Şimdi Ara

Lightning Kablosu Bozulan Varmı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
916
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • iPhone'u alalı daha 2 ay anca oldu ve lightning kablom koptu.Telefona bağlana ucundan. Sonra gittim dandaik bir kablo aldım en azından 1 hafta idare etsin diye oda 1 gün dayandı. Telefon şarzsız yatıyor şuan İnternetten kablo sipariş ettim onu bekliyorum. Varmı benim durumumda olanlar

• Aynisini bende yasamistim telefona baglandigi yerdeki yumusak kisimdan temazsizlik yapti bir sure sonra benimkide sarj ederken genelde kivrilmis falan duruyordu oyle durmasi sonucu temazsizlik ciktigini dusunuyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Honanım Daber kullanıcısına yanıt
    Daha bugün, çinden satın aldığım 5 metrelik siyah lightning kablom elimde kaldı :) Lightning girişi telefonda kaldı, kablo kısmı elimde :)

5 metre kabloya yanarım sadece..
  • Lightning değil de normal 30 pin orijinal kablomun telefona bağlanan kısmındaki kablo yaklaşık 4 aydır açıkta, içindeki kırmızı gri kablolar görünüyor. Şimdiye kadar bir sorun olmadı ama her an kopacak gibi duruyor. Nedir bu appleın kablolarından çektiğimiz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkeozak

Aynisini bende yasamistim telefona baglandigi yerdeki yumusak kisimdan temazsizlik yapti bir sure sonra benimkide sarj ederken genelde kivrilmis falan duruyordu oyle durmasi sonucu temazsizlik ciktigini dusunuyorum.

benim kablomda aynı şekilde bozuldu.Bende şöyle bir kablo sipariş ettim.Düz kablolar çok daha dayanıklı oluyır iye duymuştum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Honanım Daber

quote:

Aynisini bende yasamistim telefona baglandigi yerdeki yumusak kisimdan temazsizlik yapti bir sure sonra benimkide sarj ederken genelde kivrilmis falan duruyordu oyle durmasi sonucu temazsizlik ciktigini dusunuyorum.

benim kablomda aynı şekilde bozuldu.Bende şöyle bir kablo sipariş ettim.Düz kablolar çok daha dayanıklı oluyır iye duymuştum

Doğru bir mantık aslında, güzel seçim ben de böyle satın alayım

• quote:

Orijinalden alıntı: nahege270

quote:

Orijinalden alıntı: Honanım Daber

quote:

Doğru bir mantık aslında, güzel seçim ben de böyle satın alayım

Lazım olursa ben burdan satın aldımhttp://dx.com/p/xiaol-8-smiley-face-8-pin-lightning-usb-flat-cable-for-iphone-5-ipad-4-green-104-5cm-189640 Epey aksesuar ve kılıf çeşidi var.Daha öncede bu kılıfları almıştım.Beyaz olan çok ince.Memnun kaldım.Sıyah olan epey kalınlaştırıyor telefonu ama felaket koruyor.
    http://dx.com/p/protective-silicone-soft-back-case-cover-for-iphone-5-white-159964
    http://dx.com/p/cool-protective-pc-silicone-back-case-with-stand-for-iphone-5-black-yellow-163121
    fiyatlarda ucuz olunca

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.