Şimdi Ara

*** GENERAL MOBILE DISCOVERY - SIK SORULAN SORULAR - TEKNİK REHBER - KULLANICI KULUBÜ *** (2626. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
56.566
Cevap
334
Favori
3.370.599
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 26242625262626272628
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Google play üzerinden Bloons TD 5 oyununu satın aldım. Oyunu yüklemek istediğimde "uyumsuz güncelleme" hatası alıyorum. Ninja Kiwi firmasına mail attım. Durumu anlattım. Google Play Store a ait önbelleği temizleyerek denememi istedi. Bir sonuç çıkmadı. Poweramp in apk sını kullanabilmek için google play store u değiştirmiştim. Sorun bundan kaynaklanıyor diyerek google play i kaldırıp orjinal marketin son versiyonunu yükledim. Sonuç yine aynı. Bugün yine önbellek temizleyip denemek istedim. Bu sefer "USB belleğe veya SD karta yüklenemedi" hatası aldım.

Şimdi şöyle bir durum söz konusu. Sorun bundan kaynaklı olabilir mi?

Elimde 16 gb lık general mobile discovery var. Orochi nickli arkadaşın partitation başlıklı konusundan telefonumun hafızasını bölerek düzenleme yapmıştım. Şu an mesela General Mobile ın yayınladığı resmi güncellemeleri partitation değiştirdiğim için alamıyorum. Acaba oyunun yüklenmesi esnasında aldığım hata bundan kaynaklı olabilir mi? Çünkü oyun iniyor ancak yükleme yapmıyor. Ekranda, "yükleniyor" yazısı çıkıyor. Bir süre sonra iki hatadan birini veriyor. Ya "uyumsuz güncelleme" diyor ya da "USB belleğe veya SD karta yüklenemedi".

Böyle bir sorun ile karşılaşıp çözüm bulabilen var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dhKARACAN -- 1 Ekim 2014; 14:04:49 >
  • Resmin altında kucuk bir sekilde Kasim'in ilk haftasi diyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ***Leopard***

quote:

Orijinalden alıntı: O.M.F.

Arkadaşlar Şu kit kat alfa sürümü çıksın artık ya bune ya hala kit kat beta sürümünü kullanıyorum sim deki numaraların bazıları silindi :/

Maalesef cikamaz alfa surum cunku alfa surum betadan da oncesidir.Bundan ya tam surum gelir gelir yada hic gelmez.

o zaman jell bean e geri mi döneyim :/
  • Jelly Bean e geri donebilirsin.Soylentiye su onumuzdeki 1 ay icinde tam surum kitkat gelecekmis.O zaman ona gecersin.Daha hatasiz olabilir.Su an jelly bean in sorunu yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ***Leopard*** -- 1 Ekim 2014; 18:45:24 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • ***Leopard*** kullanıcısına yanıt
    Söylentilere bakacak olursak 6 ay önce gelecekti KitKat :)
    Gionee stabil bir rom ürettiyse bize de gelir. Yok üretmediyse yatar o iş yine.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Avea hat ile 25 mbps ve üstünü görenler var mı? Birçok istasyonda dibinde olmama rağmen maks 15-17 mbps görüyorum. Bu arada sim2 kullaniyorum.

• acer_sahibi77 kullanıcısına yanıt
    Gionee coming soon kitkat diye bir resim koymus galiba.Gm guncelleme yorumlar beklentiler diye bir konuda vardi gorsel.Tabi isin icinde gm olunca gionee romuna ceviriyi bile beceremeyebilirler

• quote:

Orijinalden alıntı: IsO6

Avea hat ile 25 mbps ve üstünü görenler var mı? Birçok istasyonda dibinde olmama rağmen maks 15-17 mbps görüyorum. Bu arada sim2 kullaniyorum.

Avea alt yapisi ile gm nin modemi biraz uyumsuz.Yeni modem firmware kurup sorunu gideren bir arkadas vardi.Ama root gerekiyordu.

Avea 1800 altyapisi kullandigi icin sorunluymus galiba.

• her ne kadar hızlı geliştiyse de android sistem çok taze.gelişmesi,değişmesi gereken çok yer var.disk bölümleme bunlardan sadece biri.sizin yaptığınız değişiklikler sürekli bu hataları doğuruyor.tavsiyem yaptığınız tüm değişiklikleri geri alıp fabrikadan çıkmış ayarına dönmeniz.
  • cevo_61 kullanıcısına yanıt
    fazla kullanım ile alakası yok.ben gayet normal kullanıyorum.benimkilerde bile içeri doğru kayışı hissettim.ekran kilitlemek için ekrana çift tıklama kullanıyorum.en azından sadece tuşları açmak için düğmeleri kullanıyorum.malzeme kalitesi cidden berbat.nokia 3500 telefonumu 5 sene kullandım onda bile tuşlar hala ilk günkü gibi.
  • nuttyumut kullanıcısına yanıt
    ya yürü git ne üst düzeyi.ÇÖP bir telefon.ekranlar sürekli arızalanıyor.ya beyaz nokta çıkıyor ya sararıyor.tuşlar bir süre sonra içine kaçıyor.motog almadığıma pişmanım
  • superhead kullanıcısına yanıt
    arama ayarlarından çağrı bekletmeyi aktif et
  • quote:

Orijinalden alıntı: memotembelgezer

fazla kullanım ile alakası yok.ben gayet normal kullanıyorum.benimkilerde bile içeri doğru kayışı hissettim.ekran kilitlemek için ekrana çift tıklama kullanıyorum.en azından sadece tuşları açmak için düğmeleri kullanıyorum.malzeme kalitesi cidden berbat.nokia 3500 telefonumu 5 sene kullandım onda bile tuşlar hala ilk günkü gibi.

o ekrana çift tıklayıp kilitlediğin programın ismi nedir hocam ben de onu yükleyim bari, açma kapama tuşu içerde kaldı ses tuşlarının da durumu iyi değil telefon 1 yıl olmadan dökülmeye başladı resmen

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: memotembelgezer

ya yürü git ne üst düzeyi.ÇÖP bir telefon.ekranlar sürekli arızalanıyor.ya beyaz nokta çıkıyor ya sararıyor.tuşlar bir süre sonra içine kaçıyor.motog almadığıma pişmanım

Aynen kusura bakmasınlar çöp cihaz 6 ayda 3 kere garantiye verdim yıldırdı beni ve takasladım başka telefonla bu saatden sonraa general mobile dendimi kaçarım.
  • SusLanSenKöylü kullanıcısına yanıt
    smart launcher.eklentiler bölümünden knock of u işaretle
  • ---VİRÜS--- Dünden beri telefonun 3 defa kitlendi .Bir kaç download yapmıştım, acaba virüs mü bulaştım derken galeri menüsünde (SDkart) farklı dosyalar oluşmuş.
    Ne tavsiye edersiniz program mı? Fabrika ayarlarını ?

• Facebook ta kitkat yakinda diye paylasilmis. Discovery elite in sayfasinda haydi gozunuz aydin.

• ***Leopard*** kullanıcısına yanıt
    Doğru çeviride hata çıkabilir. :)

• Sayın GMD'ciler Antutu Benchmark uygulamasında cihazım genel testten 16450-16500 arası puan alıyor.
    Siz baktınız mı nasıl puanlarınız?

• alperd82 A kullanıcısına yanıt
    Benimde 16500 civarı çıktı.Onceki versiyonlarda(antutu versiyonu)daha düşük çıkardı.
  • 
Sayfa: önceki 26242625262626272628
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.