Şimdi Ara

*** GENERAL MOBILE DISCOVERY - SIK SORULAN SORULAR - TEKNİK REHBER - KULLANICI KULUBÜ *** (2755. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
56.567
Cevap
334
Favori
3.370.598
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 27532754275527562757
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Schwimmer

Yaklasik 5 ay once falan sarj soketi arizasindan garantiye gondermisim telefonumu , simdi de guc tusu arizasi cikti. Guc tusu calismiyor. Yarin da sehir disina cikacagim telefonu telpa'ya birakamam sanirim. Sacma olacak ama bu arizasin garantiden baska cozumu var midir? 1 ay idare etse beni yeter.

Baska birisi de ayni problemle karsilasirsa sakin olsun. 10-15dk icinde kendi kendine duzeliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam iyi de kitkata geçtiğim gibi olmadı ki bu durum ondan birkaç ay sonra oldu maalesef. @burak23358
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jaycees

Hocam iyi de kitkata geçtiğim gibi olmadı ki bu durum ondan birkaç ay sonra oldu maalesef. @burak23358

Olmadı bi hard reset atmayı deneyün isterseniz...

• quote:

Orijinalden alıntı: burak23358

quote:

Hocam iyi de kitkata geçtiğim gibi olmadı ki bu durum ondan birkaç ay sonra oldu maalesef. @burak23358

Peki hocam sizce sorun yazılımsal mi yoksa donanımsal mi ? Ve kitkatta olduğu da kesin birşey değil sanırım.Sonuçta her kitkata geçende böyle bir sorun yok sanırım dimi :)
  • quote:

quote:

quote:

Peki hocam sizce sorun yazılımsal mi yoksa donanımsal mi ? Ve kitkatta olduğu da kesin birşey değil sanırım.Sonuçta her kitkata geçende böyle bir sorun yok sanırım dimi :)

Bence yazılımsal bide hafıza yetmeme meselesi uygulamalar ayrılan hafıza dolmuş olabilir ayarlar>uygulama ya girin bakın bi...

• mklvz kullanıcısına yanıt
    @mklvz - KitKat değil o zaman telefon. Ben stok rom kullanırken yapamıyordun.
  • ekim 2013 te aldığım discovery 16gb telefonumun power tuşu bozuldu, basmıyor haliyle açamıyorum telefonu. bugün vericem garantiye bakalım sonuç ne olacak. vatandan almıştım.
  • arkadaşlar discovery de kızılötesi ır portu var mı uzaktan kumanda için?
  • quote:

Orijinalden alıntı: yelkenli_gemii

arkadaşlar discovery de kızılötesi ır portu var mı uzaktan kumanda için?

Emin olmamakla beraber yok diye biliyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güç tuşu çalışmazsa ses açma veya kapama tuşuna basın tekrar geri geliyor. En azında bende öyle.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Bence yazılımsal bide hafıza yetmeme meselesi uygulamalar ayrılan hafıza dolmuş olabilir ayarlar>uygulama ya girin bakın bi...

O durumu nasıl anlayacağım hocam ?
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

O durumu nasıl anlayacağım hocam ?

Yanlış bilmiyorsam ayarlar>uygulamalar dan hafıza azalmış olabilir.Zaten girince uygulamalar a görünüyor...

• Değişen Parçalar:(DOKUNMATİK PANEL BEYAZ ;DISCOVERY -SB17) ; (KAMERA LENSİ ;DISCOVERY -10A012) ; (ARKA KASA SİYAH ;DISCOVERY -10B037) ;
    Böyle yazıyor arkadaşlar siyah arka kasa ne oluyor?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tmp341

@mklvz - KitKat değil o zaman telefon. Ben stok rom kullanırken yapamıyordun.

Jelly Bean,rootsuz Gm Discovery kullaniyorum;zil sesi olarak istedigim mp3 u ayarlayabiliyorum.

Sesli arama zil sesi->Oradan yereli sececeksiniz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefonu garantiye gönderdim anakart ve ekran değişti. Ölü piksel vardı sonra kitkata yükselttim ardından tekrar jelly beane döndüm.

Telefon instagram, chrome vs gezinirken bir anda takılıyor ardından kendi kendine tıklamadıgim yerlere tikliyor. Kendi kendine ayarlara giriyor. Sanki başka biri yönetiyomus gibi uzaktan neden kaynaklanıyor sizce bir fikrini var mi

• Bugün aynı sorun bendede oldu . şuan zor bela tuş çalışıyor bugün yarın tamamen gidebilir. Garantiye mi göndersem yoksa bi yerde yaptırsam mı karar veremedim. ses açma veya kapama tuşuna basıncada bişey değişmedi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nef'i
    Telefon instagram, chrome vs gezinirken bir anda takılıyor ardından kendi kendine tıklamadıgim yerlere tikliyor. Kendi kendine ayarlara giriyor. Sanki başka biri yönetiyomus gibi uzaktan neden kaynaklanıyor sizce bir fikrini var mi

Benim telefonum dediğiniz şeyi aşırı zorlanıp ısındığı zaman yapıyor sadece. İşyerinde telefonu şarja takıp, internet paylaşmayı açıyorum bilgisayarımda kullanabilmek için. Bu sırada telefonumda ağır uygulamalar çalıştırdığımda dediğiniz gibi oluyor. Kendi kendine bir yerlere tıklayıp uygulamalar açıyor.

Bu olduğunda şarjdan çıkarırsam telefon hemen normale dönüyor. Ben de 4.2 kullanıyorum halâ. Şarja bağlı değilken olduğunu hiç görmedim bu problemin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: exelance1248

Bugün aynı sorun bendede oldu . şuan zor bela tuş çalışıyor bugün yarın tamamen gidebilir. Garantiye mi göndersem yoksa bi yerde yaptırsam mı karar veremedim. ses açma veya kapama tuşuna basıncada bişey değişmedi

Dedigim gibi benimki kendiliginden duzeldi hocam. Bir iki arkadas daha vardi bu telefonu kullanan o da oyle soylemisti arada yapiyor oyle duzelir diye. İstersen yine de bir gonder garantiye
  • Arkadaşlar KitKatdan 7 ay sonra anca güncelleme gelmiş. 42 MB bi güncelleme gelmiş.. Yükleyen oldu mu acaba....KitKat a geçmiştim ama hatalar beni çıldırttı 4.2.1 e dönmüştüm..
    Şimdi düzeldi mi acaba bilgisi olan varmı

• Valla gitgide dahada kötü oluyor gibi. bayramdan sonra gönderiyim olmazsa. teşekkürler. İyi bayramlar
  • 
Sayfa: önceki 27532754275527562757
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.