Şimdi Ara

A4 Tech G11-570HX Fare Video İnceleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
2.047
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Bu videomuzda A4Tech'in ufak boyutlarıyla daha çok dizüstü bilgisayar kullanıcılarına yönelik tasarlanmış faresi G11-570HX'i inceliyoruz.

• fiyatı 60 65 lira arası.

• Şu forumu kaç tane kız kullanıyor ki her videonun başında bize cinsiyet soruyor.Yada citizen manita mı arıyor kendisine
  • Samsung reklamını hemen kapatayım dedim,bu sefer X butonunu sola koymuşlar.
    Şimdi kesin S4 alırım.Ne kadar etkili.

• quote:

Orijinalden alıntı: DH | equ*

Şu forumu kaç tane kız kullanıyor ki her videonun başında bize cinsiyet soruyor.Yada citizen manita mı arıyor kendisine

Reklam veriyolar ya onun icin o bilgiler. Bu anketlerin sonuclarinina gore reklam aliyorlar. Atiyorum GS taraftari agir basan bir toplulugun aktif oldugu siteye FB reklami vermek istemezsin .

Ayrica son yorumun cok iyi .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zibilyon tane özellik olsa bile(ki yok) şarj girişi bu fareyi almamak için yeterli bir sebeptir.A4tech farklılaşma olayını çok yanlış anlamış.
  • Kusura bakmayın ama bu inceleme değil, kutu açılımı olmuş. Kablosuz mouse inceleniyor, ne pil süresi bilgisi var, ne çalışma uzaklığı bilgisi.. Hadi diyelim test etmediniz, bari A4Tech'in verilerini telaffuz etseydiniz. Yazılım üzerinden tuşlara fonksiyon atanabiliyor denmiş, yazılım ortada yok..

Ayrıca DH'nin ürün inceleme sistemini değiştirmesi gerek artık. Şu ürün için videoya ne gerek var allasen. Emek harcayanların vaktine, stüdyonun ışıkları için harcanan elektriğe, render ve upload için kullanılan bilgisayarın gücüne yazık. Yazı olarak yayınlansa daha iyi olmaz mı bu tarz basit ürünler?
  • Ah be Ender abi bari şarjı ne kadar gidiyordu kaç saatte doluyordu bunları soyleseydin ya

• Ah be Ender abi bari şarjı ne kadar gidiyordu kaç saatte doluyordu bunları soyleseydin ya

• DH inceleme yapacak birşey bulamamış sanırım.

• eskiden mouse incelemelerinde mat-parlak-cam yüzeylerde deneniyordu şimdi göremiyoruz artık. zamanında a4tech bf 750 almıştım. mouse çok güzel 4 yıldır kullanıyorum ama zemin seçiyor

• İncelemeden daha çok tanıtım videosu olmuş.

• Bende kullanmak için alınmış almışken tanıtalım denmiş... Normal bir farenin tanıtımı garip geldi bana..

• bir mousedan ne beklenebilir ki? birçok özelliği gereksiz. işimi görsün yeter...

• Kablosuz mouselere hiç alışamadım. :)

• Pil durumunu vs eleştirene kadar gidip baksaydınız a4tech'in sitesine. Ama bakamazsınız orda da yok. Adam ne yapsın ufacık fareyi pili bitene kadar kullanıp 3 ayda mı ceksin incelemeyi...

• eeee napak alakmı hem mous uçsa haber olur bumu haber

• eeee napak alakmı hem mous uçsa haber olur bumu haber

• Tasarım benim tarzım değil ben daha ok sade tasarımlardan yanayım

• İlk önce LOGİTECH V320 sonra M720 kaplosuz mouse sahip oldum. her ikiside zamanla tuşları tutukluk yaparak heba oldu. İnsan, bir mouse yüksek paralar ödedikten sonra istediği verimi alamayınca psikolojisi bozuluyor :) Logitechlerin özellikle dış yüzeylerinin kalitesi çok iyi ve hızlı tekerlek özelliği benim en çok sevdiğim yanıydı(Tekerleği tesbih niyetine çevirirdim :)) fakat Bir daha Logitech mi ? asla !!!
    Geçenlerde Yine kablosuz Mouse ararken, Loginin faresini 100 Tl gibi bir rakama alıyorken a4 g11' i 40 tl gibi bir fiyata aldım. Mouse gerçekten iyiymiş, Kesinlikle bu fareyi tavsiye edebilirim...

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.