Şimdi Ara

Galaxy S4 Ekran kırıldı Acil Yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
3
Favori
43.343
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar 300 tl ye ekranı kırık s4 aldım..
    Garantisi vs var.. Bu ekranın tamiri ne kadar olur ??

• hocam ekranı kırık bile olsa 300 tl ye nasıl aldınız yahu? Ben direk çakma olduğunu düşündüm. Ekran 600 den aşşağı patlamaz diye düşünüyorum arka dokunmatiğe bağlı çünkü. S3 te bile 500 kağıt istiyorlardı bi ara şu an düştümü bilmiyorum ama pek sanmıyorum en fazla 450 ye inmiştir. s4 te 600 civarı olabileceğini tahmin ediyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: BerkayKaandh

hocam ekranı kırık bile olsa 300 tl ye nasıl aldınız yahu? Ben direk çakma olduğunu düşündüm. Ekran 600 den aşşağı patlamaz diye düşünüyorum arka dokunmatiğe bağlı çünkü. S3 te bile 500 kağıt istiyorlardı bi ara şu an düştümü bilmiyorum ama pek sanmıyorum en fazla 450 ye inmiştir. s4 te 600 civarı olabileceğini tahmin ediyorum

Arkadaşım bir tane godomandan bedava aldı banada 300 liraya sattı adam zengin ekranı yaptırmaylamı uğraşacak
  • Forumda bi arat 150tl'ye s3,200'e de iphone4/4s ekrani orjinal yapan bi dukkan vardi.onlara sor.ne kadaryardimim oldu bilemedim :)
  • s3 ün ekran 500 tl.S4 ün 600 falandır.Telefon orijinal değilmi ?
  • Galaxy s4 servisi için Saints Computer tavsiye ederim gözünüzün önünde hemen değiştiriyorlar referanslarıda gayet sağlam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • S4 telefonumun ekrani catladi dokunmatik calisiyor.yardimci olacak arkadaslar pm atsin.

• Saints Teknik Servis Göz Önünde Tamir ediliyor

http://www.saintscomputer.com/galaxy-s4-servis-tamir.html
  • 500-600'e gidip ekran yaptırın 2000 TL lik telefonu sıfır gibi kullanırsınız :D
  • arkadaşlar lcd almak isteyenler bana pm den sorabilirler..
  • Saints Computer 15 dakikada değiştiriyor iphoneları da galaxy s4 leride
  • elimde ekran var çıkma 250 tl ye verebilirim ne renkti cihazın. ekranda çizik yoktur tertemizdir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi steep_iron -- 24 Eylül 2013; 3:18:17 >
  • ekranı kırık s4 lerinizi alırım
    note 2 ve note 3lerinizide değerinde alırım

ozcanikli@yahoo.com
    05054316812
  • Ne kadar saçma olsada EKRAN garanti kapsamına girmiyor. Üretim hatası varsa bile çok zor.
    Genelde samsung servisi iç-dış ekranı birlikte değiştiriyor. Garantisi bozulmaması için mecburen 450 TL dediler servisine verdik :(

Likit Ekran / Dokunmatik + Dış ekran ve metal çerçeve ....
  • bende de beyaz s4 vardı kırıldı antalya servis 530 tl fiyat verdiler
  • baya kötü olmuş hocam
  • Ekran Kırılmaları Yüzünden Her Zaman Kapaklı Kılıf Tercih Ederim. Bir Camı Yaptırmak 500-600TL Ona Yeni Telefon Alırsın. Boşuna 300TL Vermişsin.
  • Uv silikon ile cam degisimi yapanlara en ufak itibar etmeyiniz lutfen bu isi hakki ile yapan firmamiza sormadan cam degisimi yaptirmayiniz
    www.dokunmatikekrancamdegisimi.com

• ne kadar çok camcı varmış arkadaş. Forum mu reklam yeri mi belli değil.
  • 400-500 Civarı.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.