Şimdi Ara

Ntv Spor Hd ve Ntv Smart Spor Hd Yayında (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
269
Cevap
4
Favori
48.277
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: waywedie

Türkiye Süper Ligini izleyemezsin. Yabancı ligleri ise Dreambox tarzı cihazlarla ancak server aracılığıyla izleyebilirsin.

teşekkürler, digiturk kartlı cihazlarına, dsmart modülleri uyumlanabilir mi acaba
  • Arkadaşlar Ben TTNET ' i kapattırdım şimdi dsmart + internet ' ten yararlanmak istiyorum . HD istiyorum 69 Tl miş . Yanında Receiver Veriyorlar Değilmi ? Birde Maxi Paket ve Üstü Alınca La Liga Ve Euroleague 2 Yıl Bedava ' ymış Doğrumudur ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Budsing

Arkadaşlar Ben TTNET ' i kapattırdım şimdi dsmart + internet ' ten yararlanmak istiyorum . HD istiyorum 69 Tl miş . Yanında Receiver Veriyorlar Değilmi ? Birde Maxi Paket ve Üstü Alınca La Liga Ve Euroleague 2 Yıl Bedava ' ymış Doğrumudur ?

evet doğrudur ama aklın da yine bir soru kalırsan mh yi ararsan daha yararlı olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: DarknessTiger

quote:

Arkadaşlar Ben TTNET ' i kapattırdım şimdi dsmart + internet ' ten yararlanmak istiyorum . HD istiyorum 69 Tl miş . Yanında Receiver Veriyorlar Değilmi ? Birde Maxi Paket ve Üstü Alınca La Liga Ve Euroleague 2 Yıl Bedava ' ymış Doğrumudur ?

evet doğrudur ama aklın da yine bir soru kalırsan mh yi ararsan daha yararlı olur

Birde Dsmart . com .tr ' de Bu paketin Son Süresi 31 Temmuz Diyor Yani Biz Şimdi Bundan yararlanamicazmı ?
  • quote:

quote:

quote:

Birde Dsmart . com .tr ' de Bu paketin Son Süresi 31 Temmuz Diyor Yani Biz Şimdi Bundan yararlanamicazmı ?

o zaman sorun olabilir belki de yararlanamazsınız en iyi çözüm mh ne aklınız da ne varsa sorun

• quote:

İnternetli kampanyalarda 2 yıl hediye yok . Modüllü kampanyalarda da yok.
  • 9 Temmuz – 31 Ekim Aylık Ödemeli ve Ön Ödemeli satışlarda Maxi HD ve üstü paketlerden herhangi birini satın alan yeni müşterilerimize özel 2 yıl boyunca geçerli SporXtra Ek Paketimizi ve ilk 1 ay D-Smart BLU hediye ediyoruz. Üstelik, kampanya kapsamında aktivasyon ücreti almıyoruz. diyor ön ödemeli kampanya dediği modül değil mi?
    Buyrun link
    https://www.dsmart.com.tr/Kampanyalar/daha-fazla-spor#kampanyaDetaylari

Herkes bir şey diyor net bir şey yok. Bimeks 279 TL ye satıyor alsak şimdi izleyemeyecek miyiz? Spor extra yı?
    Satın alıp kullanan varsa bilgilendirirse seviniriz...

• Daha öncede yazdım.
    Bilmeksten alınan modülde hediye kanal /NTV smart spor kanalı yoktur.
    Sadece 24 ay tahaatütlü cihazlı kampanyalarda veriyorlar.
    Ben zor bela 1ay hediye alabildim. (Sosyal medya ve mhz arayarak ,baskıylan)
    Şimdi sadece maxi paketim açık. Bende 279 tl ye almıştım.
    Aslında çok büyük haksızlık.
    Modül alanda senin üyen
    Cihaz alanda. Nedir bu ayrımcılık.
    Ben bunlara neler dedim neler her seferinde şikayet kaydı oluşturuyorlar o kadar.
    Eğer tahaatüt sıkıntı yoksa cihazlı üye olun derim. Yoksa böyle bazı şeylerden mağrur olursunuz.
    Ha bende cccam var maçlar sorun değil izliyorum la ligayı.
    Olmayanlar mutlaka cihazlı üye olsun.
    Ama yok ben modülde alırm üstünede spor extra paketi alırım diyorsanız o ayrı. Karar sizin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Valla kendileri bilir ben de de ip tv var tüm kanalları izliyorum. fiyat uygun geldiği için alıyım diye düşünmüştüm. ön ödemeli kampanyalarda da spor extra hediye diye okuyunca da kafam karıştı. Yinede dsmart ı arayıp bir teyit ettirmeyi düşünüyorum.
  • Arkadaslar yaklaşık 4 gundur ugrasim sonunda bugun bu kanali actirdim.
    Bimeksten modulle almistumalmıştım ve kapaliydi, gecen gun arkadasin onerisiyle btk ya ve sikayetvar sitesine (daha fazla spor kampanyasinin linki ile) sikayet yazdim ve maxi paket aldim ama ntv smart kanalini acmadilar, oysa internette modullu uyeler haric yazmiyir dedim. Bugun kanalim acilmis, kimse arayip sormadi bugun, online islemlerdede acik diye belirtilmemis ama suan acik. Btk dan veya sikayetvardan cevap gelince buraya yazarim ayni yolla actirirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Online işlemlerde belirtilmediyse 1Ay vermişlerdir.
    Aynısı bende de oldu çünkü.
    Mesela cihazlı üyelerde sistemde şu şekilde yazmışlar.
    31.12.2013 tarihine kadar hediye yazmışlar.
    Bilginiz olsun.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • keşke sd leri de olsa şu sporsmart ın.
  • 31 aralık yaklaşıyor
    ne tıkırtı var ne sıkıntı
    kararından vaz geçmiyecek gibi d-smart
    hortumculuğa devam
  • ben dun itibari ile d-smart full paket aldım (peşin) 2 yıllık üye oldum.
    Bana 2 yılda NtvSmart Spor verdiler..

Sizlerin yazdıklarını görünce çelişkiye düştüm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KaRiSMaTiCH

ben dun itibari ile d-smart full paket aldım (peşin) 2 yıllık üye oldum.
    Bana 2 yılda NtvSmart Spor verdiler..

Sizlerin yazdıklarını görünce çelişkiye düştüm.

Yeni alanlara öyle
    İlk başta şirin gozukturmeye çalışıyorlar
    Bizden sokuyorlar paraları

• 1 ay önce giriş paketi modül aldım 2 yıl hd kanallar star ve kanal d bedava ayrıca hiçbirşey talep etmedim 1 ay full paket hediye ve 31 aralığa kadarda NTV smart spor hediye vermişler

bir şey merak ettim NTV spor HD açık bende bu giriş pakete mi dahil yani ücretsiz mi acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mito1172

1 ay önce giriş paketi modül aldım 2 yıl hd kanallar star ve kanal d bedava ayrıca hiçbirşey talep etmedim 1 ay full paket hediye ve 31 aralığa kadarda NTV smart spor hediye vermişler

bir şey merak ettim NTV spor HD açık bende bu giriş pakete mi dahil yani ücretsiz mi acaba?

Ekstra ücret isterler 10 lira civarı
    Mavi Paket alırsan geçiş yaparsan izleyebilirsin
    Fiyatı yine degisiklik gösterir 10 15 lira arası
    Yani maxi paket almak daha mantikli

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mito1172

1 ay önce giriş paketi modül aldım 2 yıl hd kanallar star ve kanal d bedava ayrıca hiçbirşey talep etmedim 1 ay full paket hediye ve 31 aralığa kadarda NTV smart spor hediye vermişler

Ekstra ücret isterler 10 lira civarı
    Mavi Paket alırsan geçiş yaparsan izleyebilirsin
    Fiyatı yine degisiklik gösterir 10 15 lira arası
    Yani maxi paket almak daha mantikli

sanırım yanlış anladın NTV spor smartı demedim NTV spor hd yi sordum

• mito1172 kullanıcısına yanıt
    Kusurs bakama
    Giriş paketinde izleyebilirsin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • DarknessTiger kullanıcısına yanıt
    sağolasın
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.