'e aldım.Şimdi geç oldu.
    Edit:Vade ile toplam 21000ytl'ye maloldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi enoman -- 5 Temmuz 2008; 2:56:41 >
  • hayirlisi olsun

*****---SEAT KULÜBÜ---*****(1.4 leonlar geliyor)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seatmania -- 28 Nisan 2007; 11:23:47 >
  • quote:

quote:

Cevappp ???????????

Merhaba,sorunuza uzun süre cevap alamamışsınız.Hala öğrenemediyseniz bildiğim kadarıyla size yardımcı olayım.
    Stella ve signo 2006 nın bazı modellerinde ve daha öncesinde çıkan araçlarda var.Bunlardan full donanımlı olanı signo.(tam otomatik klima,hız sabitleyici,ön ,arka camları elektrik kontrollü,elektrikli ve ısıtmalı yan aynalar,15 inç aliminyım jantlar(195/55/15) lastikler,ön ve arka disk frenler,benzinli modellerde 16v 100 hp motor(stellada 75 hp)ön sis farları,radyo cd player(opsiyonel)hıza duyarlı servo-elektro direksiyon(yazılımı tam böyle olmayabilir)arka koltuk kafaıkları,katlanabilir arka koltuklar vs.Bunlar stelladan artıları.
    Referans ve stylance ise 2006 dan sonra çıkanlardaki donanım seçenekleri.Basic en alt donanımlısı.S-Rider bildiğm kadarıyla ara bir seçenek.İkisindeki özelliklerden bazıları ve artı olarak mp3 player ve direksiyondan kumandası var.Ama bunların hepsi yeni staylancelarda var.Kısaca stellanın yerine referance,signonun yerine de stylance çıkıyor.Yenilerde ön ızgara jantlar arka tampon biraz farklı.Bunların dışında pek değişiklik yok.
    Umarım yardımcı olabilmişimdir,saygılarımla...

• evet sağol baya bilgilendirici oldu. fakat şimdi şöyle birşey var. ben Cordoba S-rider buldum alacağım inşallah. S-Rider hakkında pek fazla birşey yazmamişsin. Ara bir seçenek derken tam ne demek istediğinizi anlayamadım. sanırım S-Riderda full donanımlı olan modellerinden birisi değil mi??

quote:

Orjinalden alıntı: drant

quote:

quote:

Cevappp ???????????

Merhaba,sorunuza uzun süre cevap alamamışsınız.Hala öğrenemediyseniz bildiğim kadarıyla size yardımcı olayım.
    Stella ve signo 2006 nın bazı modellerinde ve daha öncesinde çıkan araçlarda var.Bunlardan full donanımlı olanı signo.(tam otomatik klima,hız sabitleyici,ön ,arka camları elektrik kontrollü,elektrikli ve ısıtmalı yan aynalar,15 inç aliminyım jantlar(195/55/15) lastikler,ön ve arka disk frenler,benzinli modellerde 16v 100 hp motor(stellada 75 hp)ön sis farları,radyo cd player(opsiyonel)hıza duyarlı servo-elektro direksiyon(yazılımı tam böyle olmayabilir)arka koltuk kafaıkları,katlanabilir arka koltuklar vs.Bunlar stelladan artıları.
    Referans ve stylance ise 2006 dan sonra çıkanlardaki donanım seçenekleri.Basic en alt donanımlısı.S-Rider bildiğm kadarıyla ara bir seçenek.İkisindeki özelliklerden bazıları ve artı olarak mp3 player ve direksiyondan kumandası var.Ama bunların hepsi yeni staylancelarda var.Kısaca stellanın yerine referance,signonun yerine de stylance çıkıyor.Yenilerde ön ızgara jantlar arka tampon biraz farklı.Bunların dışında pek değişiklik yok.
    Umarım yardımcı olabilmişimdir,saygılarımla...

• 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.