Şimdi Ara

*** GENERAL MOBILE DISCOVERY - SIK SORULAN SORULAR - TEKNİK REHBER - KULLANICI KULUBÜ *** (2620. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
56.567
Cevap
334
Favori
3.370.568
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 26182619262026212622
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar gps bi turlu calismiyor yandex navg. kullaniyorum. Root rom yapmadim teli bi cozumu varmidir bunun,is geregi cok onemli benim icin...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fatz

Arkadaşlar geçici olarak annemin GMD telefonunun SIM-2 yuvasına çeviricisi ile taktığım kendi Nano Sim kartımı çıkarırken malesef yuvadaki 2 pin koptu. Şu anda cihazın SIM-2 yuvası takılan sim kartları okumuyor.

Cihazı garantiye göndersek onarım yapılır mı yoksa kullanıcı hatası falan mı derler? Kullanıcı hatası derlerse bile en azından ücret karşılığı onarım yapılır mı? Bir de garanti süreci çok uzun sürer mi? İzmir'deyim. Burada teknik servis varsa gidip kendim vereceğim.

Kullanici hatasi.Ucret karsiligi onarirlar.15 gunden asagi gelmez.Teknik servise elden verirsen ve su hizli servis uygulamasi varsa 1 saat garantisi var.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar telefon teknik servisten dün geldi. Bilgisayara bağladığımda telefonu görmüyor bilgisayar ama telefon şarj oluyor. İki farklı bilgisayar ve usb kablosuyla denedim sonuç aynı.
    Bu arada sanki normalden daha hızlı şarj oluyor telefon. Bilgisayardan şarj eder gibi değil de adaptörle prizden şarj eder gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Şerbetçi -- 19 Eylül 2014; 10:23:31 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba,

Cihazım şarj soketi yüzünden yakın bir zaman önce cihazımın anakartı değişti. Telefonumda stock rom yüklü idi.Ama şu anda general mobile giriş ekranında kalıyor açılmıyor.

Sp flash tool ile stock rom yükleyeceğim ama yeni ana kart olduğu için v6000 sürümü yüklenmiyor. v6565 sürümlü stock rom gerekiyor ancak o da elimde mevcut değil.
    Yalnızca pittech forumda var. Oraya da üyeliğimin şifresini hatırlamıyorum. Yeni üyelik de şu an gerçekleşmiyor. Pittech foruma üyeliği olan varsa acaba şu linktekihttp://forum.pittech.net/index.php?topic=24102.0 konudan v6565 rom linkini gönderebilir mi? Şimdiden sağolun.Pm ile de gönderebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mrzmn -- 19 Eylül 2014; 11:06:10 >
  • Gençler bizim kitkat noldu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Khal Drogo_

Gençler bizim kitkat noldu?

Yalan oldu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar telefondan toplu mesaj göndermek istediğimde, ki özellikle karakter sayısı yetmediğinde bu mesaj çok sayıda sms içeriyor diye bir uyarı verip izin ver veya reddet diyor.işin kötü tarafı gönderdiğim mesajlar yarım gidiyormuş.mesajı gönderdiklerim söyledi bu sorunu nasıl halledebilirim.
  • Telefonda donmalar oluyor arama gelirken v.s batarya çıkarıp takınca düzeliyor nedendir
  • Android telefonların standart problemi . Format at cihazın hafızası temizlensin. Sorun çözülür

• Greenify ile kullanmadığın uygulamaları durdur.Rootlu ise cihaz daha çok işe yarar.
  • Kusura bakmayın arkadaşlar ama ilk sayfalarda Telpa nın servis politikasının rezalet olduğunu yazmıştık hatta alırken bunu da düşünün demiştik hakeza ülkemizde bir çok firmanın servisi de aynı, rezalet şekilde hizmet veriyor çünkü tüketici hakları sen arkasına düşer bu uğurda ömrünü tüketirsen işe yaramakta.
    Tek temennim inşallah kimsenin cihazında servislik bir arıza yaşanmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: 42barış83

Kusura bakmayın arkadaşlar ama ilk sayfalarda Telpa nın servis politikasının rezalet olduğunu yazmıştık hatta alırken bunu da düşünün demiştik hakeza ülkemizde bir çok firmanın servisi de aynı, rezalet şekilde hizmet veriyor çünkü tüketici hakları sen arkasına düşer bu uğurda ömrünü tüketirsen işe yaramakta.
    Tek temennim inşallah kimsenin cihazında servislik bir arıza yaşanmaz.

Haklısın. Ben burda KVK ile yaşadığım problemleri yazsam millet haline şükreder. Telpa ilk başlarda çok kötüydü fakat Son birkaç aydır biraz daha iyi

• quote:

Orijinalden alıntı: Şerbetçi

Arkadaşlar telefon teknik servisten dün geldi. Bilgisayara bağladığımda telefonu görmüyor bilgisayar ama telefon şarj oluyor. İki farklı bilgisayar ve usb kablosuyla denedim sonuç aynı.
    Bu arada sanki normalden daha hızlı şarj oluyor telefon. Bilgisayardan şarj eder gibi değil de adaptörle prizden şarj eder gibi.

Birisi artık lütfen şu probleme bir çözüm bulsun. Onlarca problem oluşmaya başladı ama en önemlisi bu ve hala çözüm bulamadım.
  • http://youtu.be/wIRPrSZql8A?t=1m16s kitkat bekleyenlere gelsin :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi diplomalıamele -- 21 Eylül 2014; 0:23:06 >
  • Yarım saattir nette dolaşıyorum, telin kendi tarayıcısını kullanıyorum. Tarayıcı durdu deyip kapandı sonra telrar açtım, favorilere tıklayıp dh ye tıklayınca yine uygulama durdu diye hata verdi.

Diğer bir sorun ara sıra home tuşu çalışmıyor sanki hiç tuş yokmuş gibi tepki veriyor.

Uzun bir süredir format atmıyorum. Uygulamalara ait çok data var. Uygulamaları kaldırıp tekrar kurmamı tavsiye eder misiniz, telefonu formatlamanın faydası olur mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: Huseyinn31

Yarım saattir nette dolaşıyorum, telin kendi tarayıcısını kullanıyorum. Tarayıcı durdu deyip kapandı sonra telrar açtım, favorilere tıklayıp dh ye tıklayınca yine uygulama durdu diye hata verdi.

Diğer bir sorun ara sıra home tuşu çalışmıyor sanki hiç tuş yokmuş gibi tepki veriyor.

Uzun bir süredir format atmıyorum. Uygulamalara ait çok data var. Uygulamaları kaldırıp tekrar kurmamı tavsiye eder misiniz, telefonu formatlamanın faydası olur mu?

Fabrika ayarlarına geri dön düzelir muhtemelen uygulama ön bellekleri şişmiş.

• quote:

Orijinalden alıntı: 42barış83

quote:

Orijinalden alıntı: Huseyinn31

Yarım saattir nette dolaşıyorum, telin kendi tarayıcısını kullanıyorum. Tarayıcı durdu deyip kapandı sonra telrar açtım, favorilere tıklayıp dh ye tıklayınca yine uygulama durdu diye hata verdi.

Fabrika ayarlarına geri dön düzelir muhtemelen uygulama ön bellekleri şişmiş.

Uygulamalar ad kartta yalnız

• Bir senedir sorunsuz kullandigim GM. 3 gün önce kitlenmeye basladi. Arama geliyor ve kaydirip cevap veremiyordum. Sonra v6000 ROM unun buldum yukledim. Telefon ilk haline döndüm. Güncellemeleri yaptim. Bugün ayni sorun tekrar başladı. Telefon kitleniyor. Ve acacagimda tuşa tepki vermiyor. 1 dk sonra tepki veriyor. Sanki virüs var gibi. Ama yeni yukledim. Ve extra birşey kurmadim. Boyle bir şey ile karsilasan varmi?

• fagala kullanıcısına yanıt
    Hafıza kartı da kullanıyor musun? Onu da sıfırladın mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: muxo

Hafıza kartı da kullanıyor musun? Onu da sıfırladın mı?

Bende de az çok benzer sorun var. Hem telefona hem de karta mı format atmak gerek?

• 
Sayfa: önceki 26182619262026212622
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.