Şimdi Ara

Injustice: Gods Among Us'tan General Zod Videosu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
271
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•      Geçtiğimiz günlerde yapılan bir duyuruyla Injustice: Gods Among Us'a geleceği duyurulan General Zod için resmi tanıtım videosu yayınlandı.

Videoda Superman ile karşı karşıya gelen General Zod, karşısındaki Superman'i iyice bir tokatlıyor. Ayrıca NetherRealm'ın yaptığı duyuruya göre, Superman için Man of Steel kostümü de yolda. General Zod DLC'si 400 MS Puanı veya 4.99$'dan, Superman kostümü ise, 80 MS Puanı ve 2.99$'dan satılacak.

• Scorpion gelir Superman'i döver, General Zod gelir Superman'i döver.. Eee biz Superman'i iyi bilirdik. Ne oldu şimdi ?

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Sen Man of Steel'i izle Superman nasıl dövüyor gör.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Noctis_Strife -- 21 Haziran 2013; 19:52:12 >
  • Bir yerde bir gariplik var, Ed Boon reis, Zod dünya'da daha güçsüz olmalıydı. Yazık oluyor güzelim Kal-El ve Bruce Wayne abilerimize =) Geçen gün season pass aldım, daha fazla karakter gelmesini bekler oldum ;) Kratos ve Sub-Zero acılarımızı dindirmesi dileği ile...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ercy35 -- 21 Haziran 2013; 20:11:16 >
  • bu sadece oyun arkadaşlar dengeli olmaliki istediğin karakterle karşındakini dövebilesin bu yüzden dövüş oyunu

• bu sadece oyun arkadaşlar dengeli olmaliki istediğin karakterle karşındakini dövebilesin bu yüzden dövüş oyunu
  • quote:

Orijinalden alıntı: StrikeX

Scorpion gelir Superman'i döver, General Zod gelir Superman'i döver.. Eee biz Superman'i iyi bilirdik. Ne oldu şimdi ?

Justice League'i okuda bak bakalım nasılmış Superman.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.