Şimdi Ara

*** GENERAL MOBILE DISCOVERY - SIK SORULAN SORULAR - TEKNİK REHBER - KULLANICI KULUBÜ *** (2782. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
56.566
Cevap
334
Favori
3.370.599
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 27802781278227832784
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Legend v12 gayet stabil ben kullanıyorum. Turkdevs formunda bulabilirsin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kablosuz ekran paylaşımı yaparken telefon wifiden internete girmiyor. Bende custom rom kurulu, stok kk kurulu gmd de denedim onda giriyor. Custom rom kullanıp deneyip bilgi verebilecek olan var mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tgmakaveli T kullanıcısına yanıt
    şimdi kullandığımıza göre nasıl? daha mı hızlı? bu geliştiricilere nasıl güvencez adam içine virüs falan kaktırmasın varmı bunu öğrenmenin bir yolu.
  • iyi dayandı yine helal olsun, gm bize çok iyi bir ders verdi, bir daha çakma çin ürünü almamamız gerektiÄŸini öğretti, 2.5 yıldır gmd kullanıyorum, ÅŸarj doketi 3 defa tamir gördü , sim 2giriÅŸi bozuldu, ÅŸu an yedek bataryayı seyyar ÅŸarj aleti ile ÅŸarj ederek deÄŸiÅŸtirmeli olarak kullanıyorum, yılbaşına kadar idare etmeye çalışacağım, lg, sony,samsung, apple dışındaki markalara verilen paralara ve geçen yıllara gerçekten yazık oluyo
  • Telefonda bir app acayip pil harcıyor ve telefonu kasıyor. Hangi app olduğunu nasıl öğrenebilirim?
  • Gmd 16 gb versiyon.ekran acilmiyor , power tuşuna bastigimizda beyaz bir isik 1 saniye icinde gelip gidiyor , sarja taktigimizda beyaz ekran 1 sn icinde gelip gidiyor.telefon tamircisi ekran değişimi dedi 150 kagit sikismis arasina...telefonda herhangi bir düşme , su teması , ekranda catlama vs yok...sizce rom yukleme , format vs bir ise yararmi.yalniz power tusu ve ses acma kapama tusuna bastigimda restart-format ekrani gelmiyor.rom atma sansim varmi bu merete ? Simdiden teşekkürler...

• Merhaba arkadaşlar. KitKat yüklü telefona. Reset attım. Bildirim çubuğuna çift tıkladığınızda kilitleniyordu. Şimdi ise kilitlenmiyor. Onu nasıl hallederiz? Bir de Telefonda root yok. Kilit tuşu bozuk. Ses kisma tusu ekran açmaya başladı. Bir uygulama var mi ekranı açıp kapatabilecek? Rootsuz olacak ?

• arkadaşlar discovery telefonumun garantisi bitmek üzere servise göndermek istiyorum.

İzmirde oturuyorum telefonu nereye göndermem gerekiyor. ve ne yapmam gerekiyor

adres ve detaylarla yazabilecek varsa çok iyi olur, teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: balamirkan

Merhaba arkadaşlar. KitKat yüklü telefona. Reset attım. Bildirim çubuğuna çift tıkladığınızda kilitleniyordu. Şimdi ise kilitlenmiyor. Onu nasıl hallederiz? Bir de Telefonda root yok. Kilit tuşu bozuk. Ses kisma tusu ekran açmaya başladı. Bir uygulama var mi ekranı açıp kapatabilecek? Rootsuz olacak ?

Ayarlar-akıllı-akıllı jestler-çift dokunarak uyut

• Loser. kullanıcısına yanıt
    Ben Bimekse vermiştim siz de aldığınız yere verebilirsiniz ya da İzmir'deki Telpalardan birine verebilirsiniz. Servisler Telpanın sitesinde olması lazım
  • Lasvegaswings kullanıcısına yanıt
    Ayarlar - pil kısmında hangi uygulamanın ne kadar pil harcadığını göstermesi lazım
  • akıldakalıcı kullanıcısına yanıt
    Güç tuşu benim de bozulmuştu servis ücretsiz değiştirdi. Bataryayı da götürürseniz değiştirebilirler. 16 gb kullanıyorum ama uygulama için ayrılan alan 2 gb, hafıza kartına taşınabiliyor bazı uygulamalar ama bazıları taşınmıyor, 2 gb dolduğunda uygulama kuramıyorsunuz. Bunun için programlar varmış ama detayını bilmiyorum.
  • Arkadaşlar mrb ekimdeki güncelleme den sonra FM radyo çalışmaz oldu sorunu nasıl çizerin yardımcı olurmusunuz

• -Chimaera kullanıcısına yanıt
    Splendid rom v3 kullanıyorum, bi kaç hata dışında bir şeyle karşılaşmadım
  • memduhbabule M kullanıcısına yanıt
    Ekim güncellemesini kuranlar radyonun çalışmadığını söylüyorlardı sanırım, bir çözümü var mı bilmiyorum
  • hasanozt H kullanıcısına yanıt
    Radyodan ümidi kesin, bişey yapacakları yok
  • tesekkur ederim

• Bu telefonun ilaci JellyBean

Hele partitionu da ayarlarsaniz(forumda konusu var)degmeyin keyfinize

*** GENERAL MOBILE DISCOVERY - SIK SORULAN SORULAR - TEKNİK REHBER - KULLANICI KULUBÜ ***

• parmen P kullanıcısına yanıt
    Gorunum olarak lolipopa benzedigi icin normalde kurulu olan stock romdan gecince insan bi tuhaf oluyo sanki telefona lolipop guncellemesi gelmis gibi Kitkat uzerine lolipop giydirmisler desek dogru olur sanırım. Stabilite konusunda normal kitkatdan daha iyi. Titanium backup ile kullanmadiginiz programlari kaldirirsaniz tadindan yenmez Turkdevs de discovery icin bi cok rom bulabilirsiniz ben suan legendv12 kullaniyorum. V11 - v13 denedim ama v12 kadar kullanisli degil bana gore

• ***Leopard*** kullanıcısına yanıt
    valla hocam ben onu yaptım ama bir süre sonra telefon şişiyor tarayıcıda scroll yaparken bile kasıyor. app açarken falan çok bekliyor. ilk başlarda iyiydi zamanla çok kasmaya başladı telefon.
  • 
Sayfa: önceki 27802781278227832784
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.