Şimdi Ara

Samsung galaxy s8 gold kayıtlı 2999 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.002
Cevap
104
Favori
95.503
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Kıbrıs İlan Türü #Satılık Samsung Model #Galaxy S8
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    cihazlar sıfır ve kayıtlıdır.

Hızlı takip için,grubuma üye olunuz

https://www.facebook.com/groups/830392130330679/

Pm le ya da whatsapp 05533170203

Benden daha fazla referanslısını(maddi açıdan) arıyorsanız buyrun,ona önceden ödemesiz yollayayım.Ama benden kapıda ödeme ve elden teslim istemeyiniz.

Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rapsodisss -- 3 Mayıs 2017; 23:42:46 >

• Hayırlı satışlar olsun hocam.İlk mesaj bende :)
  • s4 1000 lira olsa da alsak :D
  • hayırlı satışlar güzel haberler bekliyorum sizden....
    @rapsodisss
  • quote:

Orijinalden alıntı: kocaballi

hayırlı satışlar güzel haberler bekliyorum sizden....
    @rapsodisss

Hocam s4 kaydini mi bekliyorduk

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam S4 e imei atılabiliyor mu ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: rapsodisss

quote:

@rapsodisss

evet, hem kaydı (özellikle ve öncelikle), hem de fiyatın 3lü rakamlara inmesini....
  • quote:

quote:

quote:

@rapsodisss

evet, hem kaydı (özellikle ve öncelikle), hem de fiyatın 3lü rakamlara inmesini....

kayıt oluyor da 3 lü rakamlara düşmesi şu kısa zamanda imkansız,dolar aldı başını gidiyor:)

• Hocamdan 1adet s4 ve 1 adet note 2 almis bulunmaktayim...sıkıntısız sorunsuz bir alisveris oldu..buradan tekrar tesekkur ederim..

• quote:

Orijinalden alıntı: cancanax

Hocamdan 1adet s4 ve 1 adet note 2 almis bulunmaktayim...sıkıntısız sorunsuz bir alisveris oldu..buradan tekrar tesekkur ederim..

İyi günlerde kullanınız hocam....Bi de siz de ilk defa sanalpazar stratejisini kullandık...Anında onay verdiniz hem ben peşin aldım hem de siz taksitlendirmenizi yaptınız

Siz de nasıl olduğunu açıklayabilirsiniz
  • Evet taksitle almak zorunda oldugumuzdan boyle bir yola girdik..Urunu sanalpazardan aliyoruz.Ve size guvendigimizden beklemeden urunu onayliyoruz..siz paranizi pesin almis olurken biz de taksitle alma sansina erisiyoruz..Urunu onayladigimda hemen sanalpazardan aradilar ve hemen onayladiniz bir sıkıntı mı var diye ssordular.Ben de her sey normal sorun yok dedim..boylece onaylamis oldum..

• quote:

quote:

quote:

quote:

@rapsodisss

kayıt oluyor da 3 lü rakamlara düşmesi şu kısa zamanda imkansız,dolar aldı başını gidiyor:)

Kayıt işlemi ile ilgili sorunu çözdünüz yani, bu çok güzel....

fiyat konusunda haklısınız, dolar sapıttı bu ara, biraz daha bekleyeceğim, ramazan sonuna doğru tekrar değerlendirelim olmazsa...

• s4e imei atılıyor mu artık sorunsuz olarak?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ŞahEser

s4e imei atılıyor mu artık sorunsuz olarak?

evet sorunsuz olarak atılabiliyor i9505 serisine
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ŞahEser

s4e imei atılıyor mu artık sorunsuz olarak?

evet sorunsuz olarak atılabiliyor i9505 serisine

i9500 serisine daha atılamıyor yani :(
  • elimde 4 adet refırbished s2 vardır,full aksesuardır...fiyatı 500 tldir

Koreye ait ürünlerdir,sorunsuz çalışmaktadır....SAYGILARIMLA
  • Ben açık ilan vermiyorum,herkese herşeyi satmak istemiyorum ama ilanlarımı konularımdan takip edebilirsiniz,dediğim gibi refurbished s2 ler mevcuttur,şuan bütün testlerini yapmış bulunmaktayım...Full aksesuarları bulunmaktadır,gece bi adet numunenin fotoalrını v.s videoalrını paylaşacağım,ona göre artık akra verirsiniz.Fiyatı da 500 tldir...

Yaparım dediysem yaparım...SAYGILARIMLA...Rapsodisss
  • Bu arada bilmeyen ve merak eden arkadaşlar için bilgilendirme olsun..ki bu muhteşem cihazdan mahrum kalmayın..

http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_s4_i9500_vs_i9505-review-930p2.php özellikle 2. ve son sayfaya göz atmanızı öneririm..

Kısaca diyor ki Aynı güçte aynı fiyata satılan ve biri 4g destekli iki değişik çipsetli s4..4g yani qualcom snapdragon 600 işlemcili olan 9505 modeline imei işlemi uygulanıyor..octa işlemcili olan 9500 modeli şimdilik imei uygulanmıyor..

Benchmark değerleri milimetrik fark edebiliyor ki altına iki cihazın da şu an en hızlı androidler olduğu belirtilmiş..octa 8 çekirdek olmasına karşın sadece 4 er tanesini kullanıyor..yani 8 çekirdek diye bir şey söz konusu değil pratikte..açarsak yüklü işlemlerde daha hızlı olan 4 çekirdek kullanılıyor..basit işlemlerde düşük hızlı 4 çekirdek aktif..Değerlere bakılınca gözle görülür bir fark elde edilmediğini tespitlemişler..ki böyle bir fark olsa insanların isyan edeceği doğrudur..

Bunun yanında pil kullanımı olarak bariz bir snapdragon yani 9505 farkı tespitlemişler..yani konuşma süresinde 7 saate varan farkla daha iyi..
    "Starting with the talk time battery test, the Galaxy S4 Octa managed to achieve 11 hours and 1 minute versus over 18 hours and 3 minutes on the Galaxy S4 600. It is in this test where the screen is switched off and the main processors are free from any substantial computations, that you can really tell that the Exynos 5 Octa still needs a lot of work."

İncelemeye göre 9505 in pilinin daha iyi olması dışında gözle görülür fark yok...Bazı arkadaşların yarın öbürgün güncelleme gelir çekirdeklerin 8 ide kullanılır falan filan muhabbetlerine takılmayın..çünkü zaten ucak olan cihazın 8 cekirdeğini aynı anda kullandırıp pil ömrünü yarıya indirip ekstradan bana ne verebilir..??Manasız..Korkmadan alın..

Yazma gereği hissettim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cancanax -- 25 Haziran 2013; 23:57:27 >

• Sıfırlanmış s2lerin videosu buradadır:

Ben en sattığımı bilmek zorundayım siz de ne aldığınızı bilmek zorundasınız...

http://youtu.be/N3Ds8F2PH_g

buyrunuz,amatör çekim ama gerekli hertürlü açıklama mevcuttur
  • Urunler orjinal yani oyle dimi

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.