Şimdi Ara

Uygulama Nasıl Yapılır

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
343
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Apple veya android serilerine uygulama hazırlamak için hangi program veya araç gereklidir?

• iOS uygula için ios dilini bilmen gerekir kodlarda yazılıyor ama çok zor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• şaka bi yana, öyle programı indiriyim yapıyım değil. kod bilmen lazım. google amcada birsürü kaynak var. araştır. hemen konu açma.
  • iOS için xcode gerekir ve objective-c dilini bilmelisin. Android'de java kullanılıyor diye biliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatih_h

iOS için xcode gerekir ve objective-c dilini bilmelisin. Android'de java kullanılıyor diye biliyorum.

Programı kendim zamanla öğrenebilirim diye düşünüyorum. Bol bol vaktim var. İmzandaki sitelerde senin çalışman var mı*
  • quote:

Orijinalden alıntı: memocan2468

quote:

iOS için xcode gerekir ve objective-c dilini bilmelisin. Android'de java kullanılıyor diye biliyorum.

Programı kendim zamanla öğrenebilirim diye düşünüyorum. Bol bol vaktim var. İmzandaki sitelerde senin çalışman var mı*

imzamdaki sitelerle bir alakası yok xcode öyle kolayca kurcalayarak öğrenilen birşey değil youtube da fazlasıyla anlatımlar var ingilizcen varsa basit uygulamalarla başlayabilirsin.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: memocan2468

quote:

imzamdaki sitelerle bir alakası yok xcode öyle kolayca kurcalayarak öğrenilen birşey değil youtube da fazlasıyla anlatımlar var ingilizcen varsa basit uygulamalarla başlayabilirsin.

Haklısın zamanımı alacağı kesin. Ama ben müzik ve animasyon yapma programları kullandığımdan sabırlıyım.

• Hazır uygulama tasarlayabileceğimiz şeyler var mı?

Android de vardı
  • Androide yazılım geliştirmek için "Eclipse" programını indirebilirsin. Nasıl yapacağın ile ilgili link vereyim kardeşim;

http://www.mehmetkirazli.com/resimli-android-sdk-kurulumu-eclipse/

Fakat ios işletim sistemii ile ilgili bilgim yok maalesef
  • windows üzerinden yazamazsın.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.