Şimdi Ara

ıphone 4s ve 5 hakkında (LUTFEN BIR BAKARMISINIZ)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
449
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    sızlere bır kac sorum olacaktı;
    ınternetten gordugum kadarıyla cogu kullanıcı (sıyah ıphone 5 kullananlar) cok sıkayetcı zıra o kadar cok ınsan sıkayet edıyorkı
    konu ıse su:sıyah ıphone lar soyuluyor,renk atıyor
    bunlar dogrumu yoksa apple ı sevmeyenler mı uyduruyor?
    verecegınız cevapları beklıyorum(benım ıcın cok onemlı)

yakın zamanda ıphone 4s veya 5 almayı dusunuyorum da (ınsallah)
    4s ıle 5 arasında cok fark varmı?
    4s mı alayım 5 mı?
    bır de kac gb alayım? 16 yeterlı mı?
    erkek oldugum ıcın sıyah almak ıstıyorum da bu sıyah ıphone 5 tekı soyulmalar benı dusunduruyor( ıphone 4s almaya ıtıklıyor) ama 4s de eskıdı dıyor bazıları 512 mb ram artık ıs gormez dıyorlar
    bu konu hakkında sızın yorumlarınızı beklıyorum
    verecegınız cevaplar ıcın sımdıden cok tesekkurler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi heavenofskull -- 20 Haziran 2013; 17:28:53 >

• Merhaba
    Evet,iphone 5 cihazın bazılarında,soyulma şikayeti oluyor,
    Buna takacak biriysen iphone 4s al
    Daha iyisi de Eylül de 5s çıkacak onu al,
    Erkek beyaz da kullanır,alacaksan beyaz da düşünebilirsin,
    Oyun,film vs yükleyeceksen en az 32 gb al derim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4s al kafan rahat olsun..
  • Siyahda kılıfsız kullanımda deformasyonlar olduğu doğru ama son partide düzelttiler diye lanse edildi bilemiyorum.

4s ile 5 arasında bana göre çok fark var özellikle ekran boyutu ve ram , ram farkı ios6 da kendini belli etmiyo olabilir ama ios 7 de fark edilecek 1 yıl sonra ios 8 çıktığında 4s iyice cortlayacak.

Şuan sıfırda ya 5 alınır yada bazı fedakarlıklarda bulunarak 4 alınır 4s 2. el alınabilir ancak.İmkan varsa 5 diyorum ben.

Gb olayı kişiye göre değişir 5 yılda 3 farklı iphone kullandım üçüde 8 gb dı bana yetti hatta arttı bile , oyun oynamam , 50-60 ufak tefek boyutlu işe yarar uygulama , 200 müzik ve 1000 tane fotoğrafa fazlasıyla yetiyo 8 gb.

Renk seçimi erkek bayan diye ayırmak yanlış ama beyaz bayana siyah erkeğe yakışyığıda bir gerçek. Siyah 5 alıp kılıfla kullanırsan bir sıkıntı olmaz.

512 mb iş görür ama ne yapacağına bağlı olarak ve işlemci gücüylede alakalı olarak iş görür. Oyun oynamayacaksan şuan 256 mb ramli 3Gs bile iş görür ki kaldı ki 4s den bahsediyoruz 800 mhz çift çekirdek işlemcili bir telefon 512 mb çok rahat iş görür.

Son olarakda kendi ihtiyaçların ve arzuların doğrultusunda bir telefon seç tabikide milletin fikrini al ama milletin lafıyla iş tutma. O alınmaz bu alınır şöyle olmaz böyle olur diyenlere kulak asma. Önce telefondan beklentilerini kesinleştir belkide sana 900 liralık 4 bile yeterli gelir. Milletimiz son çıkanı almaya meraklı , sanki eski modelleri alınca kendini enayi gibi hissediyo gibi bir izlenim var genelde bu yüzdendir ki 4 alınmaz 4s alınır , 4s alınmaz 5 alınır , hatta 4 alınmaz s3 alınır öyle şöyle vs vs. Hatta ucuz iphone çıkmasını 4 gözle bekleyenler var ki şuan zaten ucuz iphone mevcut bakınız iphone 4 , ama yookkk millet son çıkanı alıcak 4 ü beğenmez ama 4 özelliklerinde yeni ucuz iphone çıksa onu alır. Neyse kıssadan hisse ihtiyaçların doğrultusunda bir telefon seç kullanmayacağın özelliklerle dolu bir telefona boşa para yatırma.

• Beyaz da da soyulma oluyor mu?
    Siyah iphone almaya çalışıyordum ama bu soyulma korkuttu beni. Kendiliğinden soyuluyorsa bu servislik bir durum değil mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cedric...

Siyahda kılıfsız kullanımda deformasyonlar olduğu doğru ama son partide düzelttiler diye lanse edildi bilemiyorum.

4s ile 5 arasında bana göre çok fark var özellikle ekran boyutu ve ram , ram farkı ios6 da kendini belli etmiyo olabilir ama ios 7 de fark edilecek 1 yıl sonra ios 8 çıktığında 4s iyice cortlayacak.

Şuan sıfırda ya 5 alınır yada bazı fedakarlıklarda bulunarak 4 alınır 4s 2. el alınabilir ancak.İmkan varsa 5 diyorum ben.

Gb olayı kişiye göre değişir 5 yılda 3 farklı iphone kullandım üçüde 8 gb dı bana yetti hatta arttı bile , oyun oynamam , 50-60 ufak tefek boyutlu işe yarar uygulama , 200 müzik ve 1000 tane fotoğrafa fazlasıyla yetiyo 8 gb.

Renk seçimi erkek bayan diye ayırmak yanlış ama beyaz bayana siyah erkeğe yakışyığıda bir gerçek. Siyah 5 alıp kılıfla kullanırsan bir sıkıntı olmaz.

512 mb iş görür ama ne yapacağına bağlı olarak ve işlemci gücüylede alakalı olarak iş görür. Oyun oynamayacaksan şuan 256 mb ramli 3Gs bile iş görür ki kaldı ki 4s den bahsediyoruz 800 mhz çift çekirdek işlemcili bir telefon 512 mb çok rahat iş görür.

Son olarakda kendi ihtiyaçların ve arzuların doğrultusunda bir telefon seç tabikide milletin fikrini al ama milletin lafıyla iş tutma. O alınmaz bu alınır şöyle olmaz böyle olur diyenlere kulak asma. Önce telefondan beklentilerini kesinleştir belkide sana 900 liralık 4 bile yeterli gelir. Milletimiz son çıkanı almaya meraklı , sanki eski modelleri alınca kendini enayi gibi hissediyo gibi bir izlenim var genelde bu yüzdendir ki 4 alınmaz 4s alınır , 4s alınmaz 5 alınır , hatta 4 alınmaz s3 alınır öyle şöyle vs vs. Hatta ucuz iphone çıkmasını 4 gözle bekleyenler var ki şuan zaten ucuz iphone mevcut bakınız iphone 4 , ama yookkk millet son çıkanı alıcak 4 ü beğenmez ama 4 özelliklerinde yeni ucuz iphone çıksa onu alır. Neyse kıssadan hisse ihtiyaçların doğrultusunda bir telefon seç kullanmayacağın özelliklerle dolu bir telefona boşa para yatırma.

cevap ıcın cok sagol ben en ıyısı 5 alayım...

• quote:

Orijinalden alıntı: W.Shakespeare

Beyaz da da soyulma oluyor mu?
    Siyah iphone almaya çalışıyordum ama bu soyulma korkuttu beni. Kendiliğinden soyuluyorsa bu servislik bir durum değil mi?

Burası Avrupa veya amerika olsaydı soyulma olduğunda gidip yenisi ile değiştirebilirdiniz. Ben olsam Siyahı yine de alırım Silikon kılıf ile kullanırım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.