Şimdi Ara

Android için Dolphin tarayıcı yenilenmiş arayüz ile güncellendi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
333
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• 80 milyon kurulum ile mobil platformların en popüler tarayıcılarından olan Dolphin, Android uygulamasında önemli değişikliklere gitti.

Uygulama v10 sürümüne yükselirken, alışık olduğumuz arayüz ise daha basit bir kullanım sunma adına tamamen yenilendi. Yeni sekme ve çubuk tasarımı yanında sol alt köşede yer alan yunus ikonuna basılı tutarak tarayıcı menüsü, sekme listesi, Gesture ve Sonar özelliklerine erişilebiliyor.

Uygulamanın ana ekranı yine favori sitelere linkler içerirken, Dolphin uygulama mağazasından 200'e yakın web uygulaması indirilebiliyor.

Adres çubuğundan doğrudan arama, web uygulaması yardımıyla Flash içerikleri oynatma gibi ek özellikler de bulunan tarayıcı hali hazırda indirilebilir durumda.

• Bir ara kullanıyordum ancak daha sonra bazı saçmalıklardan dolayı sildim. Opera akar.
  • Çok iyi olmuş şu an Dolphin den yazıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hakkaten güzel olmuş son 1-2 aydır bazı sıkıntıları vardı ama başka tarayıcılar benzer deneyimi sunamadılar bana maalesef. Daha güzel olur yeni güncellemelerle inşallah

• Bir ara kullanıyordum Androidin normal tarayıcısına göre yavaşti.. tekrar kurup bakalım.

• Çok kullanışlı bir tarayıcı. Şu ana kadar hiç ir sorun yaşamadım.
  • Yeni güncellemeyi beta versiyonundan beri kullanıyorum. Çok daha hızlı ve kullanışlı olmuş.
  • Arada saçmalasa da gayet güzel ve hızlı. Chrome'daki sekme geçişi de gelse tadından yenmez. Ha bir de Force Zoom özelliği.

• Uc browser diyorum.

• Yandex Browser

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • flash desteği kaldırılmış diyolar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: BeogalogeoL

flash desteği kaldırılmış diyolar?

Kaldırılmamis ayarlar da flash player var aktif ediyorsun

• Uzun süredir dolphin kullanıyordum. Böyle de devam edecek anlaşılan. Yeni sürümü de beğendim. Bir de videoları indirme ile türkçe çeviri seçenekleri olsa dadından yenmez.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.