Şimdi Ara

*** GENERAL MOBILE DISCOVERY - SIK SORULAN SORULAR - TEKNİK REHBER - KULLANICI KULUBÜ *** (2656. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
56.566
Cevap
334
Favori
3.370.601
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 26542655265626572658
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: cizbudak

Bende bir yıldan fazla kullandım hiç bir sorun yaşamadım geçen hafta biri 500 lira verince hiç aklım da satmak yokken sattım

İyi denk gelmiş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • suicide kullanıcısına yanıt
    arkadaşım bozuk telefon kullanıyorsun sonra bendekiler sağlam diyorsun.neyin kafasını yaşıyorsun.elini yüzünü yıka.
  • yav he he demek lazım sana, nerden anladın bozuk olduğunu vahiy mi indi
  • quote:

Orijinalden alıntı: suicide

yav he he demek lazım sana, nerden anladın bozuk olduğunu vahiy mi indi

quote:

aktif şekilde kullanıyorum beyaz ekranda dikkatli bakınca farkedilen iki parlak nokta dışında hiçbir sıkıntı yok ki onlarda aldığımda vardı, uğraşmak istemedim

asıl yana yav he he demek lazım. ne yazdığından haberin yok.sıfır diye kullanılmış telefon satın almışsın haberin yok.ekranında beyaz nokta sorunu var haberin yok.sonra buraya gelip yok telefon sağlam millet nasıl kullanıyor da bozuluyor diye ötüyorsun. cidden ülke de tüketicinin bilinçlenmesi lazım.yoksa düzgün mal satılmaz bu ülkede.adam neden satsın ki bozuğu bile kullanan bitr kitle var.
  • yarim yamalak okuyorsun herhalde, dikkatli bakinca yaziyor orda. demin bozuktu simdi kullanilmis oldu bakalim bi sonrakinde ne olacak
    artan, belli olan bir sey olsa neyse ama telefona buyutecle bakmadigimiza ve normalde gorunmedigine gore sorun yok. bana laf atacagina kendine bak, ortalama 1milyon tane pikselin hepsini kontrol ettinmi her kullandigin telefonda. bozuk telefon kullaniyorsun haberin yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi suicide -- 22 Kasım 2014; 13:56:26 >
  • muzaffer26 M kullanıcısına yanıt
    Ben LG lm640s ile kullandım. Sorunsuz bir şekilde çalışıyor. Ama Samsung u bilmiyorum. Kullananı da duymadım.

• Telefonu servise verdim durup durup kilitlenme ve kilit tuşunun arada çalışmamasından dolayı.
    Anakart değişimi olacak dediler ve 280 TL istediler. Serviste yaptırsammı yoksa dışardamı yaptırsam diye düşünüyorum şuan.
    Eskiden S2 vardı bende garantili olmasının bana hiç bir avantajı olmadı S2 garantisi biter bitmez Turkcell de çalışan bir arkadaşıma verdim servise yolladı ücretsiz yaptırdım.Önemli olan servis değil adamının olması imiş onu öğrendim. O arkadaşa Gm verecektim servise versin diye ama General Mobile a bakmıyoruz biz dedi hayallerim suya düştü.
    Dışarda bi telefoncuya yaptırsam anakart değişimini kaça yapar ?
  • lolipop'lu rom var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: varol7

lolipop'lu rom var mı ?

Android L temalı kitkat rom var, lollipop rom yapılması imkansız neredeyse
  • sa kardeşler yardımınıza ihtiyacım var ben telefonu 2 hafta once rot ve rom attım 2 hafta telefonu sorunsuz kullandım ama dün telefon cebimdeykene gitmiş ve ne yapdıysam açamadım telefoncuya bıraktım ama oda yapamadı imeili filan herşeyi silinmiş dediler biraz araştırdım brick diye bir şey varmış o olabilirmiş ama çözmeye çalıştım çözemedim bataryayı çıkartıp pc ye balıyom okumuyor telefon ne yapcamı şaşırdım maddi durumumda kötü en az 6-7 ay telefon alamam örenciyim eger bana yardımcı olursanız sevinirim.büyük bir iyilik yapmuş olursunuz 40 gün 40 gece 1 kere duga ederim
  • ONUR_345241 kullanıcısına yanıt
    kardeşim bizim arkadaşada öyle yaptılar onunda aynı sıkıntıları vardı bizim burda bi tanıdık telefoncu verdı ona götürdük birlikte 25 tl ye yaptı bi tuşları degiştirmiş bide iyeriye lehim çekmiş içeriden bi parçası kırılmış hepsi bu biraz araştır sen belki seninki farklı da ola bilir biyerden büyük bir patlak vermiş dir belki, dedim gibi bi araştır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: randyman

sa kardeşler yardımınıza ihtiyacım var ben telefonu 2 hafta once rot ve rom attım 2 hafta telefonu sorunsuz kullandım ama dün telefon cebimdeykene gitmiş ve ne yapdıysam açamadım telefoncuya bıraktım ama oda yapamadı imeili filan herşeyi silinmiş dediler biraz araştırdım brick diye bir şey varmış o olabilirmiş ama çözmeye çalıştım çözemedim bataryayı çıkartıp pc ye balıyom okumuyor telefon ne yapcamı şaşırdım maddi durumumda kötü en az 6-7 ay telefon alamam örenciyim eger bana yardımcı olursanız sevinirim.büyük bir iyilik yapmuş olursunuz 40 gün 40 gece 1 kere duga ederim

Ses açma + güç tuşuna basılı tutarak açabiliyor musunuz telefonu?
    Usb sürücülerini yüklediniz mi?https://yadi.sk/d/rRQf6zPLBuMH3
    Yükledikten sonra sp flash tool ile stock rom atın, internette gerekli anlatımlar var (discovery flash tool olarak aratınca çıkıyor).
  • muzaffer26 M kullanıcısına yanıt
    Televizyonun modeline göre de değişebilir ama smart remote (mavi logolu) uygulaması başarılı bir şekilde çalışıyordu.
  • arkadaşlar sizdede bazen dokunmatiğin sapıtması ekranın kendi kendine dokunması gibi sorunlar varmı?

Ben bu sorunlar yüzünden değişim talep ettim.

• quote:

Orijinalden alıntı: suicide

şimdi süperzekanın biri çıkar fanboy falan der ama, yarın tam 1 yıl bitecek telefonu çok aktif şekilde kullanıyorum beyaz ekranda dikkatli bakınca farkedilen iki parlak nokta dışında hiçbir sıkıntı yok ki onlarda aldığımda vardı, uğraşmak istemedim zaten belli değil diye. ekran sararmadı, şarj yeri bozulmadı, gps ya da dokunmatikte sıkıntı yok falan filan... daha önce atrix kullanmıştım, onda da herkes şu bozuluyor bu bozuluyor diye şikayet ederdi ne hikmetse iki tane aldığım telefondan biri hala sağlam diğerini ben kırdığım için bozuldu

yani bazen anlamıyorum bu cihazlar nasıl bu kadar kolay bozuluyor, aman tuşuna basmayım diyen adam bile var bozulacak korkusu ile

rekor bende olmalı....
    16 gblar ilk çıktığında almıştım... 15 ay oldu daha tık yok...
    3 kere yere düştü.
    2 defa suya düştü...
    içinde 450 adet program var çöp kutusuna çevirdim...atmadığım rom denemediğim uygulama kalmadı. normalde hor kullanırım kılıf falan kullanmam.
    hiç bir arızası olmadı.
    şanslımıyız acaba?

• Bi s4 kullanıcısı olarak, gmd kullanan arkadaşlarım var hepside telden memnun sorun her telde çıkabilir s4 de, daha yeni cikandada olacak şeyler, fiyata göre pisman olunulacak bir tel değil bence.

• suicide kullanıcısına yanıt
    cahil cahil konuşma kardeşim yaa.ilk aldığında beyaz nokta vardıysa kullanılmış ve iade ürün ,kullandıktan sonra çıktıysa bozuk ürün işte şu kadarını anlayıp ayırt edecek kadar nöron taşımıyor musun beyninde.buraya gelip ilkokul terk mesajlar yazıyorsun.illa her şeyi bilal e anlatır gibi mi anlatalım. bozuk malı kullanırsın o senin sorunundur gelip sağa sola yea bendeki çok iyi milletin ki nasıl bozuluyor yeaa diye yazmanın alemi yok.zaten seninki de dandiri yani yırtınsan da bu gerçek değişmez.yeni alacak insanlar kronik hatası varsa forumdan görüp alıyor.
  • aman nöronlarına dikkat dökme sağa sola, öptüm by.
  • Lord of Light kullanıcısına yanıt
    hepsini denedim recovery modunda açılmıyor sürücüleri yüklediysemde bi halta yaramadı flaş tool da okumuyo saten flaş tolda işlemde şü preroder var ya onu kaldırıncada doldurma işlemi gerçekleşmiyor sorun pc deyse bi format atıyım dedim attım ama yine tık yok ne yapcamı şaşırdım 1-2 güne kadar servise göndercem onlar yapıyomuş ama 200 küsür masraf ister diye korkuyorum olmassa anakartı filan salammış telefonu bu halde satarım 250 tl eder anakar,işlemci,ram,mercek,vs şeyler kullanılır herhalde
  • google play deki yetersiz hafıza muhabetti sadece bendemi var anlamadım
  • 
Sayfa: önceki 26542655265626572658
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.