Şimdi Ara

The Last of Us Video İnceleme

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
246
Cevap
1
Favori
7.063
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yeni nesil heyecanı bekleyedursun, Naughty Dog gene mükemmel bir macera ile PS3 sayfasını taçlandırıyor. The Last of Us'ta Joel ve Ellie'nin uzun yol macerasına tanıklık ediyoruz. 

• Sonundaaaaaaa!

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Sonunda incelememiz geldi ...

• süper oldu bu :D

• Ps3 için mükemmel kapanış.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Biliyordum 10 puan vermeyeceğinizi
  • Şimdi farkettimde grafik balonu Crysis 3 bile 9.6 alıyor nasıl olabilir? :D :D İnceyi anlamayanlar eksi basmasa iyi olur onun dışında oyunun çok iyi bana God of War 3 dışında konsol aldırabilecek bir oyun daha.

• quote:

Orijinalden alıntı: BD911

Ps3 için mükemmel kapanış.

Beyond var daha.

• quote:

Orijinalden alıntı: GoldPunch

quote:

Orijinalden alıntı: BD911

Ps3 için mükemmel kapanış.

Beyond var daha.

Evet. + gt6.

• Yapay zeka hataları dışında oyun mükemmeldi. Herkese tavsiye ederim. Böyle oyunlar her zaman çıkmıyor...

• Crysis 3'e tam puan vermediniz. Bu çöp grafikleri ile nasıl bu kadar puan alabiliyor
    Bu kadar abartılan başka oyun görmedim. Anlaşılan Sony iyi para vermiş

• sony ve noughty dog'a kat ve kat helal olsun.. demekki sadece fps oyunu yapmadanda yılın oyunu yapılabiliyormuş...

• quote:

Orijinalden alıntı: Alpins951

Şimdi farkettimde grafik balonu Crysis 3 bile 9.6 alıyor nasıl olabilir? :D :D İnceyi anlamayanlar eksi basmasa iyi olur onun dışında oyunun çok iyi bana God of War 3 dışında konsol aldırabilecek bir oyun daha.

Oyuna laf atmadan once hangi platformalara ve platformların gücüne bakın lütfen.Last of us sadece ps3 e çıktı.Bu arada Crysis 3 konsollarda tam bir rezalet.Bu oyun Ps3'te değerlendiriliyor.İnceyi anlamayan böyle yorumlar atanlar oluyor bu arada.

• @S. Hawking

Last of us pc oyunu mu? Önce bir bunu düşün istersen? Adamlar 256 mb ram ile neler yapmış bakıp hayran kalıcağına cahil cühela bir yorum yapmışsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cenkk34 -- 22 Haziran 2013; 20:25:03 >
  • Sonunda beklediğim inceleme elinize sağlık

• işte goty budur.. daha önümüzde beyond var bizi güzel günler beklıyor

• last of us ' ı karşılaştırdıkları oyuna bak her oyun kendi platformuna göre not alır 2010 oyunu olan gow 3 grafıkten 9.9 puan aldı bu siteden ... hadi onu geçtim spike game awards ta yani goty ödüllerinin verildiği oylamada..

2009 -uc2 goty- en iyi grafık
    2010 - gow 3 en iyi grafik
    2011 - uc3 en iyi grafık
    2012 - halo -en iyi grafık
    burada hiç crysis göremedim... grafık gerçekçilik demek değildir.. bunu aklınıza sokun

• quote:

Orijinalden alıntı: 5lgc25005

Crysis 3 grafik bakımından daha iyi haksızlık yapıldığını düşünüyorum.

hocam crysis 3 pc'lerin grafik gücünü dibine kadar zorlayarak o grafikleri verdi.. oysa last of us sadece 10 yıllık ps3 platformunda bu grafikleri veriyor.. olaya böyle bakmanızı oneririm.. ayrıca crysis 3 e ps3 de bir bakarsanız rezalet olduğunu görürsünüz..

• Bu oyuna laf edenlerin beyinlerini kullanmadığını düşünmekteyim Crysis 3 grafikten ibaret saçma bir oyundu bu oyunun grafiğine laf edeceğinize oyunun hikayesinin oynanışını görün de konuşun Hawking oyunun abartıldığını söylüyorsun demekki oynamamışsın da boş boş konuşuyon ortalarda oyun tam bir kalite örneği sırf grafik olan Crysis 3 ten bin kat daha iyi

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.