Şimdi Ara

itunes backup problemi.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
188
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bir tanıdığımın ipad ine ios güncellemesi yaptım itunes üzerinden yedekleri aldım ancak güncellemeden sonra yedekleri geri yüklemede sorun çıktı. Tablet yeniden başlatıldı ve bundan sonra yeni eşleşme yaptı itunes eski yedeklerden eser yok şimdi onları geri getirmek recovery programlarını kullanmam gerekiyor ancak ile yarar mı yada daha farklı yöntemler varmıdır ilk defa denedik ama hata yaptık nasıl düzeltiriz ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• MrTrmn kullanıcısına yanıt
    hocam bende de benzer bir sorun oldu ip4s de iCloud ile bir kısmını getirebildim icloud deneyin istersenız
  • quote:

Orijinalden alıntı: Madrolds

hocam bende de benzer bir sorun oldu ip4s de iCloud ile bir kısmını getirebildim icloud deneyin istersenız

Hocam icloud kullandığını sanmıyorum arkadaşımın yani otomatik eşleme yapıyor mu icloud internet bağlantısı yoktu onun ve apple hesabının şifresini hatırlamıyor yeni bir hesap açtık. Adamın tanıdığı teknoloji konusunda en bilgili kişi benim benimde tecrübesizliğime denk geldi ama backup yaptığım pc de recovery yapsam backup verilerine ulaşabilirmiyim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • MrTrmn kullanıcısına yanıt
    sanmıyorum hocam ya. ama denemekte fayda vardır ama bi forumdaki arkadaşlar da cevaplasın
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.