Şimdi Ara

*** GENERAL MOBILE DISCOVERY - SIK SORULAN SORULAR - TEKNİK REHBER - KULLANICI KULUBÜ *** (22. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
56.566
Cevap
334
Favori
3.370.599
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar telefona radyo proğramını indiren arkadaşlardan yardım istiyorum. Acaba hangi menüden nasıl indiriliyor. Tarif edebilirseniz sevinirim. Bu arada telefon harika bir şey tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: YUKARIBAYIR

Arkadaşlar telefona radyo proğramını indiren arkadaşlardan yardım istiyorum. Acaba hangi menüden nasıl indiriliyor. Tarif edebilirseniz sevinirim. Bu arada telefon harika bir şey tavsiye ederim.

Steroid marketten iniyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hitmachine16

quote:

Orijinalden alıntı: eLoNeRia

Kart hızı için 25 30 mb yeterlimi yoksa abartacaz mı :)

25-30 mb/s çok bile. 10 mb/s yazma hızı olanlar class 10 diye geçiyor onlar yeter de artar.

Ben toshiba düşünüyorum

Yazma hızı 30 MB/s
    Okuma hızı 95 MB/s

Hepsiburada.com'da 85₺'idi. Vatan da 102₺ idi..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Storm Worm

@erdemacarak

Hocam kullanıcı yorumlarında vardı fakat ben tekrar özetliyim ;

eLoNeRia : wifi kalitesi modem ile aramda 3 duvar var yakşaşık 8 mt 2 kademe çekiyorki bu internetin yavaşlamasına felan engel olmuyor gayet iyi durumda.
    madmax50 :Wifi çekim gücü aynı noktada s3 ile aynı. 3g hızında s3'ten daha hızlı. Avea 3g testinde s3 7.5 Mbit , discovery 9.2 mbit download sonucu aldı.

Hocam bunlar teorik seyler, pratikte s3 daha hizlidir browserda :)

• Storm Worm kullanıcısına yanıt
    gözden kaçırmışım sanırım tekrar teşekkürler bilgi için
  • telefon su anda elimde müthiş bir telefon diye başlıyabilirim. S3 ile birebir karşılaştırma fırsatı bulduk. Özellikle resim kalitesi bakımından hem tel de hem pc de s3 den daha kaliteli( arkadaşım s3ü kafama carpıcaktı :D )

Tek sıkıntım pc için bi yazılım bulamamam pc suite gibi bişey de olursa telefon tadından yenmez.
  • az önce telpamarketi aradım siyah renk konusunda 1 - 2 ay içerisinde söz konusu olmayacağını ve beyaz Discovery olarak da 28 hazıranda stokta olacağını söylediler
  • quote:

Orijinalden alıntı: srknpower

quote:

@erdemacarak

Hocam kullanıcı yorumlarında vardı fakat ben tekrar özetliyim ;

eLoNeRia : wifi kalitesi modem ile aramda 3 duvar var yakşaşık 8 mt 2 kademe çekiyorki bu internetin yavaşlamasına felan engel olmuyor gayet iyi durumda.
    madmax50 :Wifi çekim gücü aynı noktada s3 ile aynı. 3g hızında s3'ten daha hızlı. Avea 3g testinde s3 7.5 Mbit , discovery 9.2 mbit download sonucu aldı.

Hocam bunlar teorik seyler, pratikte s3 daha hizlidir browserda :)

Eski konuda browser karşılaştırması da yapılmıştı. Hatırladığım kadarıyla teorik bu konuda pratiğe de yansımıştı. Yapan arkadaş eğer burada ise sonucunu tekrar yazabilir mi ?
  • gorilla glass 2 gibi önemli bir özellik olsaydı kutusunun etrafnda bi yerde belirtmezlermiydi? her tarafına baktım her özelligi yazıyo ama ekran konusunda bişey yok. umarım telpa kısa surede soru işaretini giderir

• quote:

Orijinalden alıntı: ugurdeniz1992

quote:

quote:

25-30 mb/s çok bile. 10 mb/s yazma hızı olanlar class 10 diye geçiyor onlar yeter de artar.

Ben toshiba düşünüyorum

Yazma hızı 30 MB/s
    Okuma hızı 95 MB/s

http://www.n11.com/toshiba-16gb-class-10-micro-sd-kargobedava-P13828167

100 tl altına pepsi kodu kullandırmıyor n11 yoksa çokdan kapmıştım bir tane, ama yanına alacak bişey bulamadım o nedenle alamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: serseri_317

telefon su anda elimde müthiş bir telefon diye başlıyabilirim. S3 ile birebir karşılaştırma fırsatı bulduk. Özellikle resim kalitesi bakımından hem tel de hem pc de s3 den daha kaliteli( arkadaşım s3ü kafama carpıcaktı :D )

Tek sıkıntım pc için bi yazılım bulamamam pc suite gibi bişey de olursa telefon tadından yenmez.

Eski telefonlarını Huawei yaptığı için HiSuite tam uyumlu oluyordu cihazlarına. Ama şimdi üretici farklı olduğundan ne olur bilemem. Vardır internette her telefona uygun bir suite...
  • @Lazomir

Yavuz Bey tekrar tekrar doğruları fakat yinede bir video olsa güzel olur.

@erdemacarak

Rica ederim.

@srknpower

Kullanıcı yorumları telefonu alıp deneyen kişilerin yorumları hocam.madmax50 hocam uzun süre s3 kullandığından karşılaştırma yapmış yanlış hazırlamıyorsam pratikte de çok iyi olduğunu söylüyorlar.Bir de ilk sayfada tarayıcı videosu bulunmakta.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lazomir

gorilla glass 2 gibi önemli bir özellik olsaydı kutusunun etrafnda bi yerde belirtmezlermiydi? her tarafına baktım her özelligi yazıyo ama ekran konusunda bişey yok. umarım telpa kısa surede soru işaretini giderir

LG Optimus L7'de de gorilla glass vardır ancak kutusunun hiçbir yerinde bu belirtilmiyordu. Özelliklerde dahi gösterilmiyordu. Tekonsa elemanı telefonu anahtarla çizmeye çalışmak sureti ile yanımda test yapınca ikna oldum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: selmand

quote:

quote:

quote:

Ben toshiba düşünüyorum

Yazma hızı 30 MB/s
    Okuma hızı 95 MB/s

100 tl altına pepsi kodu kullandırmıyor n11 yoksa çokdan kapmıştım bir tane, ama yanına alacak bişey bulamadım o nedenle alamadım.

Bu 16GB benim dediğim bunun 32GB'lığı :) Napıcam 16 GB'ı ben

http://www.n11.com/toshiba-exceria-type-hd-32gb-class-10-micro-sdhc-hafiza-karti-P11790094

Buyur :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ugurdeniz1992 -- 21 Haziran 2013; 9:46:53 >
  • quote:

@Lazomir

Yavuz Bey tekrar tekrar doğruları fakat yinede bir video olsa güzel olur.

@erdemacarak

Rica ederim.

@srknpower

Kullanıcı yorumları telefonu alıp deneyen kişilerin yorumları hocam.madmax50 hocam uzun süre s3 kullandığından karşılaştırma yapmış yanlış hazırlamıyorsam pratikte de çok iyi olduğunu söylüyorlar.Bir de ilk sayfada tarayıcı videosu bulunmakta.

Eger s3ten hizliysa ben bu samsungun ta...
    Helal olsun general mobile a , adamlar 600tlye akici, hizli, android 4.2li, 1gb ramli, 4 cekirdekli telefon yapmis
    Bizim samsungtan 1899tlye aldigimiz cihaz kasiyor, rami yetmiyor ve android 4.2 verecek daha samsung

• Verdiğine şükret sen.. Vermeyedebilirdi
  • quote:

Orijinalden alıntı: YUKARIBAYIR

Arkadaşlar telefona radyo proğramını indiren arkadaşlardan yardım istiyorum. Acaba hangi menüden nasıl indiriliyor. Tarif edebilirseniz sevinirim. Bu arada telefon harika bir şey tavsiye ederim.

Ben indirdim ama denemedim storeOID diye bir uygulama var onun içinde
  • Sandisk'in 8gb class 10 microsd hafıza kartını fotoğraf makinemde kullandım. Yaptığım FULL HD video kayıtlarından hiç bir sorun çıkarmadı. Daha sonra kayıtların video bitrate değerlerine baktığımda 40-45 mbps olduğunu gördüm ki full hd kayıtlar da olması gerekende budur. Sözün özü sandiske pek güvenmiyordum ama yazma hızı gerçekten başarılıydı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: serseri_317

telefon su anda elimde müthiş bir telefon diye başlıyabilirim. S3 ile birebir karşılaştırma fırsatı bulduk. Özellikle resim kalitesi bakımından hem tel de hem pc de s3 den daha kaliteli( arkadaşım s3ü kafama carpıcaktı :D )

Pc Suite olarak şu programı dener misiniz?

Android Pc Suite
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: selmand

quote:

quote:

quote:

Ben toshiba düşünüyorum

Yazma hızı 30 MB/s
    Okuma hızı 95 MB/s

Bu 16GB benim dediğim bunun 32GB'lığı :) Napıcam 16 GB'ı ben

http://www.n11.com/toshiba-exceria-type-hd-32gb-class-10-micro-sdhc-hafiza-karti-P11790094

Buyur :)

ben 8 lik kullanıyorum o bile boş duruyor :)

nabıcam 32 liği
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.