Şimdi Ara

Lenovo, dizüstü bilgisayarlarını Haswell işlemcilerle güncelledi ve yeni modeller duyurdu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
963
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Lenovo, dizüstü bilgisayarlarını Haswell işlemcilerle güncelledi ve yeni modeller duyurdu

Lenovo, dizüstü bilgisayarlarını Haswell işlemcilerle güncelledi ve yeni modeller duyurdu

Hali hazırda piyasada satılan dizüstü bilgisayarlarını Intel'in yeni Haswell işlemcileri ile güçlendiren Lenovo, ayrıca hazırladığı yeni modellerle de ürün gamını arttırmaya devam ediyor.

Firma tarafında yapılan güncellemeler sonrasında IdeaPad U310 Touch ve U410 Touch modellerinin yerini dokunmatik ekranşı U330 Touch ve U430 Touch almış ve bu dizüstü bilgisayarlar 4. jenerasyon Intel Core i7 işlemci, opsiyonel SSD ve maksimum 8GB RAM seçeneklerine kavuşmuş durumda. U330 Touch 13-inç ekran boyutu ve 1,366 x 768 ya da 1,920 x 1,080 piksel çözünürlük değerleriyle tercih edilebilirken, U430 Touch modeli 14-inç ekran boyutu ve 1,600 x 900 piksel çözünürlük değeri ile satın alınabiliyor. U430'da 2GB Nvidia 730M grafik birimi kullanan Lenovo'nun, bu cihazları 2013'ün üçüncü çeyreğinde 799$ ve 899$ fiyat etiketleriyle piyasaya sunması bekleniyor.

Firmanın Y510 modelinin yanına konumlandırdığı 14-inç ekran boyutuna sahip Y410p dizüstü bilgisayarı ise, Intel Core i7 işlemciye, 16GB'a kadar RAM miktarına, 1TB depolama birimine, SLI konfigürasyonunda hazırlanmış çift 2GB Nvidia GeFoce 750M grafik birimine ve 1,366 x 768 ya da 1,600 x 900 piksel ekran çözünürlük seçeneklerine sahip olacak. Model 799$ fiyat etiketiyle yurt dışından satın alınabiliyor.

Lenovo ayrıca Intel Ivy Bridge işlemciler ile donattığı giriş seviyesi dokunmatik S210 Touch (11.6-inç), S400 Touch(14-inç) ve S500 Touch(15.6-inç) modellerini de kullanıcılar karşısına çıkarttı. Intel Core i3 ya da i5 işlemci seçenekleri, 8GB'a kadar RAM, 1,366 x 768 piksel ekran çözünürlüğü ile hazırlanan dizüstü bilgisayarlardan, S400 ve S500 modelleri içerisinde AMD ve Nvidia tarafından hazırlanmış grafik birimleri yer alıyor. 2013 yılının üçüncü çeyreğinde piyasaya sunulacak modellerin sırasıyla 220$, 449$ ve 579$ fiyat etiketlerine sahip olması bekleniyor.

• allahın bir kuluda sormuyor arkadaş ivy bridge ve haswell'deki termal macun ve sıcaklık sorunları notebook modellerindede varmı hic merak eden varmı yada arastıran bu konuyu dunyanın parasını verip avrupa ve amerikadakı fiyatının 3 misli fahis fiyatlarla notebook alacaksın aylarca yıllarca para biriktirip ama gel gelelim işlemciler cehennem atesi gibi yanıp 1 yıl icinde çöp yeni notebook alacak arkadaslar mutlaka bunu dikkate alsın ve acele etmesinler

• bn z500 için biraz bekliyim o zmn yeni modelleri duyrulur yakında

• Y510 kesinlikle f/p ürünü laptop alıcakların bakması gerekir

• Seneye anca gelir. Olsa yarin direk alirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lenovoyu çok iyi çok güzel diye öven bir insan tanırsanız ondan direkman uzaklaşın irtibatı kesin

• quote:

Orijinalden alıntı: md_42

Lenovoyu çok iyi çok güzel diye öven bir insan tanırsanız ondan direkman uzaklaşın irtibatı kesin

Neden?
  • Y580'in yerini ne alacak acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: GuKaMa

quote:

Lenovoyu çok iyi çok güzel diye öven bir insan tanırsanız ondan direkman uzaklaşın irtibatı kesin

Neden?

Neden diye sorup tereddüt eden birisi bile buna dahil
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: GuKaMa

quote:

Neden?

Neden diye sorup tereddüt eden birisi bile buna dahil

Soruma cevap vermediniz.

• quote:

Lenovo çok iyi çok güzel. Fütursuzca koşarak uzaklaşabilirsin.
  • Sağ alttakini Macbook Air sandım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-F8946C419 -- 22 Haziran 2013; 20:52:43 >
  • Facebooktan lenovo turkiyeye y510 ne zaman gelir diye aoru sormustum telimi istediler verdim, birkac gun sonra aradilar eylul sonu ekim gibi gelcek dediler

• okadar kisi aliyo memnunda bı sen biliyon he bi sus allah aşkına milletin aklina girme

• quote:

Orijinalden alıntı: Konyahmet

Facebooktan lenovo turkiyeye y510 ne zaman gelir diye aoru sormustum telimi istediler verdim, birkac gun sonra aradilar eylul sonu ekim gibi gelcek dediler

Ozaman kasim sonu aralik gibi gelir

• quote:

Orijinalden alıntı: farukopat

quote:

Facebooktan lenovo turkiyeye y510 ne zaman gelir diye aoru sormustum telimi istediler verdim, birkac gun sonra aradilar eylul sonu ekim gibi gelcek dediler

2014 te dyelim biz ona
  • quote:

Orijinalden alıntı: r4deon

quote:

quote:

2014 te dyelim biz ona

Adama ben sordum ekimde gelirmi diye, oda eylulde gelmesi planlaniyo filan dedi ama yinede ekim dedi bi sorun flan olur diye, bide gec gelmesi siz ne dusunursunuz bilmiyorum ama bence vatandan dolayii kaynaklaniyo, sonucta y510p gelirse y500 filan satilmaz ellerinde kalir

• quote:

Orijinalden alıntı: Canother

Y580'in yerini ne alacak acaba

Buyuk ihtimal y580p alir.GTX765 ekran kartina sahip olur.Umarim GTX770 versiyonunuda yaparlar bu sene.Tabi islemcide yeni nesil haswell olacaktir.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: r4deon

quote:

quote:

2014 te dyelim biz ona

Adama ben sordum ekimde gelirmi diye, oda eylulde gelmesi planlaniyo filan dedi ama yinede ekim dedi bi sorun flan olur diye, bide gec gelmesi siz ne dusunursunuz bilmiyorum ama bence vatandan dolayii kaynaklaniyo, sonucta y510p gelirse y500 filan satilmaz ellerinde kalir

aslinda biraz oyle ama is lenovo da bitiyor hocam ulkeden gelen taleplere gore lenovo uretiyor notebooku bence akili davraniyorlar mesela y500 sli serisini cok talep olmustu vatana ve lenovo turkiyeye getirtti hemen lenovo turkiye vatan da satisa basladi pcdepo dada cok az bi sure vardi.cunku adam o kadar uretecek tr klavyeli urunu diyelim satilmazsa zarar edecek . lenovo turkiyeye facebooktan mesaj atarsaniz isteyenler bi grup altinda toplanip atarsa lenovo turkiye getirtebilir bakdilar ki talep fazla. bilgisayar distrubitoru firmasinda calisan bi tanidigimiz var onunla sohbet etmistik o soylemisti.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.