Şimdi Ara

Instagram ilk 24 saatte 5 milyon video yükleme sayısına ulaştı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
401
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Instagram ilk 24 saatte 5 milyon video yükleme sayısına ulaştı

Twitter'ın Vine platformuna rakip olarak Instagram'ın kullanıma sunduğu video paylaşım özelliği, geniş kullanıcı kitlesinin de desteğiyle çok hızlı bir şekilde benimsendi.

Instagram'ın paylaştığı bilgilere göre ilk 24 saatte kullanıcılar sosyal ağa 5 milyon video yükledi. En yüksek zamanda ise kullanıcılar bir dakikada 40 saat video yükledi. 

En yüksek zaman Miami'nin ikinci kez üstüste NBA şampiyonu olduğu San Antonio Spurs açında gerçekleşti. Sonraki 8 satte 130 milyon aktif Instagram kullanıcısı pek çok video paylaştı. Bu videoların tamamının izlenmesi tam bir yıl sürüyor.

Vine'ın aksine Instagram'ın 15 saniyelik video paylaşımlarına izin vermesi, toplam video süresinin uzun olmasına neden oldu. Kullanıcılar hem iOS hem de Android üzerinden video kaydederek farklı filtrelerle düzenleyebiliyor.

• Millet vine a daha tam alışmadan iyi oldu hızlı davrandı baksanıza herkes bekliyomuş

• Rekabet her zaman iyidir.

• Kotayı kimse düşünmüyor. 3g paket fiyatlarının ucuzlaması şart.

• Bu video paylaşımı çok güzel oldu çok da iyi güzel oldu taam mı. Eyyorlamam bu kadar.

• Bayağı rağbet görmüş gibi.

• Rekabet iyidir de Vine daha güzel :D

• Ekrem71 imlaya dikkat edersen çok iyi olur. "ikinci kes üstüste NBA şampiyonu olduğu San Antonio Spurs açında gerçekleşti"

• tamam

• amaçlarına ulaşmışlar. diyecek bir şey yok.
  • Çok eğlenceli videolarda çıkıyor, keşfette izleyip duruyorum milletin videolarını
  • Başlarda gereksiz görüyordum ancak gayet başarılı olmuş.Bende kullanmaya başladım.Videoların basit oynatıcıyla paylaşılması,akıcılığı ve kısa süresi tatmin edici.

• quote:

Orijinalden alıntı: cagataykoroglu

Kotayı kimse düşünmüyor. 3g paket fiyatlarının ucuzlaması şart.

+1
  • kota hemencecik bitiyo. vodafone haftalık sınırsızda da vidyolar sürekli donuyo. ttnet sınırsız şart gibi bunun için
  • ya ben baktım sadce kameradan cekip koyabiliyoz SANARIM

• Video yükleme özelliği güzel oldu.
  • Vine'ın tam yıldızı parlamamışken Instagram'ın böyle bir hamle yapması Vine'i endişelendiriyor olsa gerek. Sonuçta Instagram'ın dünya genelinde 100 milyona yakın kullanıcı varmış. Bu hamleye karşılık Vine'daki 6 sn'lık videoların süreleri de uzar gibime geliyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.