Şimdi Ara

*** GENERAL MOBILE DISCOVERY - SIK SORULAN SORULAR - TEKNİK REHBER - KULLANICI KULUBÜ *** (2722. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
56.567
Cevap
334
Favori
3.370.598
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 27202721272227232724
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    arkadaslar yok mu yardım edecek ?
  • Arkadaslar, elimde gmd 4 gb var ve telefon %60 ken acip kapadigimda bir anda %15 oluyor. Nedenini ve cozumunu bilen biri yardimci olabilir mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • laviniavii L kullanıcısına yanıt
    Mini tarayıcı kullanıyorsan gifler gözükmez, belki ondandir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • psycho1905 kullanıcısına yanıt
    eğer 3 saat şarj olup da böyle birşey yapıyorsa pil pert demektir

garantisi varsa servise gönderin yeni pil versinler

• parmen P kullanıcısına yanıt
    Ben de ilk aldığım günden beri yapıyor.2 sene oldu kıtırt kıtırt çalışıyo hala, nazar değmesin.
  • 39nicolasanelka 3 kullanıcısına yanıt
    gönderdim servise 4 kez. ilk başta şarj soketi için yollamıstm. adamlar şarj soketını yapmıs ama ekranı oynatmıslar. tekrar yolladım(yani 3. kez) servise hata yok demişler bi de pili değiştirmişler yani yeni pil kullanıyorum faturadaki bilgiye göre. en son yolladığım da ise gene sorun bulamadık dediler deli oldum. şikayet ettim adamlar sallamadı. yani tekrar servise yollanınca bir yararı olacagına inanmıyorum.
  • orrran kullanıcısına yanıt
    yeni mi aldınız? jelly bean kullanırken de var mıydı? acaba kitkattan sonra mı oldu diye aklıma geldi.
  • parmen P kullanıcısına yanıt
    Telefon ilk çıktığında aldım. Zaten jb kullanıyorum, kitkatı hiç yüklemedim beğenmediğim için.
  • orrran kullanıcısına yanıt
    eyvallah kardeş sağol,kamera bozuk demek ki,bize yine servis yolu gözüktü.
  • Kitkat'lı telefonun çok şarj tüketmesinden şikayeti olan arkadaşlara saygı duyarak, denemek için tam 1 yıldır kullandığım 4 GB kitkat'lı telefonumla test yaptım. Cihazdan cihaza ve kullanıma göre değişir ama ekteki resimdende anlaşılacağı üzere kitkatın şarj tüketimi, günde birkaç saat oyun oynadığım, Wi-Fi yada 3G den birisi sürekli açık olduğu halde ve tüm görüşme ihtiyaçlarımı karşıladığım halde, bence makul seviyede.
     *** GENERAL MOBILE DISCOVERY - SIK SORULAN SORULAR - TEKNİK REHBER - KULLANICI KULUBÜ ***
  • quote:

Orijinalden alıntı: akcasar

Kitkat'lı telefonun çok şarj tüketmesinden şikayeti olan arkadaşlara saygı duyarak, denemek için tam 1 yıldır kullandığım 4 GB kitkat'lı telefonumla test yaptım. Cihazdan cihaza ve kullanıma göre değişir ama ekteki resimdende anlaşılacağı üzere kitkatın şarj tüketimi, günde birkaç saat oyun oynadığım, Wi-Fi yada 3G den birisi sürekli açık olduğu halde ve tüm görüşme ihtiyaçlarımı karşıladığım halde, bence makul seviyede.
     *** GENERAL MOBILE DISCOVERY - SIK SORULAN SORULAR - TEKNİK REHBER - KULLANICI KULUBÜ ***

Sayılar nedense hep aynı :)
  • Bir Acayip Adamm B kullanıcısına yanıt
    merhaba

kitkat dan j.b ye dönüşte telefonda ki hangi verilerin silindiğini biliyor musunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: parmen

merhaba

kitkat dan j.b ye dönüşte telefonda ki hangi verilerin silindiğini biliyor musunuz?

Ben kitkattan dönüş yapmadım hiç ama muhtemelen telefondaki veriler siliniyordur.Hafıza kartının etkilenmemesi lazım.
  • Arkadaslar bu telefonda kablolu selfie çubuğu kullanan varmı.??ben resim cekemiyorum

• akcasar kullanıcısına yanıt
    dalgamı gecıyorsun insanlarla 1 triyon mah koysan o kadar olmaz 3 saatekran suresini aşıyorsan ne mutlu sana
  • 5 gün şarj süresi alırken ekran hiç açılmamış galiba

en çok şarj tüketen uygulamalar kısmında beli ediyor kendini :)

• bu telefon formatı denen şey nasıl oluyor :D
  • Telefonu 4.4 e yukseltmistik. Gelen aramayi cevaplamak icin asagiya dogru degilde eskisi gibi soldan saga nasil yapabiliriz.

• quote:

Orijinalden alıntı: KöfteSuyu

quote:

Kitkat'lı telefonun çok şarj tüketmesinden şikayeti olan arkadaşlara saygı duyarak, denemek için tam 1 yıldır kullandığım 4 GB kitkat'lı telefonumla test yaptım. Cihazdan cihaza ve kullanıma göre değişir ama ekteki resimdende anlaşılacağı üzere kitkatın şarj tüketimi, günde birkaç saat oyun oynadığım, Wi-Fi yada 3G den birisi sürekli açık olduğu halde ve tüm görüşme ihtiyaçlarımı karşıladığım halde, bence makul seviyede.

Sayılar nedense hep aynı :)

hocam orda 5 gün 5 saat 5 dakika 26 saniye mi yazıyo, bana mı öyle geldi???? :))
  • quote:

Pil kullanim testi oyle olmaz.Yogun kullanim yani ekran suresi daha onemli yoksa bende 5 gun dayandirmistim pili ara sira mesajlasma disinda bir sey yapmadan.

Bunlar da benim batarya surem

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 27202721272227232724
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.