Şimdi Ara

Cihazım çöktü lütfen yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
2.703
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Cihazım aşağıdaki gibi oldu açılırken bu ekranda kalıyor. 64 MB ram var çin malı cihazdır. Yeşil yapraklı ekranlı olanlardan. satıcıya ulaşamıyorum galiba oda toptancı gibi birşey ne yapacağım lütfen yardım edin.
    http://o1306.hizliresim.com/1b/n/pdh2d.jpg

http://resim.donanimhaber.com/upfiles/890469/D475889917CE428199435508DEB6B0B1.jpg

• Arkadaslar yardım yok mu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar biriniz el atın artık kaç gün oldu.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu kadar bilig yeterli değil anakart özellikleri ve versiyon numarası gerekir internette araştır tamir yapanlar var onlara gönder cihaz açılıyorken yaptır yanlış yazıılım atarsan cihaz hiç açılmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: udmösg

Cihazım aşağıdaki gibi oldu açılırken bu ekranda kalıyor. 64 MB ram var çin malı cihazdır. Yeşil yapraklı ekranlı olanlardan. satıcıya ulaşamıyorum galiba oda toptancı gibi birşey ne yapacağım lütfen yardım edin.
    http://o1306.hizliresim.com/1b/n/pdh2d.jpg

http://resim.donanimhaber.com/upfiles/890469/D475889917CE428199435508DEB6B0B1.jpg

Aynı sorun benim piranha fuga cihazımda vardı. Servise gönderdim sorun yok yazılım tekrar yükledik dediler. Fakat uzun süre geçmesine rağmen cihaz elime geçmedi. Cihaz elime geçerse sorunun yazılım yenilenmesi ile düzelip düzelmediğini yazacağım tekrar.

• Arkadaşlar merhabalar,

Bende dealextreme.com dan Çin malı bir navigasyon cihazı siparişi verdim. Cihazın özellikleri şöyle :

Portable GPS navigator
    - 4.3" vibrant color touch TFT LCD screen
    - 480*272 pixels wide screen resolution and aspect
    - Microsoft Windows CE .NET 5.0
    - CPU: SiRF, ATLAS 4
    - Built-in 1.5W@8ohm speaker with 2.5mm earphone jack output

- Internal memory: 64MB
    - 2GB SD card containing Brazil nationwide street-level map included (bundled by the manufacturer, and you may replace it with your local GPS software & maps)
    - SD/MMC card slot supports up to 4GB
    - Video format supports: WMV9/MPEG2/4/DIVX5.0/4.0/3.11/XVID/ASF/AVI
    - Audio format supports: MP3/WMA 9/WAV
    - Picture format supports: JPG/GIF/BMP/PNG
    - Features a 1200mAh rechargeable lithium battery
    - Works with most other 3rd party navigation and GPS software
    - Default features: GPS, MP3 music playback, photo album, e-Book viewer, and MP4 video playback,
    FM transmitter, Flash swf file playback
    - Supports languages:
    English/Italian/German/French/Spanish/Portuguese/Dutch/Danish/Norwegian/Swedish/Hungarian/Polish/Turkey/Romanian/Greece/Russia/Croatia/Macedonia

Sistem Bilgisi :
    82F.2003.27M2584A
    V3.6.E9.10.21
    YFAtlas4
    ID 5955414E46454E47

Cihazıma nasıl rom atacağım lütfen acil yardım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi udmösg -- 5 Temmuz 2013; 20:50:55 >

• cihazın yf tabanlı çabuk bozulan türdür
    The whole firmware ROM is here:
    http://www.sendspace.com/file/wvo803
  • bekaert B kullanıcısına yanıt
    Bu romu nasıl kuracağım hiç bir bilgim yok. pcye cihazı bağladığımda bilinmeyen aygıt yazıyor. SD bellek ile rom yükleyemiyorum dosyaları sd belleğe attığım halde cihaz açılışta yükleme yapmıyor. Lütfen yardım
  • Orjinal SD kart kayboldu başka bir SD kart buldum. Onunla rom atamazmıyım yoksa usb ile rom atılabilinir mi
  • herhangi bir sd karta at cihaz kapalı iken tak cihazı aç sorumluluk sana ait
  • bekaert B kullanıcısına yanıt
    Herhangi bir sd kart ile yapıyorumcihaz sd kartı görmeden açılıyor yine aynı hatayı veriyor.
  • udmösg U kullanıcısına yanıt
    abi yapamadım yardım edin
  • Cihazın 82F gibi.

OS82F.img tarzında Google'da bulabilirsin bir şeyler ama bootloader dosyası oluyor Btld82F.bld adında. Onun versiyonu sizinki ile aynı ya da bir üstü olursa yeniden kuruluyor.
  • nihattr kullanıcısına yanıt
    denedim sadece açılış resmi değişti cihaza format olmadı. birde cihazın ana kartında 1000m1-msd-m84b1df kodunu buldum bilen bulan yardım etsin.
  • Bootloader versiyonu yükseltilebilir veya başkası firmware bul.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    abi demin versiyonu googleden arattım çince birkaç site buldum rasgele sd karta attım. cihaz normalde no msk file foud. diye hata verip kalıyordu. SD karta artık ne attıysam ekran kaliprasyonu çıktı , kalibrasyon ayarını yaptım ve windows arayüzüne attı çok mutlu oldum şuan yinede yardımcı olana herkese teşekkür ederim
    cihazı kapatıp açtım yine no msk file found hatası verdi bu sefer ekran kalibrasyon çıkmadı. açılmıyor yine cihaz..S
  • quote:

Orijinalden alıntı: udmösg

abi demin versiyonu googleden arattım çince birkaç site buldum rasgele sd karta attım. cihaz normalde no msk file foud. diye hata verip kalıyordu. SD karta artık ne attıysam ekran kaliprasyonu çıktı , kalibrasyon ayarını yaptım ve windows arayüzüne attı çok mutlu oldum şuan yinede yardımcı olana herkese teşekkür ederim

Hayırlı olsun. Doğru versiyonu bulmuşsun demek ki. Windows ekranı derken navigasyon menüsü yok mu?

• navigasyon menüsü var ama ulaşamıyorum ona. cihaz yine eski haline döndü no msk file found hatası veriyor.
  • Bende iphone menülü bir tane var ama uyar mı bilmiyorum.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.