Şimdi Ara

Samsung galaxy s8 gold kayıtlı 2999 TL (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.001
Cevap
103
Favori
95.531
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Kıbrıs İlan Türü #Satılık Samsung Model #Galaxy S8
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • S3 mini var mi elinizde

• s4 siyah renk almayı istiyorum yardımcı olurmusunuz
  • s3 yada s4 de öğrenci indirimi bekliyorum :)) takipteyim.. ahh ulan dolarrrr yaktın beni
  • quote:

Orijinalden alıntı: wiplex

s3 yada s4 de öğrenci indirimi bekliyorum :)) takipteyim.. ahh ulan dolarrrr yaktın beni

Heppimizi dolar yaktı:) s3 un dusecegini kisa vadede sanmıyorum.6-7 aya anca düşer kendi fikrim.

• merhaba hocam
    ben xperia z almak istiyorum ve alırsam sanalpazar üzerinden alabilirim. havale olmasada onayı önceden veririm sizin için farkeden birşey olmaz. cevabınızı bekliyorum. teşekkürler..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi apocam -- 25 Temmuz 2013; 3:41:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: apocam

merhaba hocam
    ben xperia z almak istiyorum ve alırsam sanalpazar üzerinden alabilirim. havale olmasada onayı önceden veririm sizin için farkeden birşey olmaz. cevabınızı bekliyorum. teşekkürler..

Hocam suan xperia z yok ama yakında gelir veya getirtirim.Sanalpazar acma sartim yüzde bes komisyonu karşıya ait olmalı ve aninda onay olmalıdır. Taksit icin böyle bir yöntem gelistirmistik

• note 2 takipteyim belki fiyatı düşer

• hocam kayıtsız s4e imeimi çakılıyor
  • Hocam xperia z veya sp ne zaman getirtebilirsiniz acaba ve fiyat vermeniz mumkun mu?

• s4 mini var mı?varsa fiyat lütfen
  • arkadaşlar konu açmıştım fakat cevaplanmadı burada da sormak istiyorum takip edenlerde yardımcı olabilir mi? mesela ben 1049a note 2 aldım hocamdan diyelim, sonra üstüne ne yapmam gerekiyor kayıt mı veya başka birşey mi nasıl oluyor bir aydınlatabilirmisiniz.
  • quote:

arkadaşlar konu açmıştım fakat cevaplanmadı burada da sormak istiyorum takip edenlerde yardımcı olabilir mi? mesela ben 1049a note 2 aldım hocamdan diyelim, sonra üstüne ne yapmam gerekiyor kayıt mı veya başka birşey mi nasıl oluyor bir aydınlatabilirmisiniz.

Ya imei çakıyor yada kayıtlı veriyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

arkadaşlar konu açmıştım fakat cevaplanmadı burada da sormak istiyorum takip edenlerde yardımcı olabilir mi? mesela ben 1049a note 2 aldım hocamdan diyelim, sonra üstüne ne yapmam gerekiyor kayıt mı veya başka birşey mi nasıl oluyor bir aydınlatabilirmisiniz.

Hocam ben normalde kayıtsız satiyorum imei attirmak isteyenlere ki attirabiliyoruz.bugun hangi telefoncuya girsen atabiliyor.kayitli derken hurda imeiler atiliyor

• imei çaktıktan sonra benim bu telefonlara kayıt ettirmem gerekiyor mu acaba yoksa direk sizden alıp kullanmaya başlayabiliyormuyum? birde xperia z veya sp tahmini bir fiyat ve tarih verebilirmisiniz.
  • quote:

imei çaktıktan sonra benim bu telefonlara kayıt ettirmem gerekiyor mu acaba yoksa direk sizden alıp kullanmaya başlayabiliyormuyum? birde xperia z veya sp tahmini bir fiyat ve tarih verebilirmisiniz.

Pmle cevaplandi

• öncelikle hayırlı satışlar
    benim de birkaç sorum olacak. kayıtlı ya da kayıtsız s4 lere cep telefonu kaskosu yaptırabiliyor muyuz ?
    şu anda s4 ne kadar ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: stacey

öncelikle hayırlı satışlar
    benim de birkaç sorum olacak. kayıtlı ya da kayıtsız s4 lere cep telefonu kaskosu yaptırabiliyor muyuz ?
    şu anda s4 ne kadar ?

Fatura olmadığı icin kasko yapamazsiniz.fiyatlar
    S49505:1230
    S49500:1190

• Evet fiyalar da değişmeler var s4 fiuatlari artmıştır. Konu içeriği guncellenecektir.

S4 9500:1220 tl
    S4 9505: 1265 tl

• Hocam note1 bulma şansımız yokmu...

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.