Şimdi Ara

silinebilir ...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
1
Favori
28.097
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Metacortex -- 5 Mayıs 2018; 1:36:55 >

• Air 5444 TT (TTnet) modelinin en güncel yazılımı 1.0.0.18 dir. Yazılım ekte mevcuttur.

AirTies_Air5444TT_FW_1.0.0.18.bin
    https://docs.google.com/a/airties.com/file/d/0Bw-eWfMqut-GSkpYRU5WYXl5bFE/edit?usp=drive_web

Air 5444 ML (Millenicom) en güncel yazılımı 1.0.0.8 olup, ekte mevcuttur.

AirTies_Air5444ML_FW_1.0.0.8.bin
    https://docs.google.com/a/airties.com/file/d/0Bw-eWfMqut-Gd282a1hPSnUycnM/edit?usp=drive_web

NOT: Cihazlara farklı bir servis sağlayıcı yazılımı yüklenememektedir.
    TTnet yazılımı, sadece TTnet tarafından verilmiş olan modemlere yüklenebilmektedir.
    Millenicom yazılımı, sadece Millenicom tarafından verilmiş olan modemlere yüklenebilmektedir.
  • Bende air 5650 var modem ttnet'in değil Airties diye bir marka yapıyor aslında bence hata yapmamışsın tp-link de kullandım fakat airties den iyi değil ama air5444 ilk defa gördüm bildiğim air5440 var ama yinedewww.airties.com sitesine bir bak ben yeni aldım fakat yanında tivibu filan gelmedi
  • Ya bende pek anlayamadım air 5444 yok diye biliyorum acaba büyük ihtimalle stokla üretilen veya üretimi bitmiş ürünlerdendir fakat baktım air 5444 diye bir model yok aslında internete giriyorsan bu modemden yani internetin bağlandıysa boşver kurcalama daha da bozarsın eğer driver indireceksen air5444 yok air 5440 var onun driverini dene
  • Senin internet hızı kaç mbps zaten bu tür air olan modemler hipernet olarak geçiyor bizim hemen yukarıda TÜRK TELEKOM'UN fiber altyapı kutusu gibi bir şey var ondan çekiyor artık nasıl ama hızlı
  • Bende bu modemle ilgili bilgi arıyorum fakat sanki çakma bir airties modem yapmışlar sanki... :)

Hiç biryerde bir bilgi yok bizimkilerde ttnet yaz kampanyasıyla 3 ay internet abonesi olmuşlar yanında 5444 modeli verilmiş...

Sürekli net kopmakta elimde başka modem olmadığından nettenemi yoksa modemdenmş onu da anlayamıyorum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: eklembacak

quote:

Orijinalden alıntı: UsualSuspecTR

Bende bu modemle ilgili bilgi arıyorum fakat sanki çakma bir airties modem yapmışlar sanki... :)

Hiç biryerde bir bilgi yok bizimkilerde ttnet yaz kampanyasıyla 3 ay internet abonesi olmuşlar yanında 5444 modeli verilmiş...

Sürekli net kopmakta elimde başka modem olmadığından nettenemi yoksa modemdenmş onu da anlayamıyorum...

modem her ne kadar ısınsada , çekim gücü ortalama seviyede olsa , internet hızı düşük olsada :)))

sorunsuz , kopma vs yaşamadım 24 saat bir fill çalışıyor . . .

kullanılabilir bir modem özetle elde olunca .

Teşekkür ederim...

Demek ki modemde sıkıntı yaşanmıyorsa bizim bağlantıda sıkıntımız var...

Artık bağlantı problemini de ttnet nasıl halleder bakalım... :)

• Evde modem masaüstüne ara kabloyla bağlantılı...

Fakat evde 2 tane android telefon 2 tanede notebook var...

Masaüstü devamlı açık diğer 2 notebookta beraber bağlanmaya çalıştığımda çat diye modem kendini resetliyor bağlantı kopuyor...

Fakat devamlı olarak bağlantım çok kötü bakalım inşallah modemden değildir bu yavaşlama problemi...
  • Kardeşim 8 Mbpsye Kadar Netim Bu Modemi Kullanıyorum Hızım 7.8 Mbps Çekme Konusunda Sıkıntısı Yok 200 m2 Ev Heryerden Çekiyor Hiç Takılma Yok HiperNet Modemi Zaten Sorunsuz Sizin Hattınızda Sorun Var Muhtemelen. Kesinlikle Isınma Yaşamıyorum 3 ihaz Bağlı İpad PC İphone hiç Isınmıyor torrentte sürekli çalışıyor modeme yükleniyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TecnoTronic -- 4 Ekim 2013; 19:05:29 >
  • Cihaz ufak ama marifetlidir. En son 10 access point baglamistim. 5443 ve 5453 de sıkıntı oluyordu bunda hicbir sekilde sıkıntı yasamadım suan o sekilde catır catır baglanılıyor. Kullanıldıgı yer oteldir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: UsualSuspecTR

Evde modem masaüstüne ara kabloyla bağlantılı...

Fakat evde 2 tane android telefon 2 tanede notebook var...

Masaüstü devamlı açık diğer 2 notebookta beraber bağlanmaya çalıştığımda çat diye modem kendini resetliyor bağlantı kopuyor...

Fakat devamlı olarak bağlantım çok kötü bakalım inşallah modemden değildir bu yavaşlama problemi...

resetlemeden kastiniz yeniden mi basliyor cihaz? Airties müşteri hizmetlerini aramanızda yarar vardır. Bu cihazyeni bir cihaz cekim konusundan ekstra sıkıntılara nazaran iletişim kısmından bile yazmanız sizin yaranıza olur. İleride yazılım ile (donanımsal sıkıntı yoksa) çözülecektir fakat bu tarz arızalı bildirmekte yarar vardır.

Sizin sorunda adsl gidiyor sanırım. Tam okumamıstım. Suna bakmanızda yarar vardır. Snr sınır kontrol etmenizde yarar vardır dalgalanma olup 14 un altına dusuyorsa binadan gelen kablodan yuksek ihtimal ile oradaki diger degerleride kontrol etmenizde yarar vardır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ccnablade -- 4 Ekim 2013; 20:28:33 >

• smile olurmu
  • Air 5444 TT (TTnet) modelinin en güncel yazılımı 1.0.0.18 dir. Yazılım ekte mevcuttur.

AirTies_Air5444TT_FW_1.0.0.18.bin
    https://docs.google.com/a/airties.com/file/d/0Bw-eWfMqut-GSkpYRU5WYXl5bFE/edit?usp=drive_web

Air 5444 ML (Millenicom) en güncel yazılımı 1.0.0.8 olup, ekte mevcuttur.

AirTies_Air5444ML_FW_1.0.0.8.bin
    https://docs.google.com/a/airties.com/file/d/0Bw-eWfMqut-Gd282a1hPSnUycnM/edit?usp=drive_web

NOT: Cihazlara farklı bir servis sağlayıcı yazılımı yüklenememektedir.
    TTnet yazılımı, sadece TTnet tarafından verilmiş olan modemlere yüklenebilmektedir.
    Millenicom yazılımı, sadece Millenicom tarafından verilmiş olan modemlere yüklenebilmektedir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-B2CD672E7 -- 8 Haziran 2015; 18:44:40 >

• Çok şükür bir sıkıntısını görmedim evin merkezine kurulu ev 200 metre kareden fazla alan ve sokakdan bile rahat girebiliyorum sıcak havalarda bile çok ısınmıyor. ayrıca hiç hatasınıda görmedim 2 yıldır.
  • Vdsl destekliyor mu bu modem?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.