Şimdi Ara

*** GENERAL MOBILE DISCOVERY - SIK SORULAN SORULAR - TEKNİK REHBER - KULLANICI KULUBÜ *** (2773. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
56.567
Cevap
334
Favori
3.370.598
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 27712772277327742775
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Onu yazılımsal olarak değil boot dosyasından kapamışlar.
  • Kit kat geri gelmiş indirelim bakalım. 4.2 de ram 85 ten aşağıya düşmüyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gkhndinc

Kit kat geri gelmiş indirelim bakalım. 4.2 de ram 85 ten aşağıya düşmüyor

Hocam kitkat gelmiş derken Ekim güncellemesi mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Schwimmer

quote:

Yok hocam telefonu servise göndermiştim. 4.2 yüklemiş olarak geri geldi. Bu aradada gm kitkatı kaldırmış. Ekim güncellemesi ile geri gelmiş. Sizde zaten kit kat yüklü olduğu için anlamadınız durumu.

• quote:

quote:

quote:

Yok hocam telefonu servise göndermiştim. 4.2 yüklemiş olarak geri geldi. Bu aradada gm kitkatı kaldırmış. Ekim güncellemesi ile geri gelmiş. Sizde zaten kit kat yüklü olduğu için anlamadınız durumu.

Bende şu an jellybean kurulu da yazılım güncellemeden kontrol edince 2014te çıkan kitkat sürümleri gözüküyor sadece, o yüzden sordum hocam.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Bende şu an jellybean kurulu da yazılım güncellemeden kontrol edince 2014te çıkan kitkat sürümleri gözüküyor sadece, o yüzden sordum hocam.

2014 günlemesini yaptıktan sonra ekim güncellemesi geliyor Gm sinema ve sistem hızlandırılması gibi şeyler yazıyor açıklamada

• Gm discovery 16 GB tele micro USB takiyorum ama gormuyor.Yardımcı olursanız sevinirim.

• Merhabalar.

Bugun telefonu cok kisa mesafeden yere dusurdum. Bu olaydan sonra telefon ile konusma yapinca ahizesinden cok az ses gelmeye basladi. Telefonun diger kisimlarinda bir sorun yok suan. Sadece konusurken ahizeden cok az ses geliyor. Derinden geliyor gibi. Sizce ne olmus olabilir ?

• quote:

Orijinalden alıntı: vg4519

Gm discovery 16 GB tele micro USB takiyorum ama gormuyor.Yardımcı olursanız sevinirim.

Telefonda otg yok.
  • Yok mu beyler ekim güncellemesini yapan? Yorum alalım dedik ama çıt çıkmadı.
  • güncellemeden sonra kingroot ile root olmuyor
  • EKİM GÜNCELLEMESİ :

jelybean kullanıyordum. ekim güncellemesi gelince bi bakayım dedim neler var. yükledim . öyle bir güncelleme gelmiş kiii vay vay vay ..

1- radyo çalışmaz oldu .

2- gelene ve giden çağrılarda , kişinin fotografı buyuk ekranda çıkıyordu , şu an ise 1 cm lik bit kadar bi yerde görünüyor ...

3- oyunlarda yarım saniyelik takılmalar meydana gelir oldu

4 - gelen çağrılarda , telefonu ters çevirdiğimde ses kısılırdı .. artık olmuyor ..

daha önce de kitkatı kurup denemiştim ama 2 gun dayanamamıştım . olmuyor arkadaşım olmuyor. bu telefonu canavar gibi kullanmak istiyorsan jelybean de kalacaksın . telefon evrim geçiriyor . uçuyor resmen ..

kasım güncellemesini merak eden arkadaşlara saygılar ... kitkat pişmanlıktır ...

eklemeyi unuttum .bir de
    alt kısımdaki tuşların ışıkları her zaman tepki vermiyor. bazen 10 sanıye bazen 1 dk sonra ışıık yanıyor :D

soldaki jelybean ... sağdaki kitkat kasım güncellemesi..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jawseren -- 12 Ekim 2015; 19:53:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: jawseren

EKİM GÜNCELLEMESİ :

jelybean kullanıyordum. ekim güncellemesi gelince bi bakayım dedim neler var. yükledim . öyle bir güncelleme gelmiş kiii vay vay vay ..

1- radyo çalışmaz oldu .

2- gelene ve giden çağrılarda , kişinin fotografı buyuk ekranda çıkıyordu , şu an ise 1 cm lik bit kadar bi yerde görünüyor ...

4 - gelen çağrılarda , telefonu ters çevirdiğimde ses kısılırdı .. artık olmuyor ..

daha önce de kitkatı kurup denemiştim ama 2 gun dayanamamıştım . olmuyor arkadaşım olmuyor. bu telefonu canavar gibi kullanmak istiyorsan jelybean de kalacaksın . telefon evrim geçiriyor . uçuyor resmen ..

kasım güncellemesini merak eden arkadaşlara saygılar ... kitkat pişmanlıktır ...

Teşekkür ederiz hocam. Ben de jellybean kullanıyordum birisi yorumlasa da ona göre karar versem diyodum. Kalayım en iyisi jellybean'de.
  • Ben ilk burakgonun paylaştığı güncellemesi kurmuştur. Eski KitKat gibi takilmalar oluyordu.sonra güncelleme otgden gelince jellybeene donup tekrar kitkati resmi durumunu kurdum. Bukez kasılma ve tepkisizlik yok eski kitkata gore çok çok iyi oldukça serik çalışıyor.
    Radyo yuklenmiyor.
    Oyun için bisey demiyecem oyun oynamiyorum.ses kalitesi mükemmel ben sırf onun için döndüm. Artık tiz ses yok bass artmış çok ayrıntılı ayarlar gelmiş. Müzik dinlemekten artık zevk alıyorum. Radyo noktasında zaten cekmiyordu:)) dinlerken hiç tat vermiyordu.

• quote:

Orijinalden alıntı: ottoman1645

Ben ilk burakgonun paylaştığı güncellemesi kurmuştur. Eski KitKat gibi takilmalar oluyordu.sonra güncelleme otgden gelince jellybeene donup tekrar kitkati resmi durumunu kurdum. Bukez kasılma ve tepkisizlik yok eski kitkata gore çok çok iyi oldukça serik çalışıyor.
    Radyo yuklenmiyor.
    Oyun için bisey demiyecem oyun oynamiyorum.ses kalitesi mükemmel ben sırf onun için döndüm. Artık tiz ses yok bass artmış çok ayrıntılı ayarlar gelmiş. Müzik dinlemekten artık zevk alıyorum. Radyo noktasında zaten cekmiyordu:)) dinlerken hiç tat vermiyordu.

Oyun ben de oynamıyorum hocam, ama söylediğiniz gibi kitkat'ta inanılmaz takılmalar oluyordu. Çok zor döndüm zaten ondan sonra jb'ye, şimdi tekrar uğraşmak istemiyorum cihazın performansından da memnunum şimdilik. Sağolun yorumunuz için.
  • ottoman1645 O kullanıcısına yanıt
    çağrı geldiğinde teli ters çevirince ses kısılıyor mu hocam ?
  • Bu telefonu almak isteyenlere küçük hikaye;

İki adet GM discovery cihazımın ikisininde en az 2 defa ekranı garanti dahilinde bulutlanma ve ölü piksel sebebi ile değiştirildi. Cihazlar servisten geldikten en fazla 2 hafta sonra kendiliğinden yine aynı sorunları verdi, hatta kargodan teslim aldığında bile vardı. Cihazımın birisinin garantisi bitti, garantisi devam edeni ise tekrar aynı sorundan servise gönderdim. Hatta değişen cihazların ekranının kalitesi olduğunu , görüntüsünün bile farklı olduğunu , benim gibi aynı sebeplerden cihazını elden götürüp de cihazı orada birebir değiştirenler olduğunu ve bu yüzden kendi telefonumun da değişim hakkı olduğunu arıza tutanağına ekledim. Geçen cuma gönderdim ve dün aradım, son durumu değişim iptal , cihaz onarılıyor yazıyordu. Bu sabah uyandığımda sabah saat 09:00 da mesaj geldi ve cihazımın '' dokunmatiği darbeli '' olduğu ve bu yüzden 200 tl ücret ödemem gerektiği yazıyordu. Hemen servisi aradım kendilerine benim cihazımı daha önceki aynı sebebler ile gönderdiğimi ve bu yüzden değişim istediğimi , cihazın dokunmatiğinin bende iken hiçbir sorunu olmadığını filan söyledim fakat boşuna. Adamlar 200 tl ücret ödemek istiyor musunuz yoksa geri göndereceğiz diye tutturdular. Ben tai ki haklı olarak ödemen istemediğimi söyledim. Bu gün cihazı gönderecekler muhtemelen.

Bu yüzden bu markadan cihaz almak isteyenlere tavsiyem kesinlikle bulaşmayın. Siz siz olun sakın ama sakın o donanımhaber in servis ziyaretindeki yorumlara bakıp da bu cihaza yaklaşmayın. Yoksa benim durumum gibi cihazınız A sonunundan dolayı gönderir B sorunundan dolayı 200 Tl ücret isterler. Bu ülke de çok iyi oldukları için bir de Arnavutluk a açılıyor. Ben hakkımı helal etmiyorum. Cihazıma bu teşhisi koyanın yanına inşallah kar bırakmaz Allahım diyorum...
  • jawseren kullanıcısına yanıt
    kısılıyor
  • senseman62 kullanıcısına yanıt
    jelybean deyken oluyordu benim de ama kasım güncellemesinden sonra olmaz oldu .. alla alla. bi yere bi ayar falan mı sakladılar naptılar :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: jawseren

EKİM GÜNCELLEMESİ :

1- radyo çalışmaz oldu .

eklemeyi unuttum .bir de
    alt kısımdaki tuşların ışıkları her zaman tepki vermiyor. bazen 10 sanıye bazen 1 dk sonra ışıık yanıyor :D

soldaki jelybean ... sağdaki kitkat kasım güncellemesi..

Teşekkürler arkadaşım bilgilendirme için. Ben Jelybean de durayım en iyisi
  • 
Sayfa: önceki 27712772277327742775
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.