Şimdi Ara

VMware Cloud Service - 90 Gün Ücretsiz VPS

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
220
Cevap
11
Favori
18.278
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • https://vcloudservice.vmware.com adresinden "Sign-up now!" ile yeni kayıt oluşturuyoruz.

E-Mail: Kayıt olmak için gmail, hotmail vb. ücretsiz servisleri kabul etmiyor fakat filtrelemeye dahil edilmeyen ücretsiz mailler var. "@yandex.com.tr" buna örnektir.
    Telefon: Telefona SMS veya arama şeklinde opsiyonel tercih edilen doğrulama kodu iletiliyor. Telefon numarası +90 5XXXXXXXXX şeklinde yazılmalı.
    Company: Herhangi bir şey girebilirsiniz.

2 GB RAM
    2 VM's/2 CPU's
    50 GB Disk
    Windows or Linux OS

...olarak sistem özellikleri vaadediyor.

Not: Hesap oluşturulduktan yaklaşık 15 dk. sonra kullanılabilir durumda oluyor(muş).

• JSF desteği varmıkı acep ?
  • @cydonia
    Hesap aldım ama kendim bile girmeyi başarabilmiş değilim. Site biraz ağır işliyor. Rütben, cevabı deneyerek senin vermen gerektiğini söylüyor.

@askmen3755
    Türkçesi sanal sunucu denilebilir. "VPS nedir?" diyerek aratıldığında envai çeşit kaynak mevcut.
  • Ayıp yav
  • quote:

Orijinalden alıntı: Koray

Ayıp yav

Ayıp olan nedir? Silinen konundan bahsediyorsan konu dışındaki konun ile bir münasebetim yok.
    2 farklı sitede gördüm ve konu dışından başka biri konuyu tekrar açmış sanırım onun üzerinden senin konunu da görüp kendim derleyip paylaştım.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • internet hızı nedir ?
  • Site açılsa eğer herkes için tam bir bilgilendirme yapacağım ama açılmıyor henüz.
  • Benim konuda kapatıldı burdan devam edelim tamam

Edit:Site hiç bir şekilde açılmıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi S.Vettel -- 22 Haziran 2013; 14:47:13 >
  • Şuan ne site açılıyor , ne uzak masaütünden bağlanıyor. Bütün portalar'da kapalı galiba. Teamviewer yükleyen varsa ordan bağlanılabiliyor ancak.
    Edit : Sabah 180mb programı 3 5 saniyede indirdim Ortalam 300mb/s'de indirme yapıyor fakat şuan galiba bazı problemler olduğundan yavaş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MasterOFMonster -- 22 Haziran 2013; 15:20:03 >
  • İnternet hızı 100 ms ping 2,6 Mbps /3,4 Mbps ,yani pek de iyi değil. Hevesi olanlar kurcalayabilir öğrenmek için.

Erişim konsolunun hızı berbat, windows server kurup teamviewer ile kontrol daha iyi oluyor. Ubuntu server konsolunda klavye düzeni ingilizce olduğu için sıkıntı yaşayabilirsiniz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hangi mail adresiyle aldınız siz acaba? Ben kendi sitemin uzantısıyla almak istiyorum ama bu hatayı veriyor?

There was an error placing your Order:
    We're unable to place your Cloud Order at this time. Please try again later.
    If you need further assistance email support at vcloudevalsupport@vmware.com or call 1-877-480-7577

Ayrıca @yandex.com.tr uzantılı mail nasıl alınıyor? Aldığım mail hep yandex.com olarak açılıyor.
  • Ben de dün almıştım, deneme amaçlı,ufak tefek upload,download,torrent işleri için kullanılabilir.
    Download windows işletim sistemi ile olanı tavsiye ederim ilk kullanacaklar için.
    Ortalama hızlar şu şekilde bende :http://i.imgur.com/2vOEE5Q.jpg
  • Uzak masaüstünü nasıl etkin edebiliriz arkadaşlar?
  • site hala kapalı malesef
  • Proxy kullanarak bağlanılabiliyor. Bize kapalı olduğunu düşünüyorum
  • Proxy kullanmadan giriş yapabildim ancak aşağıdaki uyarıyı alıyorum.

//--------

There was an error placing your Order:

We're unable to place your Cloud Order at this time. Please try again later.

If you need further assistance email support at vcloudevalsupport@vmware.com or call 1-877-480-7577
  • suan siteye ulasilabiliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xandrodis

suan siteye ulasilabiliyor

Yurtdışındasınız hocam sanırım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lucifer

quote:

Orijinalden alıntı: Xandrodis

suan siteye ulasilabiliyor

Yurtdışındasınız hocam sanırım?

yok hocam trdeyim. mozilla ile giriş yaptım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lucifer

Uzak masaüstünü nasıl etkin edebiliriz arkadaşlar?

üyelik açtıktan sonra server ekliyorsunuz hesaba sonra size verilen ip ve kullanıcı şifresi ile direk giriş yapcaksınız uzak masaüstü bağlantısı ile,
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.