Şimdi Ara

Dead Rising 3'teki SmartGlass'a Özel İçerikler

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
235
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•      Microsoft'la işbirliğine giderek Dead Rising 3'ü Xbox One'a özel olarak duyuran Capcom, konsolun desteklediği SmartGlass özellikleri fazlasıyla kullanacak gibi görünüyor.

Geliştirici ekipten Josh Bridge'in söylediklerine göre, oyunu normal şekilde oynamakla, SmartGlass ile oynamak arasında bazı özel içerik farkları olacak.

"Oyunu SmartGlass kullanmadan da bitirebileceksiniz. Onsuz da bir sürü içerik var. Ama biz SmartGlass'ı kullanabilenler için özel içerikler koyduk. SmartGlass olmadan hikayeden bir şey kaçırmayacaksınız, ama kullanırsanız daha fazlasını alabileceksiniz."

• hele pc ye çık bi

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Bence geçici süreliğine xbox one özel kalacak. 3 Parti firmalar kolay kolay Exc çalışmaz helede Capcom hiç çalışmaz die düşünüyorum.
  • Merak ettim neymiş bu smartglass
  • PC'ye çıkacak içime doğdu

• bence oyunun satış grafiğine bağlı pc ye çıkması ama genelde capcom oyunları pc ye çıkıor belli bir zamandan sonra

• berbat bi oyundu xo ya özel kalabilir i mahsuru yok
  • pcye çıkmaz bir kere unutun microsoft exc kalması için milyon dolarlar verdi firmalara
  • katılıyorum inş bu oyun pc ye çıkar zaten bunla quantım break haricinde gerisi boş

• İlginç birşey
  • XBOX OYUNU BU FİYASKO.

• PC ye babayı çıkar sizde oynarsınız.
  • ZATEN ÇIKMASIN DİYE KIVRANIYORUM.PC YE BABAYI ÇIKAR BABAYI ÇIKSIN ZATEN BABAYI ALALIM.ZATEN OYUN FİYASKO KOÇUM.bu sefer fiyasko havası alıyorum.fiyasko oyunların havasını ala ala içim karardı.hiç mi sağlam oyun çıkmaz.gidiyim yola biraz hız yapıyım bare daraldım.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.