Şimdi Ara

Mobilite: Apple iOS 7, HTC Butterfly S, Sony Xperia Z Ultra, Galaxy S4 Zoom ve dahası...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
75
Cevap
1
Favori
2.236
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mobilite'nin yeni bölümü her zaman olduğu gibi yine dopdolu. Erdi ÖZÜAĞ ve Ender YILDIZ, Apple'ın yeni mobil işletim sistemi iOS 7, HTC'nin en güçlü akıllı telefon modeli Butterfly S, Samsung'un kamera odaklı yeni telefonu Galaxy S4 Zoom, Huawei'in dünyanın en ince telefonu olarak lanse ettiği Galaxy S4 Zoom, OPPO Find 7 üst seviye Çinli telefon ve Snapdragon 800'ün performansı gibi en son mobil gelişmeler, keyifli ve eğlenceli bir sohbet ile yorumluyolar.

• Bugün yayınlanmaz diye tırsmıştım. Korkulan olmadı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YusufAygun -- 20 Haziran 2013; 22:56:03 >
  • sıkıntıdan patlıyordum iyiki yayınlandı:)

• hayri şahinden gözlerim yolda kaldı :)

• Evde izlerim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kim ne derse desin apple

• Apple IOS 7 her açıdan çalıntı yeniliklere sahip bir işletim sistemidir benec. Yazık oldu özgün platforma.

• Madem ki mobilite; çift stereo hoparlör ile arkanızdan değil de sizi yüzünüz dönük izliyoruz. hTC reklam alanı B-)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xconnect -- 20 Haziran 2013; 23:24:08 >
  • girişte iphone ve ipad ekranlarına w8mobile geliyor

edit:Çok güzel bir bölüm olmuş elinize sağlık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Metabolism -- 21 Haziran 2013; 0:16:44 >
  • ios 7 ile iphone 5'de sunspider testi yaptım safari ile 2 kat daha hızlanmış neredeyse baya bir gelişme var siz çalıntı diyedurun :) Ama arayüzü beğenmedim çok renkli olmuş kız telefonu gibi

• Çok güzel bir video olmuş. Türkiye'de bu alanda teksiniz teşekkürler.
  • biraz daha günlük sohbet havasında olmuş bence daha iyi olmuş sıkılmadan izledim:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sangreal_1905 -- 20 Haziran 2013; 23:50:42 >
  • HTC Butterfly S niye türkiyede yok? butterfly var ama S seri yok
  • donanımhaber tv kanalı açsa patlar gider walla... harikasınız.

• Kilit ekrani ios 7'de asagidan yukari degil soldan saga dogru aciliyor erdi bey karistirmis.O gordugunuz ok control center oku.

• Abi supersiniz, birbirinizle didismeniz bile pek keyifli idi. Allah razi olsun tum emekleriniz için, cok sey öğreniyorum sayenizde.

• Erdi bey hakkaten lafını çok kullanmışsınız yada bana öyle geldi.bir de o hakikaten doğru kullanalım.onun dışında güzel olmuş elinize sağlık.

• Mobilite: Apple iOS 7, HTC Butterfly S, Sony Xperia Z Ultra, Galaxy S4 Zoom ve dahası...

Mobilite: Apple iOS 7, HTC Butterfly S, Sony Xperia Z Ultra, Galaxy S4 Zoom ve dahası...

• Dayanamadım izledim gece gece, sabahı bekleyemedim. Muhabbetinizin arasına girmek istedim, 16. ve 17. dakikalardaki o sıcak muhabbet tebessüm ettirdi.

Oppo yetkilisine sesleniş güzeldi, daha öncede yanılmıyorsam yine böyle seslenmiştin bir video da :D Duyan olmadı mı henüz, Tweet falan atalım, dürtelim yetkili arkadaşı :D

• Şort muhabbeti ne öyle ya
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.