Şimdi Ara

Profilo OCA 753

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.632
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Profilo OCA652 almayı düşünüyordum. Ama cam olması yüzünden fikir değiştirdim. Profilo OCA752 inox ve wok gözü var. Bu ürün nasıl? Önerir misiniz? Tezgah üzerindeki ankastre yerine sığar mı? Daha geniş çünkü.

• ocak çok güzel, özellikle wok gözlü ocak arıyorsanız tam ideal. 600 lira civarına alınıyor profilo bayilerinden. yalnız ankastre için açılan bölme büyük ihtimal 60cm lik ocaklar içindir. bu ocağın kurulumu için gereken ölçüler 45 x 560 x 480-490 mm şeklinde. eğer alırsanız servis sizi yönlendirir o konuda. küçükse ona uygun açtırırsınız.
  • ZEITGEIST Z kullanıcısına yanıt
    Profilonun sitesine baktım OCA652 ve OCA753 kurulumu için gerekli yuva ölçüleri aynı: 45 x 560 x 480-490 mm. Acaba yanlış mı yazılmış?
  • kesin bişey söyleyemem o konuda, yanlışta olabilir yada belkide tezgahın altında daha doğrusu içinde kalan bölme cam olan ocakta daha büyüktür o yüzden 70 cm lik ocakla aynı yere giriyordur. onu en iyi bayi yada servis bilir. mesela 60 cm lik OCA553 ün kurulumu için gereken ölçüler 33 x 560 x 490 mm. ama dediğim gibi belkide cam olduğu için diğeri daha geniş yere oturuyor olabilir. siz teyidini alıp ona göre montaj yaptırırsınız. zaten ölçüler uymuyorsa profilo servisleri kesinlikle montaj yapmıyor güvenlik için.
  • Ocağın gireceği tezgah ölçüleri 60cm'lik ocakların yuvası ile aynıdır. Yani delik açılmasında da sıkıntı çıkmayacaktır.
  • şimdi profilonun siteden baktımda 60cmlik OCA652 56 x 590 x 520 ölçülerindeyken 60cmlik OCA553 43.5 x 580 x 510 ölçülerinde. dediğim gibi tezgah içinde kalacak kısım cam ocakta fazla olduğundan 70 cm likle aynı derinliği istiyor. oturacağı yerde sıkıntı yok sadece derinlik uymuyor oda sıkıntı yaratmaz heralde. sanmıyorum montajına bi engel olsun bunun için.
  • Cevaplar için teşekkür ederim. Yuvaya oturan kısım aynı anlaşılan. Benim ocak yeri tam köşede. Ocağın dış ebatları uyarsa bunu almayı düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: candogan62

Ocağın gireceği tezgah ölçüleri 60cm'lik ocakların yuvası ile aynıdır. Yani delik açılmasında da sıkıntı çıkmayacaktır.

Candoğan Bey Merhaba Set Üstü Ocak Alacağım Öneriniz Nedir...
    Tavsiyenizi bekliyorum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.