Şimdi Ara

Yeni Ace Combat Oyunu Yolda Gibi Görünüyor

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
274
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•     Namco Bandai'nin beğenilen uçak-uçuş oyunu Ace Combat'ın devamı yakında açıklanabilir. Geliştirici firma Namco Bandai'nin Ace Combat'ın resmi facebook hesabında yeni bir görsel yayınlaması bu söylentileri birlikte getirdi.

Bu görselin Ace Combat: Assault Horizon'ın görselinin yerine yayınlanması söylentilerin oluşmasına neden oldu. Assault Horizon'dan sonra yeni bir oyunun piyasaya çıkması için yeterli zaman geçmiş gibi görünüyor. Bakalım yeni oyun yeni nesile mi gelecek?

• bayılıyorum bu seriye

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Ace combat 5 yada 6 nın daha uzun senaryoya sahip oyununu bekliyorum.AH beğenenlerin daha önce hiç ace combat serisi oynamamış kişiler olduğunu; ilk ace combat oyununu arcade havasında Assault horizondan almış kişiler olarak görüyorum. Ace combat 5 - 6 - 7 serileri benim için mükemmeldi ve tekrar o günler dönmesini bekliyorum. Yaptıkları saçma sapan işlerle helikopterlerin takla atması yada it dalışında arkandaki uçağa otomatik önüne alması gibi olayların kaldırılmasını bekliyorum.Eğer öyle bir şey yapacaklarsa da Forza Motorsport 4 ün yaptığı gibi başka oyun çıkartarak arcade havası versinler (forza horizon) çıkarmıştı. Ace Combatın eskiye sadık kalmalarını ve tamamen arcade oyununu başka bir isimle çıkarmalarını isterim.Dilerim yeni Ace Combat eski sevenlerini bir daha üzmez.

• güzeldir.ama ilk oyundan iyi olması lazım ki çektiriyim.zaten benim yeni başlıyan tansiyon problemim var.biraz baş döndürür uçak oyunu.

• Metaciritic Puana göre sıralama

PS2
    Ace Combat 04: Shattered Skies 89 Puan

PS2
    Ace Combat 5: The Unsung War 84 Puan

PS
    Ace Combat 2 83 Puan

X360
    Ace Combat 6: Fires of Liberation 80 Puan

X360 / Ps3
    Ace Combat Assault Horizon 78 Puan

En son Ps2 deki versiyonları oynamıştım...

BF3 te jet kullanarak belli bir seviyeye geldim.
    İyi bir Ace Combat'a kimse hayır demez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gamerasi -- 22 Haziran 2013; 21:06:50 >
  • gamerasi kullanıcısına yanıt
    Ben game spotun puanlarına bakıyorum çok doğru tespitler yapıyorlar.Seri oyunlarda oyunu yeni oynayanlardan ziyade eskiden oynayanların da görüşlerini alıyorlar.Bildiğim kadarıyla Assault horizon 5.5 puanla Ace Combat serisinin yüz karası olmuştur.Hemen eski serilerdeki oyun düzenine geri dönmeleri gerekir.
    Ace Combat 6 Fires of Liberation sadece xbox360 çıktı.
  • İyi haber. Teşekkürler..

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.