- x
Kızlar Nelerden Hoşlanır ?
50 Cevap1917 Görüntüleme5 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

3 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
xSkull
19 Haziran 2013; 20:41:30 

Kızlar çoğu şeyden hoşlanır. Fakat, bazıları vardır.. Spor araba alsan yüzüne bakmazlar.Kızı etkilemek nasıl olacak diyorsunuz içinizden.Size bir sürü örnek, diyalog vericem az sonra.

-Maddeler halinde sayıcam, örnek ve diyalog vericem şimdi. Dikkatli dinleyin.

1- Kız, köpeğiniz olmasını ister. Her zaman her istediğini yapan bir sevgilisi olsun ister. Hep ayağının altında olsun. Biz bu duyguyu ters çeviricez. Ben size bunu öğretmeye çalışıyorum. Peki, madde 1 nedir ?- Kızın yüzüne, çok sık olmasada ara sıra dokunun. Bazı kızlar bundan hoşlanmaz, bazılarıysa inanılmaz derecede hoşlanır. Hadi bi deneme yapalım ;Sınıftasınız, (çoğunuz öğrenci olduğu için, bende dahil. Okul hayatından örnek veriyorum.) kızla konuşma halindesiniz. Kıza örnek olarak " bi dakkaa (gülümseyerek) bi an sen gülümseyince bişey farkettim. (Kızın gamzesi varsa) Gamzelerin çok güzel diyip gülümseyerek yüzüne dokunun. (gamzesi yoksa) aa, sende gamze var sanırım, gülümseyince farkettim diyip yüzüne dokunun.

2- Kızlar saçına dokunulmasından genellikle hoşlanır.

3- Ufak hediyeler. Büyük değil, ufak. Bir parfüm olur, bir kalem olur, ne biliyim. Ayıcık olur. Ayıcık tavsiyemdir. ++

4- çikolata. Kızların çoğu çokolatadan hoşlanır. Ama ne tür çikolata alacağınız size kalmış. Sakın gidipte, albeni, metro filan alayım demeyin. Gdin bir çikolota dükkanına, çiçek şeklinde, gül şeklinde, ayıcık şeklinde çikolata alın. Kesinlikle bundan çok hoşlanacaklar. Kızma ihtimalleri yok. Garanti veriyorum yok.

5- kitap.. Kızların çoğu yine kitaptan hoşlanır. Fakat nasıl kitap ? İlgi çekici olmalı.Bkz : Guinness rekorlar kitabı. D&R mağazasında 35TL bulabilirsiniz.

6- Şiir. Şiirden hoşlanmayan kız yoktur. Özelden ulaşırsanız kıza özel şiir yazabilirim. Çok iyi yazarım. Adı üstünde, ben zaten yazarım (:

7- iltifat. Sinyalli iltifat. Nasıl olur ?Aa, kilo vermişsin abc ? )))) ince gördüm seni hııı )Saçların bu gün çok daha iyimi sanki ne.. :)Aa, prenses gelmiş baksanıza.

8- Günaydın, tatlı rüyalar mesajları çok önemli. Altın kural *

Kiz etkilenir.

Konu yazım ve sahibi : xSkull

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xSkull -- 19 Haziran 2013; 21:22:49 >

234 Mesaj
19 Haziran 2013; 20:43:45 

para , yeterince büyük penis ve o penisi kullanabilecek yetenek

3 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
xSkull
19 Haziran 2013; 20:45:03 

quote:

Orijinalden alıntı: elbiskuha

Hayat penisten ibaret değil.Ama para önemli..

103 Mesaj
19 Haziran 2013; 20:46:51 

Kendime sarılır donarım..

214 Mesaj
19 Haziran 2013; 20:51:44 

Bu dokuz madde gerçekten size %15 lik bir kısım kazandırabilir.

Asıl önemli olan para ve tip.

1109 Mesaj
19 Haziran 2013; 20:53:28 

dh ahalisi yazıyorum dikkat.

özgüveni tam bir erkek olacaksınız. kızlar çekinen, sümsük bir erkekten hoşlanmaz. ayrıca rahat, ve güvenilen bir erkek modeli çizeceksiniz
kıza ilgi göstereceksiniz a bugün çok güzelsin, bluzun çok güzel,. yada yüzün çok güzel gibi. ilgi budalası yapacaksınız
sonra ilgisiz kalıp kaçacaksın. 2-3 gün sonra neden benle konuşmuyosun ilgi göstermiyosun diye size geri döndüğü zaman yada sizin yanınıza geldiği zaman. kız elinizdedir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EcheLoN_ -- 19 Haziran 2013; 20:54:22 >

DH Kadın Milletine Güvenmeyenler Klübü

496 Mesaj
19 Haziran 2013; 20:54:30 

quote:

Orijinalden alıntı: Zealotry

Bu dokuz madde gerçekten size %15 lik bir kısım kazandırabilir.

Asıl önemli olan para ve tip.

Doğru kardeşim haklısın bu arada yazıda güzel olmuş

5 Mesaj
19 Haziran 2013; 20:55:51 

quote:

Orijinalden alıntı: EcheLoN_

dh ahalisi yazıyorum dikkat.

özgüveni tam bir erkek olacaksınız. kızlar çekinen, sümsük bir erkekten hoşlanmaz. ayrıca rahat, ve güvenilen bir erkek modeli çizeceksiniz
kıza ilgi göstereceksiniz a bugün çok güzelsin, bluzun çok güzel,. yada yüzün çok güzel gibi. ilgi budalası yapacaksınız
sonra ilgisiz kalıp kaçacaksın. 2-3 gün sonra neden benle konuşmuyosun ilgi göstermiyosun diye size geri döndüğü zaman yada sizin yanınıza geldiği zaman. kız elinizdedir.

okey les go

1547 Mesaj
19 Haziran 2013; 20:57:50 

quote:

Orijinalden alıntı: xSkull

Kızlar çoğu şeyden hoşlanır. Fakat, bazıları vardır.. Spor araba alsan yüzüne bakmazlar.Kızı etkilemek nasıl olacak diyorsunuz içinizden.Size bir sürü örnek, diyalog vericem az sonra.

1- Kız, köpeğiniz olmasını ister. Her zaman her istediğini yapan bir sevgilisi olsun ister. Hep ayağının altında olsun. Biz bu duyguyu ters çeviricez. Ben size bunu öğretmeye çalışıyorum. Peki, madde 1 nedir ?- Kızın yüzüne, çok sık olmasada ara sıra dokunun. Bazı kızlar bundan hoşlanmaz, bazılarıysa inanılmaz derecede hoşlanır. Hadi bi deneme yapalım ;Sınıftasınız, (çoğunuz öğrenci olduğu için, bende dahil. Okul hayatından örnek veriyorum.) kızla konuşma halindesiniz. Kıza örnek olarak " bi dakkaa (gülümseyerek) bi an sen gülümseyince bişey farkettim. (Kızın gamzesi varsa) Gamzelerin çok güzel diyip gülümseyerek yüzüne dokunun. (gamzesi yoksa) aa, sende gamze var sanırım, gülümseyince farkettim diyip yüzüne dokunun.

3- Ufak hediyeler. Büyük değil, ufak. Bir parfüm olur, bir kalem olur, ne biliyim. Ayıcık olur. Ayıcık tavsiyemdir. ++

4- çikolata. Kızların çoğu çokolatadan hoşlanır. Ama ne tür çikolata alacağınız size kalmış. Sakın gidipte, albeni, metro filan alayım demeyin. Gdin bir çikolota dükkanına, çiçek şeklinde, gül şeklinde, ayıcık şeklinde çikolata alın. Kesinlikle bundan çok hoşlanacaklar. Kızma ihtimalleri yok. Garanti veriyorum yok.

5- kitap.. Kızların çoğu yine kitaptan hoşlanır. Fakat nasıl kitap ? İlgi çekici olmalı.Bkz : Guinness rekorlar kitabı. D&R mağazasında 35TL bulabilirsiniz.

6- Şiir. Şiirden hoşlanmayan kız yoktur. Özelden ulaşırsanız kıza özel şiir yazabilirim. Çok iyi yazarım. Adı üstünde, ben zaten yazarım (:

7- iltifat. Sinyalli iltifat. Nasıl olur ?Aa, kilo vermişsin abc ? )))) ince gördüm seni hııı )Saçların bu gün çok daha iyimi sanki ne.. :)Aa, prenses gelmiş baksanıza.

9- Şaşırtmak. Bkz ;

- Aa, aptal şey seni
+ Nasıl yani
- E sen yürüyosuun ama salak
+ Anormal bişeymi mal ? !
- Yo ya Melekler uçabilirdi diye biliyodum.+ ♥ )

Kiz etkilenir.

Tamam.

Bu hesap iki kişiliktir

397 Mesaj
19 Haziran 2013; 20:58:43 

quote:

Orijinalden alıntı: firaterd

okey les go

ok

Panzerjager V Jagdpanther Sd. Kfz. 173

492 Mesaj
19 Haziran 2013; 20:59:50 

ilk günler olmayabilir ama bak bakalım aldatılıyormusun sonra

Bu mesajda bahsedilenler: xSkull

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

48 Mesaj
19 Haziran 2013; 21:00:04 

Yazının ülkemize pek uyduğunu düşünmüyorum.Elbette kültür ve zeka seviyesi yüksek kızlar vardır fakat çoğunluğu para , tip , popülerlik , araba , olgunluk (düşünce olarak değil yaş olarak) gibi şeylere daha fazla önem veriyor.Yani söylediklerinin bir kızı etkilemesi için o kızın kezban olmaması lazım.

3 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
xSkull
19 Haziran 2013; 21:02:02 

quote:

Orijinalden alıntı: JackRipper

Yazının ülkemize pek uyduğunu düşünmüyorum.Elbette kültür ve zeka seviyesi yüksek kızlar vardır fakat çoğunluğu para , tip , popülerlik , araba , olgunluk (düşünce olarak değil yaş olarak) gibi şeylere daha fazla önem veriyor.Yani söylediklerinin bir kızı etkilemesi için o kızın kezban olmaması lazım.

çok doğru.

3051 Mesaj
19 Haziran 2013; 21:02:54 

hll knks

4604 Mesaj
19 Haziran 2013; 21:03:00 

quote:

9- Şaşırtmak. Bkz ;

- Aa, aptal şey seni
+ Nasıl yani

Kiz etkilenir.

Bu taktikle anca anlayışlı ama i,şe yaramaz mağdur erkek olursunuz kısa süre dışında işe yaramaz...

1834 Mesaj
19 Haziran 2013; 21:03:39 

Bunlarla zor kızlara değil tavlanmayı bekleyen kızlara ulaşabilirsiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Anladım ki: İnsanlar; susanı korkak, görmezden geleni aptal, affetmeyi bileni çantada keklik sanıyorlar.
Oysa ki; biz istediğimiz kadar hayatımızdalar, göz yumduğumuz kadar dürüstler ve sustuğumuz kadar insanlar..! [Şems-i Tebrizi]

496 Mesaj
19 Haziran 2013; 21:04:38 

Gerçekten bizim kızların durumunu özetleyen bir yazı olmuş

161 Mesaj
19 Haziran 2013; 21:04:38 

984 Mesaj
19 Haziran 2013; 21:05:33 

Bu taktikler erkeği amele gibi gösterir bir kız işin bu kadar uğraşma sonra kendilerini birşey sanıyorlar.

7241 Mesaj
19 Haziran 2013; 21:06:07 

Universitede "melekler uçamazki hipmhss" gibi bir sey söylerseniz rezil olursunuz haberiniz olsun. Lıse taktikleri bunlar.

1089 Mesaj
19 Haziran 2013; 21:09:05 

Tek bildiğim benden hoşlanmadıkları

152 Mesaj
19 Haziran 2013; 21:11:27 

9. Maddeye bak ahauahauahauahau

4604 Mesaj
19 Haziran 2013; 21:13:10 

siz erkekler hepiniz bu saydığınızz maddelerin geçerli olduğunu sanıyor ve acı bir şekilde her seferinde ters cevaplarla karşılaşıyosunuz çünkü hepiniz sadece kullanılıyosuunuzzz ACI AMA GERÇEKKKK :DDDDD HA BUDA EŞİMİN YORUMU ^^

3 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
xSkull
19 Haziran 2013; 21:13:18 

çok masum bir iltifat

3 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
xSkull
19 Haziran 2013; 21:15:49 

quote:

Orijinalden alıntı: K0rkunc

siz erkekler hepiniz bu saydığınızz maddelerin geçerli olduğunu sanıyor ve acı bir şekilde her seferinde ters cevaplarla karşılaşıyosunuz çünkü hepiniz sadece kullanılıyosuunuzzz ACI AMA GERÇEKKKK :DDDDD HA BUDA EŞİMİN YORUMU ^^

çok mu kötü ya

3099 Mesaj
19 Haziran 2013; 21:16:43 

quote:

9- Şaşırtmak. Bkz ;

- Aa, aptal şey seni
+ Nasıl yani

Kiz etkilenir.

Şu cümleleri kuracağıma ömür boyu abaza gezerim daha iyi.

Gigabyte p55m-ud2 - i5 750 2.66 - Ocz 4 gb ddr3 1600 mhz cl7 - Wd 1 tb black - Powercolor hd 4770 - Corsair 350D - High Power 600w

496 Mesaj
19 Haziran 2013; 21:20:43 

quote:

Orijinalden alıntı: Turuncu Sakal

9 Mesaj
19 Haziran 2013; 21:21:19 

9 hariç diğerleri iş görür usta :D aman 9 u yapmayın da ne yaparsanız yapın

50 Mesaj
19 Haziran 2013; 21:22:34 

quote:

kendini avutma...

Dünyadaki son çam ormanda oturuyordu ve birden kapı çaldı...

Last çam in the world sit in the forest,after suddenly door knocked...

[/color]

4604 Mesaj
19 Haziran 2013; 21:22:47 

quote:

çok mu kötü ya

AŞIRIYA KAÇIYORSUNUZ SONRA DA GELİP DİYOSUNUZ Kİ NEDEN KULLANDI BENİ BUNU SEN İSTİYORSUN ABARTMADAN YAP HERŞEYİ İNCEDEN BÖYLE MUTLU ETMEYE BAK VE KIZLAR GENELDE SOYUT ŞEYLERDEN HOŞLANIR HEDİYE FALAN BUNLARI GEÇİN :)))

611 Mesaj
19 Haziran 2013; 21:23:05 

quote:

Orijinalden alıntı: Turuncu Sakal

+1907

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

961 Mesaj
19 Haziran 2013; 21:59:59 

Sizin yüzünüzden bu kızlar böyle zaten. Zavallı gibi davrandığınızdan. İlgi manyağı yapıyor,köpek oluyorsunuz resmen.

972 Mesaj
19 Haziran 2013; 22:12:04 

sen bu taktikleri anca burada para düşkünü, beyni uçkurunda kezbanlara uygulayabilirsin.

2013 Peugeot 208 UrbanSoul 1.2VTi / Apple Macbook Pro Retina 15" Early 2013 / Asus VG248QE 144Hz Monitör / Intel Core i5 4670K @4.2 Ghz 1.140V / MSI Gaming 5 / ASUS GTX770 DCU-II 2GB / Corsair H75 / GSkill RipJaws 2x4 8GB CL9 1600Mhz / Samsung EVO 120GB / Cooler Master Haf912 + GX750

587 Mesaj
19 Haziran 2013; 22:15:08 

DİKKAT EDİN BEYLER BU KAHPE YALANA GELMEYİN!!
0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Genjuro. -- 19 Haziran 2013; 22:14:57 >

<3 marie edwig

276 Mesaj
19 Haziran 2013; 22:16:14 

Mantığa bak herkesin hoşlandığı şey başkadır. Para ne kadar önemli olabilir

138 Mesaj

[22 Eylül 2014; tarihine dek bölüme mesaj atamaz]

19 Haziran 2013; 22:18:36 

hepsi tırt şimdiki kızların hoşlandıgı şey
0

9029 Mesaj
19 Haziran 2013; 22:31:15 

quote:

Orijinalden alıntı: elbiskuha

+1 para ile her şeyi yapabilirsin penis ile de geceyi iyi geçirirsin >>> profit

So now that she's gone
Embrace all that comes
And die with a smile
Don't show the world
How alone you've become...

Uzaklaştırılmış
7 gün cezanın,
4 gün 19 sa. 8 dk. kadarı kaldı.
19 Haziran 2013; 22:42:00 

2664 Mesaj
4 Temmuz 2013; 14:25:29 

@xskull

Çikolata konusunda ülker golden fıstıklı çikolataya hayır demeyen bi kız görmedim

454 Mesaj
4 Temmuz 2013; 14:34:55 

verin ipleri kızların eline aferin devam umarsız olmayı bi öğretemedik yahu.

o da yalan, bu da yalan, var biraz da sen oyalan...

bu ten alemi şehvetten kurtulan kişiden başkasını yanıltagelmiştir, yanıltagider...

ANDOLSUN ZAMANA Kİ İNSAN GERÇEKTEN ZİYAN İÇİNDEDİR!

Steam:MKLFK

299 Mesaj
4 Temmuz 2013; 14:40:23 

quote:

Başka kitap mı yok Allah aşkına Ayrıca albeni gayette güzel olur

2 el tuttum bu güne kadar; biri zorluklara göğüs germeyi öğretti, diğeri ise zorlukların ta kendisiydi. Biri bir damla gözyaşıma ömrünü verirdi, diğeri akıttığım gözyaşlarıyla ömrümü çürüttü. Biri anlattı, diğeri aldattı. Biri toparladı, diğeri dağıttı. Çekti aldı çamurdan biri, diğeri hep çamura sapladı. Birinin adı; Anne'ydi diğerinin adı; Sevgili.

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
4 Temmuz 2013; 14:43:54 

Olm bu ne lan ? Kro musunuz apacimisiniz adjajakdjkakakak. Bu tarz şeylerle kezbanlari etkilersiniz .

1527 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
volki97
4 Temmuz 2013; 14:48:04 

iyimiş.

288 Mesaj
4 Temmuz 2013; 20:07:40 

en öncelikli olan tiptir. tip olmazsa ne olursa olsun işe yaramaz. tüm bunları yapabilirim az çok param da var ama masturbasyon yapmaktan ciğerim soldu. tipim bok gibi hakkaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _illegal_ -- 4 Temmuz 2013; 20:09:38 >

1463 Mesaj
4 Temmuz 2013; 20:28:39 

2,3,4,6,7,8 Bunları önceden yapmıştım. İşe yarıyor gerçekten.

1355 Mesaj
4 Temmuz 2013; 20:35:53 

Sen aşkı asma yaprağına sarıp dolma niyetine yiyebilir misin?

Paradan gayrisi yalandır! Aksini savunan da kendini kandırır.

mıymıntı musa suşi yerken halıya ispirto döktü

628 Mesaj
4 Temmuz 2013; 20:38:01 

quote:

Orijinalden alıntı: hp2010

Tek bildiğim benden hoşlanmadıkları

aynen knk

1341 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
GT.R
4 Temmuz 2013; 20:50:05 

Paradan haber ver :)

paran varsa , tipin azıcık iyiyse , bide kendine iyi bakıyorsan (ayakkabı, gözlük , telefon , t-shirt ,pantolon , saat , parfüm) bunlara iyi yatırım yap. özellikle ilk gidecegin zaman. mesela ilk defa dershaneye gireceksin. kazma gibi girip hocayı bekleme sınıfta. herkes girsin ilk gün. sen 2-3dk sonra gir. hocam arabada bi sıkıntı vardı falan de :) iceri gir. erkeklerin arasına degilde , kenarda , tek basına olan bi sırada otur. yavaş yavaş yürü iceri dogru. kızların yanından gecerken parfümün essin bi şöyle. tabi çokta sıkma. tadında bırak. görgüsüzlük yapma. sınıfa kola almışlar 10kişi. ben içmiyorum de. yada kek , pasta falan. takılma bunlara. senin amacın kek pasta değil. kız. hatırla tekrar. biri senden bozuk 1tl istedi. cüzdani aç. kızlar yanındaysa 50likleri falan bi karıştır şöyle. altta kalmıs olabilir de.veya 50lira var de ver. üstüne al geri :)face varmı derlerse face kullanmıyorum de. mobil ver arayım direk de. vs. ben bu dediklerimden %40-%50 sni falan yapmıstım. lise 3de dershaneye ilk girerken. özellikle geç girmek direk dikkatleri topluyor. bence dene. ben 1senede 2-3tane kızla çıkmıstım böyle. ha smdi 1tanesi bile arayıp sormaz ne oldu ne bitti. orası ayrı mesele. kişisel zevkler bunlar.

Intel Core i5 4670k @4.2GHz / Cooler Master V8 GTS / MSI Z97 GAMING 7 / EVGA GTX770 SuperClock ACX 4GB @1250/7010MHz / Corsair Vengeance Pro 4x4 2133MHz CL9 / Corsair Carbide 400R / Corsair RM 1000W 80 + / OCZ 240GB Vector 150 / WD 3.5" 1TB Caviar Black / ASUS 23" VX238H-W / A4Tech BLODDY B120 / Logitech G600 Gaming (Black) / Logitech Z-506 5+1 75W RMS

BMW E39 5.30d 2002 M-Performance
LG D821 Nexus 5 Black

1760 Mesaj
4 Temmuz 2013; 20:50:50 

söylemem.
kendiniz bulun

151 Mesaj
4 Temmuz 2013; 21:02:07 

neyin kafası len bu, 3 şey yazıcam sonra hepiniz çil yavrusu gibi dağılabilirsiniz

duruş vuruş kuruş

bazen çılgınca dans etmek istiyorum

2010 Mesaj
10 Kasım 2013; 22:10:12 

quote:

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Konu Dışı / Off Topic] » Konu Dışı » Kızlar Nelerden Hoşlanır ?
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.625