Şimdi Ara

*** GENERAL MOBILE DISCOVERY - SIK SORULAN SORULAR - TEKNİK REHBER - KULLANICI KULUBÜ *** (2608. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
56.567
Cevap
334
Favori
3.370.598
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 26062607260826092610
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    android marketten çeşitli uygulamalar var onlara bak.yada varsayılan mesaj programını değiştir.kullandığımız mesaj programında öyle birşey yok.
  • Merhabalar arkadaşlar;

Arkadaşım wipe yolu ile telefonu formatlamış. Fakat telefon sürekli olarak açılıp kapanıyor. Büyük ihtimal brick olarak kaldı. Teknik servise vermemek koşu ile bunu nasıl düzeltebiliriz ? Durum biraz acil, telefon kendisine ait değil

Teşekkürler.
  • Arkadaşlar whatsappta falan yazarken her tuşa bastığımda titreme özelliğini nereden kapatabilirim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: CaptainJack

Merhabalar arkadaşlar;

Arkadaşım wipe yolu ile telefonu formatlamış. Fakat telefon sürekli olarak açılıp kapanıyor. Büyük ihtimal brick olarak kaldı. Teknik servise vermemek koşu ile bunu nasıl düzeltebiliriz ? Durum biraz acil, telefon kendisine ait değil

Teşekkürler.

stock rom atmayı denedimi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mdtzr

Arkadaşlar whatsappta falan yazarken her tuşa bastığımda titreme özelliğini nereden kapatabilirim?

tam hatırlamıyorum,telefonum şuan serviste ama ses ayarlarına bakarmısın
  • quote:

Orijinalden alıntı: bjkboy

quote:

Orijinalden alıntı: mdtzr

Arkadaşlar whatsappta falan yazarken her tuşa bastığımda titreme özelliğini nereden kapatabilirim?

tam hatırlamıyorum,telefonum şuan serviste ama ses ayarlarına bakarmısın

Ses ayarlarından değil de dil ve giriş bölümündeki klavye ayarlarından yapılıyormuş, karıştırırken aklıma geldi :D
  • Arkadaşlar telefonu servise ekrandaki beyaz leke ve ekranın kenarlarındaki ışık sızmalarından dolayı giden arkadaşlar servisten kaç günde çıkıyor cihaz bilgi verirmisiniz,bende ekran lekeleri ve açma kapama tuşu arızasından dolayı gönderdim,01.09.2014 tarih,saat 11 gibi servis kaydı yapıldı bugun ayın 4 ü oldu ama hala ses seda yok işlem yapılıyor onarılıyor,diyor telpanın sorgulama sayfasında,kaç günde çıkar bu servisten acaba bugun 4. gün şarj soketi sorunu yüzünden servise gittiğinde 2. günde çıkmıştı servisten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bjkboy -- 4 Eylül 2014; 12:48:33 >
  • BENİM TELEFONUM BRİCK OLDU YARDIM EDERSENİZ ÇOK SEVİNİCEM.

YARDIM BEKLİYORUM
  • quote:

Arkadaşlar telefonu servise ekrandaki beyaz leke ve ekranın kenarlarındaki ışık sızmalarından dolayı giden arkadaşlar servisten kaç günde çıkıyor cihaz bilgi verirmisiniz,bende ekran lekeleri ve açma kapama tuşu arızasından dolayı gönderdim,01.09.2014 tarih,saat 11 gibi servis kaydı yapıldı bugun ayın 4 ü oldu ama hala ses seda yok işlem yapılıyor onarılıyor,diyor telpanın sorgulama sayfasında,kaç günde çıkar bu servisten acaba bugun 4. gün şarj soketi sorunu yüzünden servise gittiğinde 2. günde çıkmıştı servisten

1.5 hafta
  • bu kitkat beta sürümün ne zaman tam sürümü çıkacak bilen var mı?.. artık bazı durumlarda insanı çileden çıkartmaya başladı da.
  • Yakın zamanda çıkmasını bekliyoruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: memotembelgezer

quote:

Orijinalden alıntı: emrah_88

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: emrah_88

quote:

Orijinalden alıntı: -b0Ni

anneme almıştık 1 yıl önce, şarj soketinden servise gitti 50 lira verdik. şimdi ekranda beyaz noktalar var onun için vermeyelim diyorduk ama ekranda sararmalar da olmaya başladı + konuşurken seste kesilme falanda oluyor. bunlar için servise veren var mı?

Aynen benim de ekranda beyaz benekler vardı birkaç aydır. Garantiye yollamayı hep erteledim ama artık alt köşelerde ışık sızması olarak düşündüğüm sarılıklar oluşmaya başladığı için kesin servislik oldu durum. Ama gönderince kaliteli IPS yerine TFT panel takacaklar diye endişeliyim. Not olarak IPS dışında ekran takılırsa kabul etmem vs. mi yazsam acaba?

Bir de bilenler için; Telpa sitesinde ana servis dışında başka yerlerde bulunan servis noktalarına versek tamir oluyor mu? Istanbul'dayım ama oturduğum semtte de servis görünüyor listede ona götürebilir miyim yani? Teşekkürler...

telefonu aldığında kutusunda ips ekran yazıyorsa ve ekran ips olmazsa iki seçenekleri var ya telefonun parasını verecekler,yada ips ekran takacaklar.

IPS olarak aldık ve garantide değişince de IPS olmalı ama gel gelelim öyle olmuyormuş. Çoğu kişiye kalitesiz TN panel takmışlar. Tabi itiraz edenlerin ekranını tekrar değiştiriyorlardır muhtemelen ama ben ilk garantiye verişte riske atmadan IPS takmalarını sağlamak istiyorum. Yoksa TN taksalar sinir küpü olup bir sürü fırça çekip yine geri yollayacağımı biliyorum. Olan giden zamana olacak...

garantiye vermek zaman kaybı.elinde alet de olmuyor mal mal takılıyorsun.en iyisi hakem heyetine başvurmak.yoksa garantide bir ekran değiştirecekler 15 gün sürtüyor.şahsen telefonum garantiden gelsin ekranı kontrol edip ips mi tft mi iyice öğrenip hakem heyetine başvuracağım.telefonu iade edeceğim.bu kadar sorunlu olduğunu bilsem almazdım.ayar oldum.daha iki aylık telfon beyaz ekrandan servise gitti.yapılsa sorun değil.belirli aralıklarla tekrar ediyormuş işi gücü bırakıp servisle kargoyla mı uğraşacağız.

Sizin telefon ekran için garantide yani? O zaman gelince panel kalitesini bana da haber verirseniz sevinirim. Hiç güvenmiyorum Telpa'ya, bakalım ne takacaklar?
  • olur.burya yazarım.sözde dün kargoya vermişler.daha birşey gelmedi.marmara da oturuyorum 1günde gelmesi lazım.artık geçmi verdiler ne yaptılar.kargo takip sistemleri yok takip numarası vermiyorlar takip edemiyoruz.50 liraya kargo takip modülü yazdırmak bu kadar mı zor yani.ya nette de adam gibi bilgi bulamıyorum ips ekran olduğu nasıl anlaşılacak ?sağ çaprazdan bakınca renkler bozulmayacak mı?hep aynı mı olacak?yazılımla falan kesin anlamanın yolu yok mu?
  • crazytaxi C kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler. Peki verdikleri bir tarih var mı acaba ilgililerin
  • Maalesef o konuda kesin tarih vermediler ilgilileri
  • quote:

Orijinalden alıntı: DjiNN

sen millete bakma onlar bayağıdır bekliyor :D ha çıktı ha çıkacak ucuna geldi geri kaçtı :D çıkmaz o çıksa da bir işe yaramaz artık.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: DjiNN

sen millete bakma onlar bayağıdır bekliyor :D ha çıktı ha çıkacak ucuna geldi geri kaçtı :D çıkmaz o çıksa da bir işe yaramaz artık.

ben artık umudu kestim
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: CaptainJack

Merhabalar arkadaşlar;

Teşekkürler.

stock rom atmayı denedimi?

teşekkürler dostum halletik
  • Arkadaşlar , 5 aylık vatandan alınma 16gb siyah cihazımı satıyorum.İlgilenenlere duyurulur,

http://forum.donanimhaber.com/m_96827581/f_//tm.htm#96827581
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrebo

Arkadaşlar , 5 aylık vatandan alınma 16gb siyah cihazımı satıyorum.İlgilenenlere duyurulur,

http://forum.donanimhaber.com/m_96827581/f_//tm.htm#96827581

16 GB'lıklar için fiyat bu seviyelere düştü mü ya :(.
  • 
Sayfa: önceki 26062607260826092610
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.